Péče o vlasy na treku a outdoorový účes
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=305e791ea91048e058356819f8ee254dZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Psychoklara
41-80
41-80


Založen: 19.5.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 1:02 pm    Předmět: Péče o vlasy na treku a outdoorový účes Citovat

Ahoj,

poradí někdo dobrý účes na cesty, kdy nemáte třeba týden i více možnost si vlasy umýt a není čas je dobře rozčesávat? (na výletech se navíc vlasy víc cuchají než jindy)

Vloni jsem to ve Finsku zvládla, ale žádnej med to nebyl, vlasy se šíleně cuchaly, nebyl čas je rozčesávat, no byla to katastrofa. Cop mě bohužel při spánku tlačí, takže ten se ukázal jako nevhodný. Vlasy jsem měla v culíku a stejně se šíleně zamotávaly.
Letos jedem do Švédska a Norska a mám dojem, že za těch 14 dnů budem u teplé vody asi jen dvakrát, pokud budeme mít štěstí, takže s mytím, to ještě půjde, ale co s vlasama, aby se tolik nezacuchávaly??

Máte nějaké zkušenosti či nápady? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 1:10 pm    Předmět: Citovat

Mne sa najviac osvedčil ten cop, resp. vrkoč. Zapletený čo najdlhšie, vlasy tak majú čo najmenej pohybu - najmenej možností sa zacuchať. Mne sa v cope zapletanom na 24 a viac hodín Embarassed vlasy aj menej mastia, a tažšie do nich lezie všelijaká mnohonohá háveď Laughing
Naposledy sa mi osvedčil aj fransúzky vrkoč a burtikovy cop. Celkom dobre funguju aj zapletené cpánky po celej hlave, ale asi to nie je veľmi vhodné na citlivú pokožku hlavy, a tiež chvíľku trvá kým si zvyknem na spanie Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 2:10 pm    Předmět: Citovat

Malé copánky po celé hlavě potvrzuju, ve svých skautských dobách jsem si je dělala na táboře a za ty tři týdny nebylo potřeba mýt hlavu víc než jednou nebo dvakrát, a česání odpadá úplně. Dobrý je taky nějaký pevný drdol, ten má výhodu že vlasy nepoletují a nehřejí na krku, ale je ho potřeba každý den přečesávat.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Psychoklara
41-80
41-80


Založen: 19.5.2010
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 2:14 pm    Předmět: Citovat

Tak to jste mi docela nasadily brouka do hlavy s těma malýma copánkama...

mám teda dojem, že bych asi vypadala jako naprostej pitomec nebo hipík.... ale především si říkám, kdo by mi je zapletl a když, tak jak dlouho by vydržely zapletené (občas gumička povolí, někde sleze) a hlavně bych to asi celé musela stejně dávat do culíku... no nevím nevím, za zkoušku by to možná stálo, ale nějak se mi do toho nechce, příjde mi to náročné Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 2:36 pm    Předmět: Citovat

Kamarádka ty malé copánky takhle měla na lyžák, měla vlasy dopasu. Prý jí to pletlo několik lidí a zabralo to asi 4 hodiny, ale byly to copánky vážně drobné. Mně takové copánky upletli spolužáci za jednu velkou přestávku...

Myslím si ale, že to je nejlepší řešení. Pečlivě udělané dobře vypadají a vlasy se nemají jak zacuchat, jen t rozplétání asi není sranda no..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 2:38 pm    Předmět: Citovat

Mně vždycky vydržely plus mínus celý tábor, tj. tři týdny. Jasně že je občas potřeba nějaká oprava, ale dá se to zvládnout Smile Taky jsem si je dávala do culíku nebo do drdolu, to už je pak jedno, jde hlavně o to že vlasy nejsou potřeba tolik mýt a česat vůbec.
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne srpen 15, 2010 6:49 pm    Předmět: Citovat

Ja som mala v copánkoch ešte aj napletené šnúrky, potom mi tie copiky siahali po boky Very Happy Dali sa v pohode dať do drdolu aj bez dumičky ako napr dredy Very Happy
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gaia
161-320
161-320


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 297

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 12:26 pm    Předmět: Citovat

Mě se teď osvědčily dva copy po stranách,sice v nich vypadám jako náctiletá,ale z jednoho copu mi vypadávají přední prameny,protože je mám kratší,a při spaní mě taky tlačí,dva copy mi vydrží přes den i noc,sice se ráno musí přečesat,ale to jde,protože nejsou zacuchaný a spletený se tolik nemastí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 1:03 pm    Předmět: Citovat

buď dva zapletené copy...a nebo teď nově, co nejlíp drží, drdol za použití jehlice...ale spát se s tím nedá...každopádně účes se celý den ani nehne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 1:15 pm    Předmět: Citovat

Já bych to asi taky řešila dvěma copy nebo drdolem, přičemž by 1x denně ráno přečesání bylo nutné, plus bych si určitě vzala suchý šampón.
Ty copánky jsou super nápad, ale mě osobně by už po týdnu svědila pekelně hlava Confused
Díky bohu jsem podobnou situaci nikdy nemusela řešit, vždy jsem si vodu předem naplánovala a zajistila...
Teď mě vlastně ještě napadlo, co vzít lávovku, to je ideální ekologický outdoor šampón Wink

Jinak mimo téma: strašná závist Very Happy - my chtěli jet tenhle rok do Norska, to je můj velký sen už dlouho, jenže kvůli zdravotním problémům nemůžu, ach jo Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.