Péče o vlasy na treku a outdoorový účes
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Péče o dlouhé vlasy
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5e500a2d72d198b33c3a9f54470202eeZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 3:16 pm    Předmět: Citovat

psilocybe napsal:
Ja som mala v copánkoch ešte aj napletené šnúrky, potom mi tie copiky siahali po boky Very Happy Dali sa v pohode dať do drdolu aj bez dumičky ako napr dredy Very Happy


A nebolela tě z toho pokožka hlavy? Já měla takhle zapletených jen asi pět copánků ze spodních vlasů a měla jsem v nich nějaké barevné šňůrky a musela jsem to dát dolu, tak nějak divně to tahalo. Ale je možné, že jsem to blbě zapletla, dělala jsem to sama Embarassed Asi to budu muset znova zkusit, jsi mě nalákala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 5:29 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
psilocybe napsal:
Ja som mala v copánkoch ešte aj napletené šnúrky, potom mi tie copiky siahali po boky Very Happy Dali sa v pohode dať do drdolu aj bez dumičky ako napr dredy Very Happy


A nebolela tě z toho pokožka hlavy? Já měla takhle zapletených jen asi pět copánků ze spodních vlasů a měla jsem v nich nějaké barevné šňůrky a musela jsem to dát dolu, tak nějak divně to tahalo. Ale je možné, že jsem to blbě zapletla, dělala jsem to sama Embarassed Asi to budu muset znova zkusit, jsi mě nalákala Very Happy

ty copánky se šňůrkama jsou supr, taky jsem je měla, tahalo mě to asi první tři dny a pak jsem si zvykla nebo nevím ale už to bylo vpohodě. hlavně je fajn, že se to nemusí česat a umývat prostě se to vždycky jen nějak smotá a pohoda....fakt doporučuju Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 8:35 pm    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
ty copánky se šňůrkama jsou supr, taky jsem je měla, tahalo mě to asi první tři dny a pak jsem si zvykla nebo nevím ale už to bylo vpohodě. hlavně je fajn, že se to nemusí česat a umývat prostě se to vždycky jen nějak smotá a pohoda....fakt doporučuju Smile


A jak dlouho jsi to měla napletené? Uvažuju o něčem, co bych si učesala na fesťák, aby se mi nezchuchaly vlasy do dredů (drdol, cop nebo rozpuštěné nepřipadají v úvahu) a tohle se mi jeví jako sympatická možnost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 8:41 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:
Raketka napsal:
ty copánky se šňůrkama jsou supr, taky jsem je měla, tahalo mě to asi první tři dny a pak jsem si zvykla nebo nevím ale už to bylo vpohodě. hlavně je fajn, že se to nemusí česat a umývat prostě se to vždycky jen nějak smotá a pohoda....fakt doporučuju Smile


A jak dlouho jsi to měla napletené? Uvažuju o něčem, co bych si učesala na fesťák, aby se mi nezchuchaly vlasy do dredů (drdol, cop nebo rozpuštěné nepřipadají v úvahu) a tohle se mi jeví jako sympatická možnost Smile

měla jsem to asi dva týdny na táboře, kamarádi mi to po cestě tam upletli a po cestě zpátky zase rozpletli, ani po tom rozpletení jsem to něměla mastný, nebo to aspoň nebylo poznat, protože jsem měla afro jak čtyři hlavy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 9:07 pm    Předmět: Citovat

Raketka napsal:
měla jsem to asi dva týdny na táboře, kamarádi mi to po cestě tam upletli a po cestě zpátky zase rozpletli, ani po tom rozpletení jsem to něměla mastný, nebo to aspoň nebylo poznat, protože jsem měla afro jak čtyři hlavy Smile


To zní dobře Smile A ty šňůrky jsi měla ve všech copáncích? Není to najednou třeba pro vlasy velká váha?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 9:15 pm    Předmět: Citovat

Taru napsal:

To zní dobře Smile A ty šňůrky jsi měla ve všech copáncích? Není to najednou třeba pro vlasy velká váha?

jj, měla jsem to ve všech vlasech, ale to jsem tehdy měla vlasy krátké přibližně po ramena a s těma šňůrkama jsem si je prodloužila asi tak do půlky zad (něco mezi páskem od podprsenky a pasem), takže to nemělo velkou váhu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Verčaa
81-160
81-160


Založen: 7.11.2009
Příspěvky: 81

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 9:18 pm    Předmět: Citovat

Já teda na čundry nosím takový drdolový udělátko. Je to z plastu a koupila jsem to v DM. V noci s tím i spím a není to nepohodlný..teda pokud seš zvyklá spát ne na zádech Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 9:21 pm    Předmět: Citovat

Verčaa napsal:
Já teda na čundry nosím takový drdolový udělátko. Je to z plastu a koupila jsem to v DM. V noci s tím i spím a není to nepohodlný..teda pokud seš zvyklá spát ne na zádech Very Happy

drdolový udělátko? jak to vypadá, vubec nevím co si pod tím pojmem představit Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 9:24 pm    Předmět: Citovat

jinak já teda na čundry zásadně dva copy zezačátku, když ty vlasy vypadají ještě trochu slušně tak normální, pozdějc (od třetího, čtvrtýho dne) francouzáky, vždycky to jen ráno přepletu bez rozčesávání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kikinecka
321-600
321-600


Založen: 14.3.2010
Příspěvky: 571

PříspěvekZaslal: po srpen 16, 2010 10:06 pm    Předmět: Citovat

Osvědčil se mi normální culík, který jsem pak smotala do "drdolu" a zachytila skřipcem.
Sice se v tom taky nedá spát, ale culík si na noc můžeš nechat. Navíc skřipěc má výhodu, nepotí se pod vlasy krk Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.