Suché, jemné, rozlietané na dotyk drsné vlasy
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Karmilla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.3.2008
Příspěvky: 1266

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 5:31 pm    Předmět: Citovat

možno, že by pomohlo ich trochu uhladiť a "zaťažiť" - používať kondicionér takmer na celé vlasy.. mne v poslednej dobe vlasy trochu elektrizujú, je to asi spôsobené aj počasím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 6:14 pm    Předmět: Citovat

ahoj. měla jsem podobný problém. vlasy mám jako koňské žíně furt ale už nejsou tak rozlítané. a co že jsem jim udělala? krmím je hennou, kokosovým olejem a kondišem který dávám tak od půlky délky ke konečkům
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 8:24 pm    Předmět: Citovat

Tak já mám vlásky poměrně jemné ale taky mi ty vrchní nesplývají s celkem. Prostě trčí. A to mám již úplně svoje a používám hennu. Žádné přípravky mi nepomohly-spíše mi vlasy zmastí. Kdysi mi to dělaly vlasy s melírem-trčely ale tam jsem chápala že jsou poškozené. No takže u mě je asi poškozenější ta vrchní vrstva-jako sluníčkem a tak tak možná proto trčí. No a jinak mám vlásky vlnitější a to samo o sobě dělá ten frizz efekt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 8:35 pm    Předmět: Citovat

leo, zkus na ty vlasy dávat olej - vždy před mytím ho tam třeba dvě hodinky nechat.... mohlo by to pomoct každopádně za zkoušku dáš jen trochu času a oleje Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

Simba77 napsal:
leo, zkus na ty vlasy dávat olej - vždy před mytím ho tam třeba dvě hodinky nechat.... mohlo by to pomoct každopádně za zkoušku dáš jen trochu času a oleje Wink


Kdysi jsem to zkoušela...jenže i když jsem měla olej na hlavě celý den tak efekt žádný...vše se smylo a vlasy byly pořád suché a rozlítané no. Moje vlasy moc oleje nemají rády Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 8:39 pm    Předmět: Citovat

a jaký olej používáš? a jaký šampon?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 8:47 pm    Předmět: Citovat

Simba77 napsal:
a jaký olej používáš? a jaký šampon?


Tak používala jsem dýňový a olivový. Ani jeden nešel vymýt. Používám velké množství šamponů ale oleje mi jdou vymýt jen Alverde šampony a ty mi zase nesedí takže nespokojenost. Dýňák jsem zkonzumovala Wink A konečky neolejuju, zkusila jsem to jednou a dala asi dvě kapky a do rána mastné háro-hrůza. Takže moje vlásky radši masky ale u nich ten efekt taky není valný. Prostě jsou takové rozlítané ať dělám cokoli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 8:52 pm    Předmět: Citovat

přemýšlím, přemýšlím... mě něco napadne.... přidat olej do masky, používat jemný šampon, přidat olej do henny.... zkusit lehký olej....(mi oleje taky nešly vymýt a byle to hrůza ale osvědčil se mi kokosák...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Leontýnka*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.6.2007
Příspěvky: 1543

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 9:06 pm    Předmět: Citovat

Simba77 napsal:
přemýšlím, přemýšlím... mě něco napadne.... přidat olej do masky, používat jemný šampon, přidat olej do henny.... zkusit lehký olej....(mi oleje taky nešly vymýt a byle to hrůza ale osvědčil se mi kokosák...)


V maskách i henně olej používám...ale pořád lítají Rolling Eyes Jemné šampony taky používám-jen pokožku masíruju přírodním, ostatní vlasy umývám pečujícími a nic Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Simba77
321-600
321-600


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 509

PříspěvekZaslal: út únor 24, 2009 9:17 pm    Předmět: Citovat

dáváš mým mozkovým závitům pěkně zabrat.... jedna z posledních mých nadějí - čím češeš?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 32, 33, 34  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.