Extrémní lupy aneb seboroická dermatitida
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=65a9a6387188d71144429cfacf4780a6Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ivet922
161-320
161-320


Založen: 6.12.2011
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt listopad 14, 2013 5:35 pm    Předmět: Citovat

Tak taky přispěju s svou troškou do mlýna.Já bojuju s touto svinuchou už 2 a půl roku.Děsný.Jednu chvíli jsem skoro na té hlavě nic neměla.Podrážděná loupající se kůže a vlasy padaly a padaly.Chodila jsem po kožních,tricholozích.Hrozně jsem raplovala,že budu plešatá.Tak jsem nasadila Revalid,Methionin a betaglukan na posílení imunity.Na vlasy mám Linolu,Dr.Muller šampon proti lupům Tea trea,Klorane s řeřichou a myrtou.Tak nějak to točím.A světe div se vlasy zhoustly a to podstatně.A pokožka se trochu uklidnila.Mě například ten Mediket hrozně rozdráždil pokožku.Zjistila jsem,že na tu moju potvoru se musí opatrně.Tak třeba to někomu pomůže.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 9:49 am    Předmět: Citovat

Svině, svině, svině!
Po vypoužívání jednoho balení Mediketu po ní nebylo ani památky. Vydrželo to asi 3 týdny (používala jsem šetrný šampon). A před týdnem zase vystrčila hlavu. Honem jsem koupila další Mediket. Ale pokud to znamená, že ho budu muset používat na střídačku s běžným šamponem vlastně stále a dlouhodobě, je to dost na nic.

Blíží se mi jarní detoxikační kůra, ale nedělám si iluze. Ta podzimní s tím totiž ani nehnula.

Navíc se mi po používání Mediketu podle návodu (tedy častější mytí, než jsem zvyklá) začaly vlasy mastit mnohem dřív. Na to jsem nikdy netrpěla. Grrr!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 9:30 pm    Předmět: Citovat

Já teď nahodila zase Nizoral a to je úlevička....jaká slast chodit a nedrbat se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: út únor 25, 2014 10:21 pm    Předmět: Citovat

No, děti, tak po Nizoralu se drbu já. A nadto ten zmetek vůbec nepění a vlasy po tom nemám vůbec umyté (a jo, používám vždycky dva šampony na jedno mytí, nepomůže ani prostřídat).
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ouhrabko
0-7
0-7


Založen: 17.6.2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne duben 20, 2014 12:42 pm    Předmět: sebroitida a pythium Citovat

Nemám to ozkoušené na vlasy, ty se naštěstí drží normálně, ale na obličeji mi sebroitickou dermatitidu nejspíše sežrala chytrá houba. Rozhodně je efektivnější, než nizoral, který na ní zabíral vždycky tak na dva, tři měsíce a určitě víc, než kefír s jílem - ty to zklidnili tak v řádu pár týdnů.

Koupila jsem velké balení polyversa na zahradu a protože jsem osoba zvědavá, tak jsem vodním nálevem houby týden otírala obličej namísto pleťovou vodou (je to bez barvy, vůně či zápachu) a už mám tři měsíce klid. Je fakt, že taky už svítí sluníčko, ale za mně pořád dobrý.

Existují přímo kosmetické výrobky - v tomto případě nejlépe asi koupele, nebo by zabralo přidat lžičku polyversa do nějaké vlasové masky (nejsem si jistá, jak to snáší kyselé prostředí, takže bych asi udělala nějakou vajíčkovo-olejovou emulzi s trochou spor aktivovaných ve vodě).

http://www.chytra-houba.eu/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: st květen 21, 2014 7:56 am    Předmět: Citovat

Hm, tak je to jako na houpačce. Dva měsíce klid, teď se zas objevila. Bohužel mi k tomu ještě začaly padat řasy. Asi 5-7 kusů denně, takže je to hodně vidět :evil:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Smoulinka
41-80
41-80


Založen: 6.5.2008
Příspěvky: 47

PříspěvekZaslal: so květen 31, 2014 3:38 pm    Předmět: Citovat

Tak na padání řas je vynikající ten ricinový olej (např. saloos). Já se ho snažím aplikovat vždy večer po odlíčení a řasy už nepadají.l Dříve jsem měla na tampónku po odlíčení řasenky z každého oka tak 3 ks, teď nic. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne červen 01, 2014 7:50 pm    Předmět: Citovat

Jj, rozhodně potvrzuješ zážitky z vlákna Ricinový olej Smile většina lidí, co ho vyzkoušeli, si ho na ty řasy pochvalovala.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slavinka
161-320
161-320


Založen: 29.6.2013
Příspěvky: 259

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 8:05 pm    Předmět: Citovat

mne sa taketo nieco robi okolo uší...a moja kožná len: heheh..neviem čo to je...ale podla popisu to bude asi seboroicka dermatitida..mazem to olejcekmi, kremami, na chvilu to sutane a potom sa to vrati...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt červen 19, 2014 9:54 pm    Předmět: Citovat

Riciňák mi neudělal nic. Poctivě jsem ho používala půl roku a řasy byly snad jen maličko tmavší. Ale barvím si je, takže tenhle efekt nepotřebuju.

Můj současný stav je, že půlka řas je dlouhá a ta druhá má poloviční délku. Vypadávají nárazově. Třeba 6 dní po více kusech, pak je 10 dní klid atd.
Ale není to jen o řasách. Seborea se mi posunula z vlasové line kolem obličeje i za krk. Měla jsem tam zarudlé fleky suché kůže. Začala jsem mazat gelem s vitaminem E a zčervenání ustoupilo. Uši daly asi měsíc pokoj, teď zase začínají.
Říkám si, jestli by nepomohla čínská medicína.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.