Plet
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
monkax
321-600
321-600


Založen: 18.5.2008
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 6:12 pm    Předmět: Citovat

Tak mě na akné a pupínky pomohl MIRACLEAN z lékárny Very Happy Je to regenerační zinková emulze- přítomnost zinku podporuje hojivé procesy při akné, atopických ekzémech, oparech, vyrážkách, popáleninách a povrchových poraněních. Zvyšuje odolnost pokožky. Je ho 100ml za 141kč a vydrží dlouho, mám ho třičtvrtě roku a ještě trochu mám. Nedám na něj dopustit, dřív jsem zkoušela všelijaké krémy, pomohlo to bud na chvíli, vůbec, nebo se to při pravidelném používání zhoršilo Twisted Evil
Když jsem měla v práci úraz a uřízla si kousek kůže, tak jsem chodila na převazy a potom potírala tímto zinkem a brzy se mi to zahojilo Very Happy Když se mi něco vyskytne na obličeji, tak to pár dní natírám a mám pokoj. Nikdy bych nevěřila kdybych nevyzkoušela Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: pá červen 13, 2008 6:59 pm    Předmět: Citovat

mně se teď pleť hodně zlepšila, když jsem se začla řídit alespoň částečně dle té webky, jak sem někdo házel odkaz, jak tam tejpek ukazuje, jak mýt, krémovat atd.... od té doby, co si obličej místo >přetření< krémem vážně promasíruju skoro do vsáknutí, nedělají se mi tolik pupínky...
navíc jsem si koupila od ori mycí gel na obličej s výtažky z břízy, a jsem z něj dost nadšená...
takže menší rada: nanést mycí cokoliv, promasírovat do pěny, umýt, krém nanést na tvář, nos, bradu, rozmasírovat i na čelo a vážně jemně pěkně promasírovat, až se vsákne....
a když si něco rozňoumete a jste zvyklí, že vám z toho vyleze pupínek, prodrbejte to tamponkem namočeným ve vlasové vodě (resp. jakýkoliv trochu-alkohol pomůže). to mi také pomáhá, že se to nezanítí
a ňoumat maximálně po vylezení z horké sprchy, na sucho jen tak už nikdy Very Happy
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TemptationArt
161-320
161-320


Založen: 20.8.2007
Příspěvky: 307

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 10:52 am    Předmět: Citovat

tiborMel napsal:
mně se teď pleť hodně zlepšila, když jsem se začla řídit alespoň částečně dle té webky, jak sem někdo házel odkaz, jak tam tejpek ukazuje, jak mýt, krémovat atd.... od té doby, co si obličej místo >přetření< krémem vážně promasíruju skoro do vsáknutí, nedělají se mi tolik pupínky...

Mohla bych tě požádat jestli by jsi ho tu nedala ještě jednou adresu na ten web ráda bych se koukla a nenašla jsem to tu... Wink Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MIMISEK
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.8.2006
Příspěvky: 832

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 11:02 am    Předmět: Citovat

Včera jsme si to tady pročítala a říkám si, jak můžu byt ráda za to jako mám pleť.... žádný problémy. Stačí mně, když si ji po koupání natřu večer nějakým krémem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiborMel
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 3.1.2007
Příspěvky: 2550

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 2:19 pm    Předmět: Citovat

AJAN napsal:
tiborMel napsal:
mně se teď pleť hodně zlepšila, když jsem se začla řídit alespoň částečně dle té webky, jak sem někdo házel odkaz, jak tam tejpek ukazuje, jak mýt, krémovat atd.... od té doby, co si obličej místo >přetření< krémem vážně promasíruju skoro do vsáknutí, nedělají se mi tolik pupínky...

Mohla bych tě požádat jestli by jsi ho tu nedala ještě jednou adresu na ten web ráda bych se koukla a nenašla jsem to tu... Wink Děkuji

to já už právě taky nevím, tu adresu, tenkrát jsem to zhltla za jeden den a víckrát jsem tam nebyla... takže bohužel nepomohu Rolling Eyes
_________________
I would die to breathe again
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: so červen 14, 2008 4:40 pm    Předmět: Citovat

ta stránka je http://acne.org/regimen-instructions.html, nechtěl by spíše někdo anglicky zdatný z toho udělat nějaký malý výcuc a hodit ho sem na stránky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.11.2006
Příspěvky: 2752

PříspěvekZaslal: po září 29, 2008 7:55 am    Předmět: Citovat

Zamykám tohle téma, protože se v podstatě shoduje s tímto.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.