Nová tvář :-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Yasmmine
0-7
0-7


Založen: 17.11.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 9:31 pm    Předmět: Nová tvář :-) Citovat

Ahoj,

jmenuji se Eva a tuto stránku jsem si našla po krátkém vyhledávání na internetu, protože jsem ze svých vlasů nešťastná.

Mívala jsem kdysi dlouhé vlasy až po pas, uhlově černé a pěkně přirozeně vlnité. Pak jsem na kamarádce viděla krásně střiženou podkovu a chtěla jsem ji samozřejmě taky, jenomže ona na rozdíl ode mne, má vlasy jako hřebíky, takže ji to slušelo a já jsem vypadala prapodivně. Po nějakém čase mi délka odrostla, ale já zatoužila okamžitě po dlouhých vlasech. Nechala jsem si je tedy prodloužit (keratinovými spoji). To mi vydrželo 4 měsíce a už mě nebavila ta úprava a další investice do předělávání keratinu a aplikování pramenů zpět. Po odsranění všech pramenů (samozřejmě kadeřnicí, která mi je dávala), jsem měla vlasů snad polovinu, byla jsem zděšená. Vlasy byly slabé a poničené. Rozhodla jsem se, že si nechám zastřihnout konečky a udělat melírek pro oživení. Kadeřnice mi však místo konečků střihla 15cm (prý to bylo nezbytné) a místo melíru mi na hlavu hodila hnědý přeliv. Vypadala jsem divně. Pak jsem si vlasy nechávala narůst, sem tam jsem si je nabarvila sama a už se dostávala ke krásné blond barvě. Vlásky byly zdravé, nic jim nechybělo, ale já chtěla melír. Na to jsem dojela. Moje krásné vlnky se začaly rovnat a zdravé lesklé vlasy se proměnily v suchou slámu. Dala tomu korunu kamarádka, která prý melír umí. Po její aplikaci melíru mi odpadaly vlasy skoro až u hlavy, protože byly spálené. Našla jsem si pár krátkých střihů, které by mým vlasům mohly prospět. Jeden asymetrický kratší jsem si nechala ostřihat, ale teď jsem ve fázi, že už to není takové jako ze začátku - je to odrostlé. Kromě toho, asymetrie vlnitým vlasům moc nesluší, takže to musím denně žehlit a navíc jsou vlasy dvoubarevné - dole tmavá čokoláda ve smyslu podbarvení, nahoře platinová blond. Bez vyžehlení vypadám jako po zásahu bleskem.

No a teď jsem tedy tady a doufám, že se dozvím něco nového, co by mi pomohlo s rychlejším a hlavně zdravějším růstem vlásků, protože do léta už bych je ráda nosila v culíku, jak se na holku sluší a patří a netrápila se žehlením (jak bývaly kdysi vlnité, vypadaly opravdu pěkně, zdravě). No a taky si nevím s tou barvou. Blondýnkou jsem ráda, do tmavé se mi nechce, ale nějak se jí zbavit musím z těch spodků.

Tak to jsem já - samé experimenty a zkoušky. Kdybych byla na místě svých vlasů, změnila bych destinaci nebo opustila domov, respektive hlavu... (pozn. vlasy mi naštěstí nepadají, spíše teda ta kvalita, rychlost růstu - neuvěřitelně pomalé a ta barva)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: čt listopad 18, 2010 10:33 pm    Předmět: Citovat

Vítej Very Happy , tys těm vlásků teda dala "zahulit" Laughing . Ale nic si z toho nedělej, prošla jsem si kdysi něčím podobným, jen jsem jim na melír ještě dopřála trvalou Wink .

Uplně přesně ti neporadím, ale určitě se obrň trpělivostí, protože náprava nebude hned . Budeš to muset nechat odrůst, pak srovnat ten asymetrický střih. A Asi bych být tebou zapoměla na melíry a barvičky, dokud se vlásky nevzpamatují.
A hlavně mít je ráda Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
verisek
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.2.2010
Příspěvky: 769

PříspěvekZaslal: pá listopad 19, 2010 7:46 am    Předmět: Citovat

V první řadě bych ti poradila změnit kadeřnici Wink Jestli nevěděla a nevarovala tě, že podkova (a v podstatě všechny moderní střihy) ve vlnitejch vlasech vypadá naprd, tak se divím, že dodělala učnák (i když dneska kadeřnice ani netuší, že mokré vlasy jsou delší)
Jinak jestli máš svoje vlasy tmavé a chceš blond, tak s tou délkou moc nepočítej, to moc nejde dohromady. Stejně tak s tou žehličkou z vlastní zkušenosti vím, že cca roční žehlení další rok skoro nerostou (respektive se konce lámou a třepí a když už něco naroste, tak to vypadá příšerně)
Biosilu jsem brala dřív dvě tablety denně a vlasy mi po několika měsících rostly dle odrostů 2-2,5 cm měsíčně, takže určitě není na škodu, aspoň ti to zničené rychle odroste.
Jinak upřímně mi dneska černovlásky a zrzky přijdou výjimečnější než bloncky, protože to je každá druhá. Ono i přírodní tmavší hnědá je krásná na lesklých zdravých vlasech Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: so listopad 20, 2010 1:40 am    Předmět: Citovat

