Fénování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=3bc332ee5c3bc490d574cafc31666edcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 2:02 pm    Předmět: Citovat

Já myslím, Kriss, že když budeš foukat vlažným nebo studeným vzduchem a k tomu použiješ něco na ochranu(v čemž ti neporadím, protože jsem nikdy nefénovala), tak vlasy tolik trpět nebudou. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 3:04 pm    Předmět: Citovat

Taky chci nefénovat, ale ono to bez toho zkrátka nejde. Sad
Jinak už jsem se dočetla, že ano, všechno dělám špatně, blízko hlavy, horký vzduch, bez ochrany, no joo, dávám těm svým vláskům dost zabrat. Takže zítra chci zajít pro nějaký ten sprej, ať jim tu bolest nezpůsobuju tak velikou. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 3:45 pm    Předmět: Citovat

Kriss, taky fénuju, protože nechávat vlasy schnout 6-8 hodin - na to prostě nemám čas... A jít spát s mokrými vlasy jim ublíží víc než je vyfénovat... Navíc si nemyslím, že by fénování mělo až tak drtivý efekt ne vlásky... Pokud dodržuješ pár pravidel jako nefoukat úplně horkým vzduchem a nefoukat 2 cm od vlasů, tak je to podle mě v pořádku... Ještě je fajn vždycky si chytit konce do druhé ruky - vlásky potom míň lítají a míň se třou o sebe a potom tolik neelektrizují (mimojiné)...
Jinak přípravky na ochranu před horkem nepoužívám - jenom když žehlím... Přijde mi, že vlasy vysušují a zbytečně zatěžují, ale to už je asi o tom, jaké máš vlasy Smile

A jen tak mezi námi - ačkoliv své vlasy miluju, tak stále zastávám názor, že vlasy se musí přizpůsobit mě a ne, abych se já přizpůsobovala vlasům, takže to, co je škodlivé a neškodlivé zas tak moc neřeším a vlásky mám stále v pohodě... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 3:59 pm    Předmět: Citovat

Myskho, děkuji moc. Wink
Já mám právě dojem, že z toho fénování mám přesušené konce. Když jsem si dřív vlasy ještě žehlila, tak to bylo snad o poznání horší, ale i teď mi připadá, že ty konce jsou v děsném stavu. A abych je chodila pořád zastřihovat (opravdu bych s tím musela lítat furt), tak na to nemám čas ani náladu. Confused
Nějaký ten přípravek na roztřepené a přesušené konce mám, ale účinek nic moc, takže možná nebude tak úplně od věci místo toho spreje proti horku, pořídit si nějaký na ty konečky, protože když si je občas prohlídnu, padám do mdlob. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 4:22 pm    Předmět: Citovat

To mi něco připomíná Very Happy Jinak na konce je nejlepší vetřít do vlhkých konců trochu oleje (fakt jenom maličko! jinak jsou mastný) - je to lepší než většina sprejů... Ale dobrej sprej, co můžu doporučit, je Gliss Kur Oil Nutritive sérum ve spreji... V kombinaci s balzámem na vlasy Elseve na suché vlasy je to pro moje vlasy fakt super...
Jinak já jdu akorát zítra ke kadeřnici na dobarvení vlásků, tak prohlížím konce a přemýšlím, jestli to mám nechat o ten cm zarovnat a zbavit se těch nejhorších konců nebo ne Very Happy Pořád se nemůžu rozhodnout... Na jednu stranu to ty vlasy opticky "zhustí" a na druhou stranu stejně se mi to za chvíli do toho 1cm roztřepí znovu... Smile No uvidíme, s jakou se zítra probudím náladou Very Happy

P.S. jinak já třeba dofénovávávm konce úplně do sucha, ale nechávám je trochu vlhké - ta půlhodinka než doschnou už mě nezabije Smile Mohlo by ti to na ty vysušené konečky pomoct Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 4:25 pm    Předmět: Citovat

Ano, nad tím Gliss Kurem jsem přemýšlela. Smile Jak to vyjde cenově, nevíš?
Jinak já se vždycky odhodlám ty konce zkrátit, ale pak nadávám, protože mi připadá, že je to zastřižené až moc, i když ta změna nejde pouhým očkem vidět. Prostě jak mám ve zvyku si na ty vlasy furt sahat a pořád si je popravovat, tak mám nějak v rukách už tu jejich délku, a jakmile ty konečky zkrátím, tak mě zneklidňuje, že v rukou potom držím vlasy jen o maličko kratší. Asi je to úchylka nebo co, ale nemůžu si pomoct. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Myskha
161-320
161-320


Založen: 15.8.2010
Příspěvky: 199

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 4:34 pm    Předmět: Citovat

