Vlasy a chlorovaná voda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=41d0ef955e0b56fa327b220e282bc9b5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: čt srpen 16, 2007 2:05 pm    Předmět: Re: Lázně,pomáhaji našim vláskům??? Citovat

jklumpik napsal:
Lidičky, máte někdo zkušenost,jak působí lázeňská voda,plná minerálů,síry atd, na naše vlásky Question Question
Já osobně mám třeba po lázeňske vodě vlasy tvrdé jak rohoška a né a né je rozčesat,ale když si je pak umyju šamponem,tak je mám lesklé a hladké a možná i o trochu delší Wink

Přece voda v každých lázních je jiná... já byla v maďarském Sárváru, vlasy mi ta voda úplně slepila, a šlo to strašně špatně umýt, a když už jsem to ze sebe dostala, tak jsem žádnou změnu nepozorovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jklumpik
81-160
81-160


Založen: 10.8.2007
Příspěvky: 96

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 9:08 am    Předmět: Re: Lázně,pomáhaji našim vláskům??? Citovat

Poppaea napsal:
jklumpik napsal:
Lidičky, máte někdo zkušenost,jak působí lázeňská voda,plná minerálů,síry atd, na naše vlásky Question Question
Já osobně mám třeba po lázeňske vodě vlasy tvrdé jak rohoška a né a né je rozčesat,ale když si je pak umyju šamponem,tak je mám lesklé a hladké a možná i o trochu delší Wink

Přece voda v každých lázních je jiná... já byla v maďarském Sárváru, vlasy mi ta voda úplně slepila, a šlo to strašně špatně umýt, a když už jsem to ze sebe dostala, tak jsem žádnou změnu nepozorovala.


Tak tam jsem byla taky,moc pěkné lázně Smile Je pravda,že vlasy jsem měla po 2 dnech jako rohožka a vůbec nešli rozčesat,ale po umytí se mi zdáli lesklejší,ale to je jen můj pocit Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Poppaea
161-320
161-320


Založen: 5.6.2007
Příspěvky: 312

PříspěvekZaslal: pá srpen 17, 2007 9:35 am    Předmět: Re: Lázně,pomáhaji našim vláskům??? Citovat

jklumpik napsal:
Tak tam jsem byla taky,moc pěkné lázně Smile Je pravda,že vlasy jsem měla po 2 dnech jako rohožka a vůbec nešli rozčesat,ale po umytí se mi zdáli lesklejší,ale to je jen můj pocit Wink

To může být klidně pravda, jak vidno v ostatních diskuzích, každým vlasům prospívá něco jiného:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Soufflet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.3.2007
Příspěvky: 2015

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 6:33 pm    Předmět: Citovat

to je to samé jak umývat se tvrdou městskou vodou a dešťovou vodou, taky je to trochu rozdíl. a ta lázeňská voda je tvrdá ještě víc a nějaké ty minerály z ní jsou pro vlasy asi celkem zanedbatelné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: čt srpen 30, 2007 7:44 pm    Předmět: Citovat

Do bazénu si vlasy předem prolívám olivovým olejem pravidelně a opravdu to celkem pomohlo. Ale co jsem začala chodit do sauny, mám dojem, že se vlásky zas zhoršují. Možná to s tím nijak nesouvisí, ale přijde mi, že se po těch přechodech z horka do zimy hodně zhoršily konečky.
Poradíte, co s tím, prosím?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tinkulinka
8-20
8-20


Založen: 4.7.2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 5:54 pm    Předmět: Citovat

A co chlor a henna? Myslíte že se vlasům může něco stát? Chodím pravidelně plavat a teď jsem začla používat hennu... Zrovna teď jí mám na vlasech a cca za hodinku dvě bych měla jít do bazénu... Mám to riskovat nebo vlásům nic nehrozí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Janie
***moderátorka***


Založen: 20.11.2007
Příspěvky: 1941
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt leden 10, 2008 9:30 am    Předmět: Citovat

Každý den objevím tolik užitečných rad, chodíme taky plavat, chlór mi vždy ty vlasy zacucká a vysušší Sad takže teď už vím, jak na to, olej přibalím s sebou....super rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tamka
8-20
8-20


Založen: 9.5.2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 2:28 pm    Předmět: Pomooc mám zelené vlasy Citovat

Zdravím,

mám od přírody světlou špinavou blond, ale tak před rokem jsem měla blond melíry, které jsou už odrostlé. Jenže teť se mi ty blond konečky zbarvily do zelena prý je to z chlóru, což je možné protože v bazénu trávím dost času. Nevím co s tou zelenou, byla to taková nazelenalá, ale umyla jsem vlasy v tom modrym šampónu co se používá aby vlásky nežloutly, ale ještě se to zhoršilo.

Prosím pomoooc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 2:34 pm    Předmět: Citovat

Ten modrý to zhoršil? Mě od toho právě ten modrý pomohl, zkus citron, nebo heřmánek, víc mě nenapadá Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
heyday
321-600
321-600


Založen: 22.6.2007
Příspěvky: 464

PříspěvekZaslal: ne červenec 19, 2009 4:53 pm    Předmět: Citovat

taky myslim, ze citron by mohl pomoci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.