tabletky na podporu růstu Donna hair
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Regenerace a podpora růstu
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c72a70522f736595f7afa4fbb3f22778Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 3:13 pm    Předmět: Citovat

No jednoznačne môžem povedať že sa zmiernilo padanie, teraz len vyčešem nejaých 10 vlasov za celý deň , čo je super Smile a pozorujem spevnenie nechtov . Mne ide hlavne o to vlásky vyživiť, trošku im pomôcť v zosilnení a nech nepadajú a to si počkaám isto ešte mesiac na výsledky. Vlasy mi vždy rástli veľmi rýchlo a aj do želanej dlžky, konce sa mi neštiepia takže v tomto ja problém nemám . Ja chcem spevniť hlavne a to ti isto napíšem ked spozorujem Cool ale tak berú sa mi dobre, sú za super cenu, a to zloženie nemôže uškodiť
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: st srpen 11, 2010 3:16 pm    Předmět: Citovat

mně jde taky spíš o to padání.. ale kdyby mi vyrašily vlasy na holých místech, budu jedině ráda..Smile

díky za info.. tak ať to jde dál dobře..Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 5:05 pm    Předmět: Citovat

Budem nám obom držať palce Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 5:23 pm    Předmět: Citovat

Tak tyhle tabletky se mi moc líbí... Prošla jsem si složení a vypadá hodně slibně, navíc cena je parádní, takže asi je vyzkouším Smile Kupujete je normálně v lékárně? Já tam nerada chodim... když jdu koupit třeba jen Biohar, tak si mě vždycky prodavačka přeměřuje pohledem a pak ho snad půl hodiny hledá (a je jedno v které lékárně) Embarassed Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 7:58 pm    Předmět: Citovat

ja som si ich objednávala cez net, jednak tam bolo väčšie balenie, a aj výhodnejšia cena, a tiež nerada chodím do lekárne Laughing máš pravdu že sa zvláštne pozerajú Smile))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 8:01 pm    Předmět: Citovat

já taky přes net..Smile

jinak mám docela štěstí, že do lékárny pro takové věci nemusím..

například biohar mají u nás v esoterice a tak podobně..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

Jsem ráda, že problém s lékárnou nemám jen já Smile Přes net to je určitě výhodnější, ale chtěla jsem nejdřív zkusit malé balení, jestli je budu dobře snášet. Tak až seberu odvahu vyrazim do lékárny Confused Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 8:44 am    Předmět: Citovat

Mne nerobia so žalúdkom žiadny problém, hádam nebudú ani tebe Smile a na sebe pozorujem už aj účinky, po mesiaci niečo , vlasy skoro nepadajú (pri česaní nejakých 7 -10 vyčešem a to je úspech Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pinkalinka.p
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 15.2.2009
Příspěvky: 704
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 12:50 pm    Předmět: Citovat

tyjo vy ste mě zas nabudily... protože já s mym stavem padání budu za chvilu plešatá. na sluníčku jde nejvíc vidět, jak mi to navrchu prořídlo:( a když to mám pár dní od umytí, tak taky. děs. šátečky na palici mě asi budou provázet po zbytek života:/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Eiddwen
321-600
321-600


Založen: 21.10.2009
Příspěvky: 520

PříspěvekZaslal: ne srpen 29, 2010 3:03 pm    Předmět: Citovat

pinkalinka.p napsal:
tyjo vy ste mě zas nabudily... protože já s mym stavem padání budu za chvilu plešatá. na sluníčku jde nejvíc vidět, jak mi to navrchu prořídlo:( a když to mám pár dní od umytí, tak taky. děs. šátečky na palici mě asi budou provázet po zbytek života:/



Tak to ma mrzí:-/ Ja už som z toho padania tiež zúfalá...behom dvoch rokov mi vlasy zredli o 2/3. Keby rástli tak rýchlo ako padajú nepoviem ani slovo,ale tak to bohužial nefunguje :-/ Tak to skús a možno ti pomôžu... ale podla fotiek by som povedala že patríš k tým štastlivcom čo majú vlasov na 6 hlav Rolling Eyes tak to ešte nemusíš byť zúfalá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.