Stojí okolo stovky a vydrží fakt dlouho - já teda stříkám jenom na konce... Jinak já mám tenhle... A jo, to, že má člověk délku "v ruce" to taky znám... Mám to stejně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 4:47 pm    Předmět: Citovat

Tak to je přijatelné. Jak už jsem psala, podobný přípravek již mám, takže vím, že jeho spotřeba je minimální. Smile A za tu stovku, neber to. Laughing
Jinak právě přemýšlím, že bych se k té kadeřnici taky měla vypravit, zvažuji, jestil se nechám obarvit nebo jen zastřihnout, nebo jestli tam vůbec jít. Laughing Štěstí, že je to má kamarádka, tak nemusím mít strach, že mi vlasy střihne o polovic, kdyby náhodou byly zničené, i když vím, že je to prý potom lepší. Dokonce jsem uvažovala o krátkém sestřihu teď na léto, ale zase mě to rychle přešlo. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
girl.or.element
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.3.2010
Příspěvky: 869

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 5:30 pm    Předmět: Citovat

Myskha napsal:
Kriss, taky fénuju, protože nechávat vlasy schnout 6-8 hodin - na to prostě nemám čas... A jít spát s mokrými vlasy jim ublíží víc než je vyfénovat... Navíc si nemyslím, že by fénování mělo až tak drtivý efekt ne vlásky... Pokud dodržuješ pár pravidel jako nefoukat úplně horkým vzduchem a nefoukat 2 cm od vlasů, tak je to podle mě v pořádku... Ještě je fajn vždycky si chytit konce do druhé ruky - vlásky potom míň lítají a míň se třou o sebe a potom tolik neelektrizují (mimojiné)...
Jinak přípravky na ochranu před horkem nepoužívám - jenom když žehlím... Přijde mi, že vlasy vysušují a zbytečně zatěžují, ale to už je asi o tom, jaké máš vlasy Smile

A jen tak mezi námi - ačkoliv své vlasy miluju, tak stále zastávám názor, že vlasy se musí přizpůsobit mě a ne, abych se já přizpůsobovala vlasům, takže to, co je škodlivé a neškodlivé zas tak moc neřeším a vlásky mám stále v pohodě... Wink


jaktože jít spát s mokrými vlasy jim ublíží víc, než fénování? já teda osobně nefénuju, mám po tom děsně suchý a absolutně nelesklý vlásky... bohužel. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dangerkriss
41-80
41-80


Založen: 5.5.2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne květen 08, 2011 5:36 pm    Předmět: Citovat

girl.or.element napsal:
Myskha napsal:
Kriss, taky fénuju, protože nechávat vlasy schnout 6-8 hodin - na to prostě nemám čas... A jít spát s mokrými vlasy jim ublíží víc než je vyfénovat... Navíc si nemyslím, že by fénování mělo až tak drtivý efekt ne vlásky... Pokud dodržuješ pár pravidel jako nefoukat úplně horkým vzduchem a nefoukat 2 cm od vlasů, tak je to podle mě v pořádku... Ještě je fajn vždycky si chytit konce do druhé ruky - vlásky potom míň lítají a míň se třou o sebe a potom tolik neelektrizují (mimojiné)...
Jinak přípravky na ochranu před horkem nepoužívám - jenom když žehlím... Přijde mi, že vlasy vysušují a zbytečně zatěžují, ale to už je asi o tom, jaké máš vlasy Smile

A jen tak mezi námi - ačkoliv své vlasy miluju, tak stále zastávám názor, že vlasy se musí přizpůsobit mě a ne, abych se já přizpůsobovala vlasům, takže to, co je škodlivé a neškodlivé zas tak moc neřeším a vlásky mám stále v pohodě... Wink


jaktože jít spát s mokrými vlasy jim ublíží víc, než fénování? já teda osobně nefénuju, mám po tom děsně suchý a absolutně nelesklý vlásky... bohužel. Smile


No, například mě se po tom dělaly lupy, ale co je horší a asi i zásadní, tak v případě, že jdeš spát s mokrými vlasy, tak dochází k zapařování vlasových cibulek, což má potom vliv nejen na kvalitu vlasů, ale i na jejich vypadávání. Alespoň já tedy toto mohu dosvědčit. Ale samozřejmě záleží na typu vlasů. Jak píšeš ty, po fénování je máš suché a nelesklé, kdežto například já je mám nadýchané a lesk tak v normě. Wink Ale abych se přiznala, s mokrými vlasy jít spát - už nikdy! Děsně mě potom ráno svědila hlava. Takže když už bez fénu, tak to nechat pořádně proschnout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.