Vlasy a chlorovaná voda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=460b45223d69c36792251c6f5babce8aZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clarett
8-20
8-20


Založen: 4.5.2010
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2010 10:26 am    Předmět: Vlasy a chlorovaná voda Citovat

Ahoj, nedávno jsem navštívila klasické koupaliště - modrá průzračná voda plná chloru. Vzhledem k tomu, že mi nevadí potápětí a (do té doby) namáčení vlasů, užívala jsem si ve vodě krásné dvě hodinky. Vlasy mi poté zplihly, cuchaly se a nadměrně mastily. A co víc, od té doby mi začaly padat, a to ve velkých chomáčích. Dneska jsem si vlasy myla a vyhazovala jsem tolik vlasů, jako bych byla u kadeřnice. Máte stejné potíže nebo si myslíte, že je tohle "pelichání" způsobené něčím jiným?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2010 1:26 pm    Předmět: Citovat

ahoj, tiez mam problem s mastiacimi a splihnutymi zauzlenymi vlasmi po bazenovej vode, ale padanie som nezaznamenala. neviem,ci to moze mat az taky ucinok. teraz si bola na kupalisku po dlhsej dobe, alebo chodis castejsie?
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2010 1:48 pm    Předmět: Citovat

Tak me napadlo - a nosite plavaci čapku? Nebo všůrujete do bazénu jenom se smotanýma vlasama? Pokud ne a dělá vám to taký problém, tak bych nad tym pouvažovala. Mě to žádný problém nedělá - ale taky jsem byla na kupališti před několika lety naposled...
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2010 8:19 pm    Předmět: Citovat

Já chodím jednou dvakrát týdně plavat do krytého bazénu a problém nikdy nemám. Snad jen trichu sušší konečky, ale nic co by nespravil olejíček. Čepici nenosím a nikdy jsem nenosila, brr Rolling Eyes

Nicméně bych zapátrala i po jiné příčině. Ještě jsem neslyšela o tom, že by z chlorované vody mohly padat vlasy...
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilkyJane
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 1.1.2010
Příspěvky: 1680

PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2010 10:22 pm    Předmět: Re: Vlasy a chlorovaná voda Citovat

Clarett napsal:
Ahoj, nedávno jsem navštívila klasické koupaliště - modrá průzračná voda plná chloru. Vzhledem k tomu, že mi nevadí potápětí a (do té doby) namáčení vlasů, užívala jsem si ve vodě krásné dvě hodinky. Vlasy mi poté zplihly, cuchaly se a nadměrně mastily. A co víc, od té doby mi začaly padat, a to ve velkých chomáčích. Dneska jsem si vlasy myla a vyhazovala jsem tolik vlasů, jako bych byla u kadeřnice. Máte stejné potíže nebo si myslíte, že je tohle "pelichání" způsobené něčím jiným?


a jak jinak snášíš chlor? jako třeba pleť? nemůže to být nějaký druh alergie nebo tak? Rolling Eyes mě se totiž vlasy mastí mnohem míň, necuchají se a kudrliny mi drží i tvar.. lepší než umytý doma šamponem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2010 10:45 pm    Předmět: Citovat

Rozhodně bych pátrala po jiné příčině, jedno koupání padání vlasů nezpůsobí. Problém bude podle mne určitě nekde jinde.

Jinak mě na vlasy nevadí voda chlorovaná, ani slaná. Vždycky v poho. Koupací čapku nesnáším, takže nepoužívám Laughing
_________________
[url=http://www.TickerFactory.com/exercise/wKnrlto/]

[/url]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: ne červenec 11, 2010 10:59 pm    Předmět: Citovat

No sak to byl jenom navrh. Vim, jak jsem ju nenavidela, kdyz jsme meli na zakladce plavani Very Happy Ale to byly jeste takove ty tuhe tluste gumove, co clovek rval na hlavu i z hlavy Twisted Evil

Kdyz uz by nebylo zbyti, tak bych proste nejakou pouzila. Ale jak pise wen - taky si myslim, ze to asi nebylo jenom takhle za jednou z chloru.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rain
161-320
161-320


Založen: 6.2.2010
Příspěvky: 195

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 8:48 am    Předmět: Citovat

Jestli nemáš žádné reakce třeba jinde na kůži, asi to tou vodou vážně nebude.
I když je fakt že teď v létě je to na koupalištích dost otřes. Minule mi to na bazéně nepřišlo nijak strašné, ale když jsem doma vybalila plavky, že je pověsím dosušit, ten chlor mě tak praštil přes nos...ale fakt šíleně...tak jsem je chudáčky přemáchla ve vodě se sprcháčem a vlasy pořádně naolejovala, určitě to ani pro jedno moc přínosné nebude. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: po červenec 12, 2010 8:18 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Tak me napadlo - a nosite plavaci čapku? Nebo všůrujete do bazénu jenom se smotanýma vlasama? Pokud ne a dělá vám to taký problém, tak bych nad tym pouvažovala. Mě to žádný problém nedělá - ale taky jsem byla na kupališti před několika lety naposled...


tak mne to zas taky problem nerobi, ked tie vlasy umyjem samponom je to zas po starom. a v kupacej ciapke vyzeram ako tranzvestita Laughing
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: st červenec 14, 2010 8:24 pm    Předmět: Citovat

Very HappyVery HappyVery Happy No kupacie ciapky tiez nemusim, ako tanka... Very Happy Ja vyzeram ako retard - co dodat? Very Happy Vtedy sa nechcem vidiet ani v zrkadle.. Very Happy
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.