Kdo to je A.d.é.l ?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b44b3d4b7d9410ece6b1156f335f4a64Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 8:40 am    Předmět: Citovat

tedy nevím, do jaké generace patřím.. F cosi nemám.. šla jsem sem, že jsem chtěla delší vlasy, protože se mi zastavil růst a já nevěděla, co s tím..

ale je fakt, že když jsem server prolízala, tak byl krásně vidět rozdíl let a toho, jaká témata se zakládala..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 9:07 am    Předmět: Citovat

ja som sa dostala na DV.cz cez slovenskú stránku o zdraví,kde som hľadala pár tipov na prípravu henny. Už vtedy som si chcela nechať narásť dlhé vlasy a preklikala som sa až sem.

Fejsbuk síce mám,ale môj názor je taký,že sa mi moc nepáči,že Dv.cz má na FB svoju stránku,stratilo to pre mňa teraz kúsok čaro Embarassed Ale to nič nemení na tom,že je tu super.

Kedže som tu pomerne nový člen,bola by som rada,keby mi niekto ozrejmil aké to tu bolo na začiatku,akí členovia,témy a ako sa server vyvíjal Wink (Ked to už tak porovnávate Smile )
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 10:10 am    Předmět: Citovat

Upřímně, nechápu, jak může někdo odejít z velké komunity lidí kvůli jedinci nebo několika jedincům. Taky tu mám asi dva tři lidi, kteří mě neskutečně točí a mám silné pochyby o jejich zdravém rozumu. Ale kvůli tomu nebudu odcházet z komunity, která mi obecně vyhovuje, je pestrá a zajímavá atd.

A pokud měl někdo potíže třeba typu, že je tu našel někdo známý a použil zdejší diskuzi proti nim v reálném životě...tak můžu jen říct, že na net nepíšu nic, co by moji blízcí i vzdálení nemohli vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 10:56 am    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Kedže som tu pomerne nový člen,bola by som rada,keby mi niekto ozrejmil aké to tu bolo na začiatku,akí členovia,témy a ako sa server vyvíjal Wink (Ked to už tak porovnávate Smile )

Možná by bylo hezké udělat článek "o historii DV" - jak, kdy a kde vznikl nápad, kdo byli první členové, jaká byla ze začátku návštěvnost, jak stoupal počet členů časem, srovnání s jiným DV komunitami v zahraničí, zajímavosti a tak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*Hanča
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.3.2009
Příspěvky: 4307

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 11:04 am    Předmět: Citovat

Nicole napsal:
Upřímně, nechápu, jak může někdo odejít z velké komunity lidí kvůli jedinci nebo několika jedincům. Taky tu mám asi dva tři lidi, kteří mě neskutečně točí a mám silné pochyby o jejich zdravém rozumu. Ale kvůli tomu nebudu odcházet z komunity, která mi obecně vyhovuje, je pestrá a zajímavá atd.

A pokud měl někdo potíže třeba typu, že je tu našel někdo známý a použil zdejší diskuzi proti nim v reálném životě...tak můžu jen říct, že na net nepíšu nic, co by moji blízcí i vzdálení nemohli vědět.


já to zase chápu.. odešla jsem takto z jednoho serveru.. bylo nás asi pět zakladatelů a s novou krví se to všechno nějak zamíchalo.. bohužel už po roce to začalo být divné.. admin se rozhodl dělat novoty.. kvůli nové krvi prý.. nová krev vyštípala všechny, co psali prózu.. jak někdo, kdo nesepsal žádnou pořádnou úvahu ani, může hodnotit fejeton.. Rolling Eyes chvíli jsem to s nima zkoušela zadobře.. ale jak mě začali urážet, že jsem kráva pitomá a veřejně lítala i jiná slova, horší... zdrhla jsem taky.. zbyl tam jen admin a ti úžasní poetové, co píší rádoby moderní poesii..

tak proto se nedivím, že někdo odsud odchází...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Monere
81-160
81-160


Založen: 12.12.2009
Příspěvky: 105

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 11:31 am    Předmět: Citovat

Hanča napsal:


já to zase chápu.. odešla jsem takto z jednoho serveru.. bylo nás asi pět zakladatelů a s novou krví se to všechno nějak zamíchalo.. bohužel už po roce to začalo být divné.. admin se rozhodl dělat novoty.. kvůli nové krvi prý.. nová krev vyštípala všechny, co psali prózu.. jak někdo, kdo nesepsal žádnou pořádnou úvahu ani, může hodnotit fejeton.. Rolling Eyes chvíli jsem to s nima zkoušela zadobře.. ale jak mě začali urážet, že jsem kráva pitomá a veřejně lítala i jiná slova, horší... zdrhla jsem taky.. zbyl tam jen admin a ti úžasní poetové, co píší rádoby moderní poesii..

tak proto se nedivím, že někdo odsud odchází...


Tak to jsme na tom, Hani, stejně Rolling Eyes Nás bojkotovalo jeden server víc a tak jsme se rozhodli založit si svůj vlastní, jenže už to tam začíná jít taky z kopce. Holt je na světě pořád dost blbů, kteří dokážou obstojně ničit něco, na čem člověk dře a na čem si zakládá Mad Je to k vzteku Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 11:40 am    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
plavunik napsal:
Kedže som tu pomerne nový člen,bola by som rada,keby mi niekto ozrejmil aké to tu bolo na začiatku,akí členovia,témy a ako sa server vyvíjal Wink (Ked to už tak porovnávate Smile )

Možná by bylo hezké udělat článek "o historii DV" - jak, kdy a kde vznikl nápad, kdo byli první členové, jaká byla ze začátku návštěvnost, jak stoupal počet členů časem, srovnání s jiným DV komunitami v zahraničí, zajímavosti a tak Wink
Něco takového najdeš tady: http://dlouhevlasy.cz/phpbb/viewtopic.php?t=2683&postdays=0&postorder=asc&start=100
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 12:00 pm    Předmět: Citovat

Woky: díky, tohle vlákno jsem úplně přehlédla Very Happy
Ale stejně by možná bylo fajn udělat nějaký souhrn jako článek, ale to je jen mé zbožné přání a kdoví, jestli by na to měl někdo čas Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 12:13 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
Woky: díky, tohle vlákno jsem úplně přehlédla Very Happy
Ale stejně by možná bylo fajn udělat nějaký souhrn jako článek, ale to je jen mé zbožné přání a kdoví, jestli by na to měl někdo čas Wink


taky bych se za ten souhrn přimlouvala:-)

jinak já si tohle fórum našla velmi jednoduše, přes google.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: čt srpen 12, 2010 12:16 pm    Předmět: Citovat

Tak se domluvte a souhrn vytvořte. Mazáci vám rádi poskytnou podklady a informace. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 18, 19, 20  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.