Fénování
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Úprava a účesy dlouhých vlasů
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7c8564075f3dcdf5f32075086786c111Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st červenec 30, 2008 6:39 am    Předmět: Citovat

Kathory napsal:
To je úplně k neuvěření... Dva roky se nefénuju, protože stačilo jednou, dvakrát a dolámavalo mi to konce a přesušovalo. Dnes nastal hodně extrémní den a já trhla rekord. Měla jsem důležitou schůzku a 7 minut před jejím začátkem jsem zjistila, že mám úplně masté vlasy. Žádné olejíčkování jako to mám ve zvyku vždycky před mytím se nekonalo. Tak jsem vlezla pod sprchu, na hlavu plácla Baleu, šmodrychala s ní po hlavě, spláchla. Kondiš je pro mě vždycky nutností, abych vlasy rozčesala, ale teď jsem fakt nestíhala. Vydrhla ručníkem, vzala fén a jela na nejvyšší teplotu. Dělala jsem ukázkově všechno, co je špatně. Za tři minuty byly vlasy suché. A nejen to... Úplně úžasně objemné, silné a leskly se jak z reklamy na Pantene. Po rozčesání jsem nemohla věřit, že jsou moje. Nikdy jsem je takové krásné neměla. Já to fakt nechápu... Shocked Confused

Kath, to se asi vlasy tak lekly, co se to s nima děje, že udělaly, co jsi po nich chtěla, a zapomněly, že to neumí Wink Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
propiska119
8-20
8-20


Založen: 17.8.2008
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 1:48 pm    Předmět: Citovat

Hm... to když já si vyfénuju vlasy a nedám si na ně kondicionér, tak mám květák Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 4:33 pm    Předmět: Citovat

Ked si vlasy obcas vyfenujete tak sa nic nestane a dokonca aj uces je krajsi ako zvycajne. Ale je to pasca. Zavadza to ku castemu alebo neustalemu fenovaniu (ved tie vlasy su potom take krasne a vyzeraju zdravo). Ale ked to budete robit dlho, tak sa krasne vysusia a polamu. Obcas to neuskodi, ale urcite nie stale alebo casto.
Ked uz fenovat, tak drzte fen kolmo ku hlave a fukajte vlasy smerom dole. Uschnu rovnako rychlo a budu hladsie, horuci vzduch nebude roztvarat tie supinky na povrchu vlasu. Moze to vyzerat trosku krkolomne, ale takto vlasky menej ponicite.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
morana
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 17.7.2008
Příspěvky: 981

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 5:08 pm    Předmět: Citovat

no ja keď sa náhodou z nutnosti vyfénujem a to aj tak nikdy nefénujem úplne do sucha, tak som jak kôpka slamy na dvore Smile tak to radšej nerobím, olej majú moje vlásky oveľa radšej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 5:10 pm    Předmět: Citovat

morana napsal:
no ja keď sa náhodou z nutnosti vyfénujem a to aj tak nikdy nefénujem úplne do sucha, tak som jak kôpka slamy na dvore Smile tak to radšej nerobím, olej majú moje vlásky oveľa radšej Wink


naprosto souhlasím, ale když loni mrzlo v zimě, tak jsem fénovala dosucha, protože jsem tak jednou vylítla z hnízda a namrzla mi šešule... Laughing Laughing dokonce kokosák mi jednou dost hodně zatuhl v zimě na vlasech, sice pak povolil v teple, ale stejně to bylo dost šok Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

Jednou za čas vyfénovat - proč ne. Já si nemyslím že fénování samo o sobě škodí, spíše škodí, když se fénuje často. Znám slečnu co fénuje každý druhý den, někdy i častěji a hodně se jí třepí konečky, byť má vlasy skoro do pasu.
Takže na častější použití to podle mě není. Já nefénuju vůbec a myslím že jsem si tím zachránila konce. V prváku jsem fénovala asi půlrok po každém umytí - někdy každý den, někdy jednou za dva dny - a vlasy rostly ale ejhle- konce škaredé, vysušené.
(dobře, myla jsem si hlavu ne moc pečujícíma šamponama a nepoužívala kondiš, ale stejně...)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Slunéčko
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 22.7.2007
Příspěvky: 1249

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 5:20 pm    Předmět: Citovat

morana napsal:
no ja keď sa náhodou z nutnosti vyfénujem a to aj tak nikdy nefénujem úplne do sucha, tak som jak kôpka slamy na dvore Smile tak to radšej nerobím, olej majú moje vlásky oveľa radšej Wink


Mám to stejně... když fénovat, tak buď úplně mokré do takového polosucha (když je zima v pokoji a nechci nastydnout) a nebo skoro suché do úplného sucha (když jdu ven). Ale z mokra do sucha, to je tragédie.
A brouk to má úplně stejně, zrovna dnes se fénoval protože musel jít ven a má teď rozlítané suché e-e vlasy Very Happy
_________________
www.psycholog-brno.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: út srpen 26, 2008 6:35 pm    Předmět: Citovat

Janie napsal:
janucha napsal:
holky pouzivate nektera fen s difuzerem? Chtela bych to vyzkouset, zajimalo by me, jak ty vlasy potom vypadaji...jak moc jsou vlnite Smile


já bohužel s difuzerem pracovat nějak neumím Sad takže pro mě krize, ale spolužačka, ač má rovný vlasy jak hřebíky si je pomocdí difuzeru dokáže krásně zvlnit...

to je divný.Rovné vlasy přece nezvlní difuzér,ne? Shocked Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bílá Pivoňka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.12.2007
Příspěvky: 1196

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 12:15 am    Předmět: Citovat

Lilith.2 napsal:

to je divný.Rovné vlasy přece nezvlní difuzér,ne? Shocked Rolling Eyes


četla jsem /sama mám vlnité/, že je třeba mít alespoň malou dispozici k vlnění, a pokud ta není moc velká ale je, dá se pomoct sprejem na tvoření vln, spolu s difuserem. třeba loreal má takový jeden na zvlnění, mně fungoval vcelku hodně dobře, ale je to samá chemie, tak to dělám gelem ze lnu a efekt to má skoro stejný. na úplně rovné vlasy to bude asi trošku náročnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lilith.2
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 9.7.2008
Příspěvky: 1396

PříspěvekZaslal: st srpen 27, 2008 7:27 am    Předmět: Citovat

hm,to je zajímavé.Já si sice vlasy nefénuju,ale možná to někdy vyzkouším a pak dám vědět Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.