Hennecolor
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 181, 182, 183, 184, 185  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Barvy a henna
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=53b79337d1cfe276882676cca03f296eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Witch0fDarkness
8-20
8-20


Založen: 11.6.2014
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2014 1:23 pm    Předmět: Citovat

Tak za sebe musím říct, že HC bordó barvím 2 roky, dlouhou dobu celou délku vlasů a poslední půl-třičtvrtě rok jen odrosty a nedávno zase i délky. Moji původní barvu jsem neviděla dlooooouho ale mam něco hodně špinavou blond a světle hnědou a henna mi chytá do barvy zrnček granátového jablka (záleží samozřejmě na světle a úhlu pohledu). Do zrz se mi to nevymývá, jen chemické spodky začnou časem zrzavět, když je dlouho nehennuju. Do henny dávám červenou papriku, trochu HC kondicionéru, a oleje které mám zrovna poruce jako kokosák, makadamiový, meruňkový apod. Upřímně netuším jestli některý z nich podporuje barvící efekt. Vím, že rakytník barví ale ten bych použila spíše na vytvoření zrz odstínů. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2014 1:34 pm    Předmět: Citovat

Oleje obecně můžou barvicí účinek henny snižovat (a olejové zábaly případně můžou přispívat k rychlejšímu vymytí barvy), a riciňák by v tomhle mohl být obzvlášť účinný (používá se třeba do odličovačů a tak). Ale zase záleží na vlasech, spoustě lidí s barvicíma účinkama henny nedělá vůbec nic. Nicméně mi v tý Tvojí směsce přišel jako hlavní podezřelej. Wink Ale třeba je v tom naprosto nevinně.
A pokud jde o to, že by oleje samy nějak barvily, tak to jsem nikde nenašla (a když jsem zkoušela třezalkovej, kterej je sám o sobě krásně fialovovínovej, tak byl barvicí účinek nula nula nic) Sad Nicméně éterický oleje s vysokým obsahem terpenů (tea-tree, levandule) se někdy přidávají právě kvůli tomu červenějšímu odstínu, ale za to můžou spíš ty terpeny v kombinaci s hennou a ne samotnej ten olejíček.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: pá prosinec 19, 2014 4:46 pm    Předmět: Citovat

Pokud by nevadil třešňový až bordó odstín (což jsou podle mně chladné odstíny, i když ne úplně červené), tak doporučuju zalít hennu šťávou z řepných koleček (prostě taková ta "kompotovaná" řepa), nechat odstát, a pak ohřát - byla to jediná přísada, která sama o sobě mi ten výsledek výrazněji změnila, ale teda konkrétně mně tyhle 2 barvy děsně neslušely... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejža
321-600
321-600


Založen: 29.12.2010
Příspěvky: 324

PříspěvekZaslal: so prosinec 20, 2014 5:21 pm    Předmět: Citovat

Já barvím odstínem bordó od března, každý měsíc a už poprvé mi to chytlo do červena nádherně. Jen úplně u hlavy to mám vždycky po hennování chvíli do zrz, protože moje vlasy jsou hodně světlé (někde až blond). Po prvním barvení se to vymylo do zrz asi po 3 týdnech. Po druhém barvení už se to snad ani nevymývalo. Posledně jsem barvila jen odrosty. Hennecolor bordo můžu pro dosažení červené jen doporučit (viz má chvála v příspěvku ze srpna).

