Vlasy a chlorovaná voda
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8c54025a4748e78f5ed18a56bb5df62fZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 2:26 pm    Předmět: Citovat

To u mě je to s čepicí horší než bez, protože ji pak sundavam i s vlasama navíc to pro mě asi taky neni to pravýSad ...po chlorový vodě mívam někdy docela objem:D ale mastí se mi vlasy a sou vysušený a zelenýSad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leontýnka
0-7
0-7


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 7:00 pm    Předmět: Re: Vlasy a chlorovaná voda Citovat

Clarett napsal:
Ahoj, nedávno jsem navštívila klasické koupaliště - modrá průzračná voda plná chloru. Vzhledem k tomu, že mi nevadí potápětí a (do té doby) namáčení vlasů, užívala jsem si ve vodě krásné dvě hodinky. Vlasy mi poté zplihly, cuchaly se a nadměrně mastily. A co víc, od té doby mi začaly padat, a to ve velkých chomáčích. Dneska jsem si vlasy myla a vyhazovala jsem tolik vlasů, jako bych byla u kadeřnice. Máte stejné potíže nebo si myslíte, že je tohle "pelichání" způsobené něčím jiným?
AHOJKY. mám silně promelírované vlasy a zesvětlené. Po chlorované vodě se mi zkrátily na polovinu a místama uplně padají. Už jsem neštastná, mám polovinu vlasu. Používám kvalitní kosmetiku-ale tohle neovlivním. Ted se bojím se koupat i v moři. Nikdy mi to nedělalo, až nyní, po tom silném melíru. Připadám si, jako opelichané kuřeSad. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivanka.i
161-320
161-320


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 8:51 pm    Předmět: Citovat

Pri dlhych vlasoch moze byt problem aj zohnat ciapku, do ktorej sa vsetky zmesia (okrem takych tych do sprchy Very Happy ).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 8:58 pm    Předmět: Citovat

Přesně tak, z koupací čepice mám jen bolení hlavy a to za velmi krátkou dobu čím mám delší vlasy tím je to horší (už se mi jedna rozervala a to v době, kdy jsem měla vlasy asi poloviční délky Very Happy ), přemýšlím, že si pořídím látkovou, vlasy jsou celé promočené tak i tak, takže je to fuk. Plavání bez kompletně ponoření hlavy si už ani nedokážu představit. Sad
Myslím, že když má někdo na chlor hodně citlivé vlasy, tak ať si je potom nefénuje, ty fény na bazénech většinou hodně suší, ale horkým vzduchem v obrovském proudu, to jen dokoná dílo vody.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 10:25 pm    Předmět: Citovat

Je to taková drobnost, ale předtím, než se člověk ponoří do chlorované vody, tak by měl vlasy pořádně namočit ve sladké vodě. Vlasy se nasáknou té čisté vody a pak ta chlorovaná voda nemá takovou šanci dostat se do vlasu a tím ho nějak poškodit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Merci
161-320
161-320


Založen: 29.1.2010
Příspěvky: 320

PříspěvekZaslal: ne červenec 18, 2010 11:18 pm    Předmět: Re: Vlasy a chlorovaná voda Citovat

Leontýnka napsal:
Clarett napsal:
Ahoj, nedávno jsem navštívila klasické koupaliště - modrá průzračná voda plná chloru. Vzhledem k tomu, že mi nevadí potápětí a (do té doby) namáčení vlasů, užívala jsem si ve vodě krásné dvě hodinky. Vlasy mi poté zplihly, cuchaly se a nadměrně mastily. A co víc, od té doby mi začaly padat, a to ve velkých chomáčích. Dneska jsem si vlasy myla a vyhazovala jsem tolik vlasů, jako bych byla u kadeřnice. Máte stejné potíže nebo si myslíte, že je tohle "pelichání" způsobené něčím jiným?
AHOJKY. mám silně promelírované vlasy a zesvětlené. Po chlorované vodě se mi zkrátily na polovinu a místama uplně padají. Už jsem neštastná, mám polovinu vlasu. Používám kvalitní kosmetiku-ale tohle neovlivním. Ted se bojím se koupat i v moři. Nikdy mi to nedělalo, až nyní, po tom silném melíru. Připadám si, jako opelichané kuřeSad. Sad


Já bych radila - nemelírovat. Myslím, že to za to nestojí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 5:57 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Je to taková drobnost, ale předtím, než se člověk ponoří do chlorované vody, tak by měl vlasy pořádně namočit ve sladké vodě. Vlasy se nasáknou té čisté vody a pak ta chlorovaná voda nemá takovou šanci dostat se do vlasu a tím ho nějak poškodit.


Aha, v tom to možná bude Smile Chodím plavat často a nějaké špatné účinky na vlasy nepozoruju, takže to bude možná tím že jsem zvyklá si je před bazénem důkladně osprchovat Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Leontýnka
0-7
0-7


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 6:55 am    Předmět: chlorovaná voda Citovat

To je taky možné, to mě nenapadlo si je namočit v norm. vodě. Jenže i před tím jsem vloni, předloni, chodila do bazénu a nic mi to nedělalo. Confused Ted se bojím i té mořské vody. Nikdy jsem s vlasama problémy neměla, zesvětluji pořád ale tento melír- to jsem za svuj život nezažila. Najednou se mi začaly lámat vlasy, asi 10 cm od hlavy a učes ted nemám žádný. Samo se mi to ruzně krátí. A to jsem měla vlasy asi na ramena. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ivanka.i
161-320
161-320


Založen: 11.9.2008
Příspěvky: 167

PříspěvekZaslal: po červenec 19, 2010 8:22 am    Předmět: Citovat

Morska voda niektorym vlasom prospieva (uz to tu ktosi niekde pisal). Inak by vraj mohlo pomoct na tie v norm. vode namocene vlasy naniest potom masku/olej/..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tessinka
8-20
8-20


Založen: 9.12.2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá červenec 23, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

ja som sa rozhodla, ze si neham odrast vlasy. rok predtym som farbila henou a neskor uz len chemickou farbou. boli moc tmave, reku dam si melir, nech ten prechod nie je taky tragicky. . . ale teraz mam dvoj centimetrove odrasty, potom pekne svetlohnede vlasy a od pol hlavy zeleny meliiiiir Sad musela som dat dolu 15 cm a stale to vidno Sad neviete poradit co s tym? ale farbit uz nexem. ani samponom Sad nie je aj na to nejaky citronovy aspirin alebo dacoooo? Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.