Krátké vlasy a moje praxe....jsem zoufalý :(
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e15462bb06684e5f10c57b6a76a4a448Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 5:42 pm    Předmět: Krátké vlasy a moje praxe....jsem zoufalý :( Citovat

Mám takový dotaz či prosítko o pomoc a radu.

Jsem na odborném učilišti,tento týden a až do konce roku jsem na kovárně takže
/
Musím mýt po celou domu co jsme u výhně a tam je kur** horko čepici lépe řečeno kšiltovku,a pochopitelně v culíku protože bych si je nerad upálil Smile
Další věc čmoud,prach,dým,horko. Byl by jsem moc šťastný kdyby jsem věděl v jaké míře to škodí vlasů teda jestli vůbec škodí.
Ale instinkt mě říká že jo,přišla mě konečně henna ale ještě čekám na druhou půlku která je na poště,vzhledem k tomu že jsem si jí chtěl nechat na sraz v ZOO tak jsem jí chtěl aplikovat 2-3 dny před.
Jen že si nejsem jist protože,když jsem tam kde jsem,tak není lepší jí aplikovat co nejdříve?

Mám týden školu a týden praxi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
barthezka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.8.2009
Příspěvky: 1327

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 5:57 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že to zbytečně vyhrocuješ Smile
Podle mě bude stačit pravidelně si mýt vlasy, schovat je před žárem, popř. používat nějakou ochrannou vlasovou kosmetiku. Co se týče henny - na to nejsem odborník, budeš muset počkat na reakci někoho zkušenějšího Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 6:03 pm    Předmět: Citovat

myslím, že se zbytečně strachuješ, taky mám kamarády kováře, a ti mají krásné dlouhé vlasy, takže jim to určitě neškodí, nebo aspoň nijak zvlášť Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 6:04 pm    Předmět: Citovat

Podle mě to taky moc hrotíš. Prostě dodržovat zakladní hygyenu. Přidat nějaký balzám, nebo ochrannou masku.
Ten žár by mohl vysušovat, ale pozor, henna taky. Takže si na její aplikaci dobřát čas-to je moje doporučení. Já bych to nechala na víkend. Abys viděl co to s vlasy udělá, zda je potřeba ještě "zavlažit" Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 6:21 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Já bych to nechala na víkend. Abys viděl co to s vlasy udělá, zda je potřeba ještě "zavlažit" Wink


Hm děkuji
------------------------------------

Děkuji,já to Smile ne-hrotím Very Happy jen jsem byl po dnešku trochu mimo když jsem si po škole šáhnul do vlasů a také byli takové trochu hrubé mě přišlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soniczka
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 2.6.2008
Příspěvky: 1017

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 6:28 pm    Předmět: Citovat

Určitě to není pro ně nic hrozného... S tím culíkem děláš nejlíp! A možná ty ochranné prostředky, kup si nějaký výživný balzám a mělo by to být fajn, uvidíš Wink a henna.. Nevím jakou máš, nebo co s ní chceš dělat (na barvení?) ale jako ochrana ti určitě poslouží i bezbarvá henna z DM.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 6:37 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
wensdy napsal:
Já bych to nechala na víkend. Abys viděl co to s vlasy udělá, zda je potřeba ještě "zavlažit" Wink


Hm děkuji
------------------------------------

Děkuji,já to Smile ne-hrotím Very Happy jen jsem byl po dnešku trochu mimo když jsem si po škole šáhnul do vlasů a také byli takové trochu hrubé mě přišlo.


Wink Neboj. lae když budeš mít volný den an hennovaní bude to lepší. Já to tak taky praktikuji a to hennu požívám už 2 roky Wink
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 6:45 pm    Předmět: Citovat

Přemýšlel jsem o té rudě červené Very Happy Very Happy Very Happy Docela dlouho jsem si nad tím lámal hlavu Very Happy Bylo mě řečeno že by to prý byl úlet ale lidi tak už na mě koukají divně tak jsem si řekl raději ne.

http://dlouhevlasy.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=120&category_id=11&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=199

Dostal jsem radu že to má blbou koenzistenci nebo co tak jsem se rozhodl to namíchat s tím to ovšem také na doporučení Very Happy S tím to zábalem.
http://www.henna.eu/produkty/regenerace/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morbidprincess
161-320
161-320


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 216

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 7:21 pm    Předmět: Citovat

tá druhá, to je obyčajná z dm Smile si si nemusel objednávať...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: st květen 26, 2010 7:28 pm    Předmět: Citovat

morbidprincess napsal:
tá druhá, to je obyčajná z dm Smile si si nemusel objednávať...

Víš já jsem dostal skvělou radu tak se zkusím podle ní řídit to smíchám a bude .) Very Happy jinak děkuji za informaci protože jsem ani nevěděl že to je z DM .)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.