Tak tu vítej. Wink

Čtu, že toho mají Tvoje vlasy hodně za sebou, tak ať zde najdeš užitečné rady. Smile
_________________
Navšivte mě na http://www.facebook.com/MargueritteW nebo http://margueritteweinlich.blogspot.cz Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yasmmine
0-7
0-7


Založen: 17.11.2010
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: ne listopad 21, 2010 11:40 am    Předmět: pravda Citovat

Jo, já vím, moje vlasy jsou chudáci. O žehlení vím, že to není to pravé ořechové, ale po každém umytí si do konečků vtírám tekuté krystaly, takže to poničení relativně reguluju a taky si vlasy stříkám ochranou před žehlením (od Lybaru). Samozřejmě vlasy nežehlím mokré a jen max na 160C. I tak je to na ně zabíračka, ale bohužel jsem v také růstové fázi, že to fakt nejde. Každý vlas je díky asymetrii jinak dlouhý a když je nezrkotím vypadám jak kuře - vlasy mi létají a trčí všude možně. Tak bych fakt nevylezla ani na terasu.

Co se barvení týče, vím, že blond odstíny nejsou pro vlasy to nejlepší, ale dokážete si představit ten hnusný odrost z platinově blond? To se přeci musí nějak dát redukovat. Kdybych teď sekla s barvením, tak mi to možná vyřeší problém se špatnými konečky a suchostí vlasů, ale zase budu vypadat jako idiot, protože vlasy se mi samy do původní barvy nevrátí. Takže spodek bude stále čokoládově hnědý a vrch platinově blond. A tím, že to nechám bez barvení tam přibyde další třetí barva - moje původní. Takže já fakt nevím.

Včera jsem si koupila kokosovlý olej. Zatím jsem ho zkoušela jen pachově a chuťově - skutečný smyslový zážitek. Jestli to bude také zážitek pro mé vlasy, tak to budu moc ráda. Konečky mi určitě budou vděčné (ne že bych se jim teď nevěnovala). Ale četla jsem že kokosový olej je lehčí než olivový, tak snad bude super Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne listopad 21, 2010 2:33 pm    Předmět: Citovat

Vau, to jsem ani netušila, že lze vlasy takhle trápit...

Nu, hlavně že si to uvědomuješ a že se o ně začínáš starat Smile přeju ti ať se rychle zotaví Smile

A jinak samozřejmě vítej mezi námi Smile Cool
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po listopad 22, 2010 10:59 am    Předmět: Citovat

Zdravím tě, tady najdeš spoustu užitečných rad. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 8:48 am    Předmět: Re: Nová tvář :-) Citovat

Yasmmine napsal:
Ahoj,

jmenuji se Eva a tuto stránku jsem si našla po krátkém vyhledávání na internetu, protože jsem ze svých vlasů nešťastná.

Mívala jsem kdysi dlouhé vlasy až po pas, uhlově černé a pěkně přirozeně vlnité. Pak jsem na kamarádce viděla krásně střiženou podkovu a chtěla jsem ji samozřejmě taky, jenomže ona na rozdíl ode mne, má vlasy jako hřebíky, takže ji to slušelo a já jsem vypadala prapodivně. Po nějakém čase mi délka odrostla, ale já zatoužila okamžitě po dlouhých vlasech. Nechala jsem si je tedy prodloužit (keratinovými spoji). To mi vydrželo 4 měsíce a už mě nebavila ta úprava a další investice do předělávání keratinu a aplikování pramenů zpět. Po odsranění všech pramenů (samozřejmě kadeřnicí, která mi je dávala), jsem měla vlasů snad polovinu, byla jsem zděšená. Vlasy byly slabé a poničené. Rozhodla jsem se, že si nechám zastřihnout konečky a udělat melírek pro oživení. Kadeřnice mi však místo konečků střihla 15cm (prý to bylo nezbytné) a místo melíru mi na hlavu hodila hnědý přeliv. Vypadala jsem divně. Pak jsem si vlasy nechávala narůst, sem tam jsem si je nabarvila sama a už se dostávala ke krásné blond barvě. Vlásky byly zdravé, nic jim nechybělo, ale já chtěla melír. Na to jsem dojela. Moje krásné vlnky se začaly rovnat a zdravé lesklé vlasy se proměnily v suchou slámu. Dala tomu korunu kamarádka, která prý melír umí. Po její aplikaci melíru mi odpadaly vlasy skoro až u hlavy, protože byly spálené. Našla jsem si pár krátkých střihů, které by mým vlasům mohly prospět. Jeden asymetrický kratší jsem si nechala ostřihat, ale teď jsem ve fázi, že už to není takové jako ze začátku - je to odrostlé. Kromě toho, asymetrie vlnitým vlasům moc nesluší, takže to musím denně žehlit a navíc jsou vlasy dvoubarevné - dole tmavá čokoláda ve smyslu podbarvení, nahoře platinová blond. Bez vyžehlení vypadám jako po zásahu bleskem.

