Pure Fiji - Reniu
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=877a212151b508a52db28bf1cfb9a7c9Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bittersweet
321-600
321-600


Založen: 7.8.2007
Příspěvky: 343
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Dneska jsem si koupila šampon-vodní meloun od Reniu. Nemáte někdo s těmito šampony zkušenost nebo i s ostatními výrobky od týhle značky?? Nechala jsem tam teda nekřesťanských 360kaček, ale tak udělala jsem si radost k vánocům Wink .
Hlavně mě uchvátilo to otevírání, si s tim hraju jak malej harant a krásně voníRazz
Zítra si to napajcuju na kebuli, tak uvidim, co to udělá Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 10:56 am    Předmět: Pure Fiji - Reniu Citovat

zdravím všechny, hledala jsem tady nějaký link na šampony a kosmetiku od purefiji.cz a nenašla, ale na jejich stránkách mě ty popisky dost zaujaly, máte s nimi někdo zkušenosti? všimla jsem si reniu kokosový olej, není extra virgin jako liveon tak nevím, jestli i to ostatní nebude jenom "dvojka". hezký den všem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lučnívíla
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.3.2007
Příspěvky: 2854

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 11:18 am    Předmět: Citovat

tak ja mela od pure-fiji kokosovy olej s vuni plumerie a byla jsem z nej nadsena,vazne byl uzasny a prekrasne vonel,pouzivala jsem ho par mesicu,u more byl nenahraditelny a cely den jsem krasne vonela,pouzivala jsem ho na vlasove zabaly,pak do konecku vlasu,na telo a ze zacatku i na oblicej...nejprve zacly problemy na obliceji kolem oci vyrazka,asi je mam citlive na silnou vuni...jinak byl bajecny,ale nestridala jsem ho s nicim jinym a tak po tech par mesicich me zacal spis vysusovat Crying or Very sad tak jsem zkusila telove mleko se stejnou vuni a to uz nebylo tak skvele,ale rozhodne ten olej zas nekdy poridim,ted mazu tlovym maslem,tak uz mam plet zvyklou a vim ,ze priste to chce stridat jeste s necim(mam totiz hodne suchou a citlivou plet)sampony jsem nezkousela a ani nic jineho Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 2:37 pm    Předmět: Citovat

Jako vílka, mám od nich kokosák Reniu s vůní ananasu, a je skvělý, taky se můžu vždycky učenichat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: ne prosinec 09, 2007 2:50 pm    Předmět: Citovat

Já od nich měla kokosové oleje s vůní gardénie a plumérie . U obou byla vůně skvělá , ale po delším používaní mě krapet vysušovali . Tělové mléko gardénie není špatné a vůně na pokožce vydrží hooodně dlouho a šampon jsem použila jen párkrát neb má sulfáty, ačkoliv píšou , že né. Jěště používám tělový peealing s vůní kokosu a ten je tak skvělej a voňavej , že bych ho nejradši snědla. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 10:05 pm    Předmět: Citovat

tak Very Happy dneska jsem objevila u kamarádky malinkatý zbyteček šamponu s vůní kokosu a také kondiš...a jsem z té vůně úplně hin Smile měla ještě nějaký tělový peeling, ten byl tedy dost hutně sladce voňavý, asi by mě z něj bolela hlava. ale k tomu šamponu - ona má překrásné vlasy, zdravé a dlouhé, tak asi do repertoáru zařadím i tento kousek. díky všem za názory.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fairy
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 25.8.2007
Příspěvky: 1034

PříspěvekZaslal: út prosinec 11, 2007 2:15 pm    Předmět: Citovat

Tedy vy mi dáváte s tím Reniu! Pěkně jsem slintala nad jejich stránkami. Nejsem teď před Vánoci vůbec při penězích, takže mám poněkud smůlu Sad . Vůni kokosu nemám vůbec ráda, zato ty ostatní mě lákají, hlavně meloun a tiara flower. Přesto, kdyby ses, Damayanti, chtěla zbavit toho šamponu nebo třeba jen vzorku na zkoušku, nějaký ten chlup bych asi ještě pustila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sarahpentium
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.2.2007
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: st prosinec 12, 2007 9:24 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Tedy vy mi dáváte s tím Reniu! Pěkně jsem slintala nad jejich stránkami. Nejsem teď před Vánoci vůbec při penězích, takže mám poněkud smůlu Sad . Vůni kokosu nemám vůbec ráda, zato ty ostatní mě lákají, hlavně meloun a tiara flower. Přesto, kdyby ses, Damayanti, chtěla zbavit toho šamponu nebo třeba jen vzorku na zkoušku, nějaký ten chlup bych asi ještě pustila Wink


Fairy, kdybys chtěla, mám tady zbyteček Liveonu, kokosáku, je toho teda vyloženě na dně, ale je hodně vydatnej, takže na pár aplikací by ti to na zkoušku vystačilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenna
161-320
161-320


Založen: 24.11.2006
Příspěvky: 197

PříspěvekZaslal: čt prosinec 13, 2007 1:31 pm    Předmět: Citovat

Bittersweet napsal:
Dneska jsem si koupila šampon-vodní meloun od Reniu. Nemáte někdo s těmito šampony zkušenost nebo i s ostatními výrobky od týhle značky?? Nechala jsem tam teda nekřesťanských 360kaček, ale tak udělala jsem si radost k vánocům Wink .
Hlavně mě uchvátilo to otevírání, si s tim hraju jak malej harant a krásně voníRazz
Zítra si to napajcuju na kebuli, tak uvidim, co to udělá Razz


Ja melasampon s mucenkou a k tomu i kondicioner. Sampon skvelej, kondis za ty penize dost pod prumerem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marianna
321-600
321-600


Založen: 31.3.2007
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 11:45 am    Předmět: Citovat

Nevíte náhodou jaký je rozdíl mezi kokosákem od Reniu a Monoi Tiaré? Nezkoušel jste někdo oba?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.