Plet
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e92cf9ecb4a3faba3c8cee4c86c91a75Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fista
8-20
8-20


Založen: 20.4.2008
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 3:02 pm    Předmět: Citovat

kalakai napsal:

já měla ten samý problém.. ještě kojím (mám takovej těl. záhul už čtvrtý rok - otěhotnění -kojení -kojení plus znova otěhotnění - kojení Smile) pomohla mi placenta mil mil, dýňový olej a olej z pšen. klíčků, byčí žlázy, lopuchová voda Smile všecko najdeš tady ve forech Smile.jinak taky gratuluji k prckovi Smile důležité je hlavně spát, když to jde.. Very Happy


moc dekuji, urco vyzkousim a nahodou zkusenost s pigmentovyma skvrnama vzniklyma v tehu nemas? Jinak taky moc gratuluji k ratolestem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 3:49 pm    Předmět: Citovat

tož takové ty čáry a tak.. něco zmizelo samo..něco bohužel zůstalo, ale já to neřeším :)ani není moc čas Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 4:21 pm    Předmět: Citovat

Pomoc, neviete, čo môže znamenať, keď sa mi z ničoho nič asi v priebehu 2 dní zapálili oba kútiky úst? Nie sú popraskané, len celé červené a občas ma svrbia...a vyzerá to hrozne Sad Už je to asi týždeň a nič na ne nepomáha Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 4:29 pm    Předmět: Citovat

Mě na to pomohlo bambucké máslo. Pořád jsem promazávala a za dva dny se koutky zahojily.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 4:34 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
Mě na to pomohlo bambucké máslo. Pořád jsem promazávala a za dva dny se koutky zahojily.


To som práve skúšala, ale vôbec to nepomohlo, mám skôr pocit, že by to chcelo nejako "vysušiť", ale to by zase začali praskať...Neviem, vyzerá to na nejakú infekciu alebo čo...dúfam, že nie ekzém Sad Confused Rolling Eyes Ale ako sa to nedá ani nijak poriadne zamaskovať, tak to vyzerá vážne hrozne..a štve ma to Evil or Very Mad Confused ..chjo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 4:41 pm    Předmět: Citovat

To vysušení jsem jednou zkusila a bylo to ještě horší. Sad Dřív jsem používala Framikoin , ten zabíral ještě rychleji. Zkoušelas ho ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Ally
321-600
321-600


Založen: 6.5.2007
Příspěvky: 435

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 4:58 pm    Předmět: Citovat

Damayanti napsal:
To vysušení jsem jednou zkusila a bylo to ještě horší. Sad Dřív jsem používala Framikoin , ten zabíral ještě rychleji. Zkoušelas ho ?


Nn, mastičky z lekárne dma nemáme Embarassed Ale mám pocit, že keď som si to pred chvíľkou na Tvoju radu znovu skúsila namazať tým bambuckým maslom, že sa kútiky skľudnili a už ich skoro ani necítim Shocked Razz Už len aby zmizlo aspoň trochu to začervenanie...Damayanti ďakujem Wink A nevieš prosím, z čoho by to mohlo byť? Nie sú to tie klasické popraskané kútiky...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Breberka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 838

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 6:26 pm    Předmět: Citovat

Když se mi jako malé dělaly koukty, tak mi na to babička dycky placla aloe-vera. Roste nam to doma, takze stacilo jen ustipnout, omyt a vymacknot tu stavicku na postizeny koutek..opakovat i nekolikrat denne. a za par dni bylo po problemu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 7:35 pm    Předmět: Citovat

Tak holky mam prosbičku. máte tady někdo suchou mastnou pleť?
To jako, že když večer přijdete dom tak se leskne mastnotou, ale přitom se vám pěkně loupe... se pudu asi zahrabet. Nevim co s tím, už osm let...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kalakai
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.2.2008
Příspěvky: 965

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 7:51 pm    Předmět: Citovat

kup si b- komplex ten na kouty pomáhá - asi chybí vitamíny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 44, 45, 46, 47  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.