No a teď jsem tedy tady a doufám, že se dozvím něco nového, co by mi pomohlo s rychlejším a hlavně zdravějším růstem vlásků, protože do léta už bych je ráda nosila v culíku, jak se na holku sluší a patří a netrápila se žehlením (jak bývaly kdysi vlnité, vypadaly opravdu pěkně, zdravě). No a taky si nevím s tou barvou. Blondýnkou jsem ráda, do tmavé se mi nechce, ale nějak se jí zbavit musím z těch spodků.

Tak to jsem já - samé experimenty a zkoušky. Kdybych byla na místě svých vlasů, změnila bych destinaci nebo opustila domov, respektive hlavu... (pozn. vlasy mi naštěstí nepadají, spíše teda ta kvalita, rychlost růstu - neuvěřitelně pomalé a ta barva)


Yasmmine..vítej na DV a věř,že tady se ti dají vlásky čase do pořádku..a jestli tě mohu uklidnit,jako,že asi ne,tak prožívám já to samé,protože tím,čím procházíš,jsem si před4mi měsíci prošla bohužel i já Crying or Very sad ...spousta holčiček ti tady poradí..spousta jejich zkušeností a rad mi pomohly!!!! Rolling Eyes ...i já mám kratší vlasy a musela jít díky situaci,kterou tu popisuješ s prodlužovanými vlásky, na krátko - přímo na Erbovou,takže jsem začala od "nuly" s novými vlásky..teď táhnu 5tý měsíc a díky radám tady, již táhnu pomaliličku na mikádo a vzádu udělám 1,5cm-etrový culíček Wink ... a já měla také dlouhé vlasy - pod lopatky,ale řekla jsem si,že je chci zpět...a spadlo mi díky krátkým vlasům a tím,co jsem jim provedla,hodně sebevědomí,ač mi hafo lidí,chválí kratší sestřih,já se necítím!!!...teď to chce skutečně jen kvalitní a pravidelnou péči a čas...ale čas,vše vyléčí..já si za ty 4měsíce ještě nezvykla,ale minim.se s krátkými vlásky začínám smiřovat,protože člověk s tím stejně nic neudělá - minulost nezměníš!!!...tak hodně štěstí!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út listopad 23, 2010 4:45 pm    Předmět: Re: pravda Citovat

Yasmmine napsal:
Co se barvení týče, vím, že blond odstíny nejsou pro vlasy to nejlepší, ale dokážete si představit ten hnusný odrost z platinově blond? To se přeci musí nějak dát redukovat. Kdybych teď sekla s barvením, tak mi to možná vyřeší problém se špatnými konečky a suchostí vlasů, ale zase budu vypadat jako idiot, protože vlasy se mi samy do původní barvy nevrátí. Takže spodek bude stále čokoládově hnědý a vrch platinově blond. A tím, že to nechám bez barvení tam přibyde další třetí barva - moje původní. Takže já fakt nevím.

Možná to úplně nechápu, ale jaká je tvoje původní barva? A chceš jí zpátky? Proč teda na vlasy nehodit barvu maximálně podobnou tvé původní barvě a pak už nechat svoji zdravou hezkou barvu odrůstat?
A s žehlením vlnitých vlasů to taky moc nechápu - krátké vlnité jsou nic moc, to vím z vlastní zkušenosti, kdy mi jednou hráblo a byla jsem skoro na kluka, ale není to nic k nepřežití, dají se používat sponky, pérka, šátky, čelenky, už od hodně krátkých délek se to dá cpát do pidi culíku s pomocí spousty pérek a hlavně, krátké vlasy rostou hrozně rychle, takže já bych je fakt žehlením neničila, to by mi za to asi nestálo, zvlášť pokud chceš zpět své krásné zdravé dlouhé vlasy. Přijde mi, že jsi v bludném kruhu a že dokud nepřestaneš vlasy čímkoliv ničit, tak se asi dlouhých zdravých jen tak nedočkáš Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.