A k těm olejům: přidávám tea tree olej (pro nejvíce červený odstín, jak mi bylo zde doporučeno) kokosák, riciňák a nešetřím ani jedním. Mně teda oleje barvící účinek nepotlačují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Liška
0-7
0-7


Založen: 13.12.2013
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: st duben 15, 2015 10:46 am    Předmět: Citovat

Dámy, nevíte některá, kde kupovat Hennécolor v Brně? Jak jsem včera s hrůzou zjistila, moji oblíbenou prodejnu Jasmín na České, kde jsem ji do teď kupovala, zavřeli a v Jasmínu na Hlavním nádraží na mě čučeli, že co to jako to hennécolor je, že to snad nikdy neměli, přitom na webu jsou napsaní jako odběratelé :/ Moc se mi zase nechce kupovat "DMkovou" hennu, ale nějak mě nenapadá, kde co jinde v Brně sehnat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Elysion
321-600
321-600


Založen: 8.1.2014
Příspěvky: 335
Bydliště: Jižní Morava

PříspěvekZaslal: čt duben 16, 2015 8:24 pm    Předmět: Citovat

Liška napsal:
Dámy, nevíte některá, kde kupovat Hennécolor v Brně? Jak jsem včera s hrůzou zjistila, moji oblíbenou prodejnu Jasmín na České, kde jsem ji do teď kupovala, zavřeli a v Jasmínu na Hlavním nádraží na mě čučeli, že co to jako to hennécolor je, že to snad nikdy neměli, přitom na webu jsou napsaní jako odběratelé :/ Moc se mi zase nechce kupovat "DMkovou" hennu, ale nějak mě nenapadá, kde co jinde v Brně sehnat.

Já ji kupovala na Kobližné, ale už je to dost dlouho (1-2 roky zpět), tak nevím, jestli to tam pořád mají, ani jestli tam ta drogerka ještě je... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BlackMetla
41-80
41-80


Založen: 28.1.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt květen 14, 2015 3:06 pm    Předmět: Citovat

Liška napsal:
Dámy, nevíte některá, kde kupovat Hennécolor v Brně? Jak jsem včera s hrůzou zjistila, moji oblíbenou prodejnu Jasmín na České, kde jsem ji do teď kupovala, zavřeli a v Jasmínu na Hlavním nádraží na mě čučeli, že co to jako to hennécolor je, že to snad nikdy neměli, přitom na webu jsou napsaní jako odběratelé :/ Moc se mi zase nechce kupovat "DMkovou" hennu, ale nějak mě nenapadá, kde co jinde v Brně sehnat.


Jsem v úplně stejné situaci Very Happy Zítra se chystám na Kobližnou a když ani tam nic, tak koupím tu předraženou, kterou mají na 155,- ve Zdravém životě na Orlí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2015 12:14 pm    Předmět: Citovat

Všiml si tu někdo, že Hennécolor teď nějak vytunili? Vypadá to, že se prodávají dvě verze, jedna starší a jedna novější. Nejsem si jistá, jestli to bylo i v té starší, ale v té novější je i zelený čaj. Plus ta novější má v sobě i igelit a rukavice, které jsem v té dřívější verzi už hodně dlouho neviděla! Navíc mi ta nová (právě ji mám na hlavě) přijde jemněji namletá...a neuvěřitelně se drobí. Ví někdo něco víc? Hennu jsem vždy kupovala z online obchodu hennecolor.cz ale teď jim ten e-shop nefungoval, tak jsem to riskla z nejakeho obchodu, co měl co dočinění s boreliózou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wensdy
1201-2400. Guru II. kategorie
1201-2400. Guru II. kategorie


Založen: 12.3.2013
Příspěvky: 2324

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2015 2:45 pm    Předmět: Citovat

Všimli Wink zrovna minulý týden jsem míchala tu novou hennecolor bordo s khadi. Pokukovala jsem po ni už déle než rok Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Annyssek
161-320
161-320


Založen: 16.10.2009
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: čt srpen 27, 2015 6:30 pm    Předmět: Citovat

wensdy napsal:
Všimli Wink zrovna minulý týden jsem míchala tu novou hennecolor bordo s khadi. Pokukovala jsem po ni už déle než rok Wink


A nějaké odlišné zkušenosti? Za mě jenom to drobení Very Happy a nevím, jestli to není jenom sugesce, ale jinak voní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 181, 182, 183, 184, 185  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.