Něco málo do začátku...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 6:33 pm    Předmět: Něco málo do začátku... Citovat

Zdravím všechny nositelky i nositele, obdivovatelky i obdivovatele dlouhých vlasů.

Ráda bych se Vám, jako nově zaregistrovaná členka, představila a zároveň o sobě orientačně napsala pár řádků. Wink

Původně jsem se chtěla zaregistrovat pod nickem Kopretinka, který používám víc, ale jelikož tady jednu kopretinu už máte, zvolila jsem svoji druhou přesdívku, která však po odebrání jednoho "t" znamená v angličtine kopretina a ve francoužštině sedmikráska. Ale jinak slyším i na "kytičku" nebo "bodlák". Smile

Stránky dlouhevlasy.cz jsem znala již dávno před svou registrací, ale stále jsem odkládala čtení článků a procházení diskuzí a nyní vidím jaká to byla chyba. Články mi poskytly spoustu odpovědí na mé otázky a diskuze mi zase přinesly vaše názory na jednotlivé postupy,masky, kosmetiku a tak dál. Aktuálně nejvíce mi pomohly články o bezbarvé henně, kterou si za malou chviličku poprvé nanesu na vlasy, a doporučení nemýt vlasy příliš často. Ale zatím jsem pročetla od všeho zlomek, tak doufám, že až se patřičně zorientuji, budu tady jako doma. Very Happy

A nyní trochu ke mne. Mám dlouhé vlasy do půli zad, spíše již mířící k pasu, ale bohužel chemicky obarvené polopernamentní barvou, z mladistvé nerozvážnosti, na červenofialovou. Postupně se však vymývá a o dalším chemickém barvení neuvažuji. V září mi bude 19 let, studuji a za necelý rok budu maturovat. Vedle studií se věnuji tak trochu politice a informatice.
Mezi mé zájmy patří aktuální dění, fantasy, četba, příroda, vaření, trošinku věda a výzkum, kreslení, hudba, přátelé, historie a podobně. V budoucnu bych ráda studovala společenské vědy, sociologii, politologii, psychologii a angličtinu, hodně cestovala po evropských zemích a tak dále. Myslím, že dlouhovlásky mohou mít hodně podobné zájmy, tak se těším, až Vás poznám.

Přeju rychlý růst a zdravé vlásky!

Vaše Margueritte
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

Super že si tu nasla pre seba rady, rovnako to bolo aj so mnou.. Nie som tu mazák ale každý deň sem rada chodím.. Lebo su tu skvelí ludkovia a urcte hned zapadnes.. Wink

Citaj a realizuj Wink
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: čt červenec 15, 2010 9:35 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
Super že si tu nasla pre seba rady, rovnako to bolo aj so mnou.. Nie som tu mazák ale každý deň sem rada chodím.. Lebo su tu skvelí ludkovia a urcte hned zapadnes.. Wink

Citaj a realizuj Wink


Děkuji. Wink

Od té chvíle, co jsem se registrovala, tak se sem na chviličku podívám a procházím si jednotlivá témata, protože je tu nepřeberné množství názorů, návodů, doporučení... Zaradovala jsem se, když jsem našla takovou vysokou koncentraci dlouhovlásek na jednom místě. Smile

Takže, jsem ráda za odezvu a určitě se brzy setkáme u nějaké diskuze. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá červenec 16, 2010 12:44 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, hezky uvod a vitej u nas Smile
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Aha napsal:
Ahoj, hezky uvod a vitej u nas Smile


Děkuji. Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: so červenec 17, 2010 10:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás! "Bodlák" jako přezdívka se mi líbí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: út červenec 20, 2010 12:25 am    Předmět: Citovat

Sidonie napsal:
Ahoj, vítej u nás! "Bodlák" jako přezdívka se mi líbí. Wink


Tay Ti moc děkuji. Wink "Bodlák" vznikl z pomluvy, že na Kopretinku nejsem až zase tak křehká a jemná, jak se na první pohled zdá. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 10:30 pm    Předmět: Citovat

15.10. Jsem "oslavila" 3 měsíce na tomto úžasném serveru, moc děkuji všem se kterými jsme se seznámila, děkuji za úžasné rady a tipy a taky moc děkuji za vítězství v Pastelkové soutěži! Cool

Jste tady všichni moc báječní, diskutuji a vracím se sem ráda. Wink Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: út říjen 19, 2010 5:36 pm    Předmět: Citovat

Margueritte napsal:
15.10. Jsem "oslavila" 3 měsíce na tomto úžasném serveru, moc děkuji všem se kterými jsme se seznámila, děkuji za úžasné rady a tipy a taky moc děkuji za vítězství v Pastelkové soutěži! Cool

Jste tady všichni moc báječní, diskutuji a vracím se sem ráda. Wink Wink Wink


A my te taky mame radi a svet je vubec krasny misto Smile
(.. bez ironie Wink)

a
_________________
DlouheVlasy.cz!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.