Sranda či radost z délky :-)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7e482a66abed6e6082106a17348b9a69Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 1:30 pm    Předmět: Citovat

No, upřímně, já svou galerku pojala převážně jako dokumentaci růstu a když mám pocit, že fakt ale nerostou, projíždím starší fotky a přesvědčuju sama sebe, že rostou... Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hedwica
161-320
161-320


Založen: 30.1.2010
Příspěvky: 310

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 3:23 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
No, upřímně, já svou galerku pojala převážně jako dokumentaci růstu a když mám pocit, že fakt ale nerostou, projíždím starší fotky a přesvědčuju sama sebe, že rostou... Embarassed


No, když si myslim, že rostou strašně pomalu, tak se juknu na svoje starý fotky a náhle se mi zdá, že vyrostli strašnym tempem Very Happy Cool takže myslim že ta galerka nějaký význam má Smile jinak taky mám radost, že se někomu splnil sen - když čtu ty příspěvky, jak mají krátké vlasy a juknu do galerky a ty slečny mají třeba vlásky po zadek Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 4:52 pm    Předmět: Citovat

Pěkné téma.
Taky napíšu, v jakých okamžicích mám opravdu radost ze svých vlasů i délky, i když ještě není kdovíjaká. .

Po dlouhé a třeskuté letošní zimě jsem si první teplejší a slunečný den vyšla na procházku a měla jsem jen mikinu. To pro mě byl úplně nezvyklý pocit a pak jsem se viděla ve stínu, jak mi vlasy vlají a připadaly mi v tom sluníčku tak krásně lesklé a hezky barevné.. Byl to nezvyk, po zimě, kdy mi moje vlasy připomínaly uschlou kopu polámané slámy s bezvýraznou barvou.
Měla jsem prostě radost, radost z vlasů a jara.

Taky teď nedávno, umyla jsem si vlasy a nějak se mi to povedlo tak, že nebyly suché, a krásně se leskly. Šla jsem potom na zastávku a už jsem si připadala skoro jako dlouhovláska

Razz Cool

A ještě jeden radostný okamžik byl jednou večer, kdy temnou ulici osvětlovaly jen pouliční lampy. Viděla jsem se ve stínu, a v tom stínu vypadaly moje vlasy tak dlouhéSmile. Byla jsem plná optimismu.

No, vlasy dokážou udělat radost Smile Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 7:57 pm    Předmět: Citovat

Hedwica napsal:
No, když si myslim, že rostou strašně pomalu, tak se juknu na svoje starý fotky a náhle se mi zdá, že vyrostli strašnym tempem Very Happy Cool takže myslim že ta galerka nějaký význam má Smile
Tak myslím si, že u Tebe asi nehrozí, že by rostly pomalu. Nevím, kam na takové pocity můžeš chodit. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 8:31 pm    Předmět: Citovat

Zénais napsal:
Pěkné téma.
Taky napíšu, v jakých okamžicích mám opravdu radost ze svých vlasů i délky, i když ještě není kdovíjaká. .

Po dlouhé a třeskuté letošní zimě jsem si první teplejší a slunečný den vyšla na procházku a měla jsem jen mikinu. To pro mě byl úplně nezvyklý pocit a pak jsem se viděla ve stínu, jak mi vlasy vlají a připadaly mi v tom sluníčku tak krásně lesklé a hezky barevné.. Byl to nezvyk, po zimě, kdy mi moje vlasy připomínaly uschlou kopu polámané slámy s bezvýraznou barvou.
Měla jsem prostě radost, radost z vlasů a jara.

Taky teď nedávno, umyla jsem si vlasy a nějak se mi to povedlo tak, že nebyly suché, a krásně se leskly. Šla jsem potom na zastávku a už jsem si připadala skoro jako dlouhovláska

Razz Cool

A ještě jeden radostný okamžik byl jednou večer, kdy temnou ulici osvětlovaly jen pouliční lampy. Viděla jsem se ve stínu, a v tom stínu vypadaly moje vlasy tak dlouhéSmile. Byla jsem plná optimismu.

No, vlasy dokážou udělat radost Smile Cool

Jéé to znam Laughing taky si na sebe tahle koukam na svuj stín (teda na stín vlasů) Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

A ja som si myslela ze svoj tien vlasov ocumujem len ja Laughing Laughing
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenca
161-320
161-320


Založen: 21.1.2010
Příspěvky: 220

PříspěvekZaslal: čt srpen 26, 2010 10:31 pm    Předmět: Citovat

ceresnicqa_3 napsal:
A ja som si myslela ze svoj tien vlasov ocumujem len ja Laughing Laughing


Jojo, já to dělám taky. Pořád čumím na vlasy ve stínu nebo v jakémkoli zrcadle co je po ruce Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 6:13 am    Předmět: Citovat

Lenca napsal:
ceresnicqa_3 napsal:
A ja som si myslela ze svoj tien vlasov ocumujem len ja Laughing Laughing


Jojo, já to dělám taky. Pořád čumím na vlasy ve stínu nebo v jakémkoli zrcadle co je po ruce Cool


Bude to znít ode mne divně ale nejste samy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 8:58 am    Předmět: Citovat

Jé, to je hezké téma Smile Já jsem měla největší radost, když jsem přišla na sraz DV v Ostravě a holky na mě koukaly jak na zjevení, protože mě nepoznaly. V galerii mám fotku s vlasy po ramena a od té doby se potáhly do pasu, takže než jsme si vysvětlily co a jak, myslely, že se k nim vtírá nějaká cizí baba Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
REBELKAAAAAA
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 23.5.2010
Příspěvky: 693

PříspěvekZaslal: pá září 10, 2010 5:03 pm    Předmět: Citovat

Lenca napsal:
ceresnicqa_3 napsal:
A ja som si myslela ze svoj tien vlasov ocumujem len ja Laughing Laughing


Jojo, já to dělám taky. Pořád čumím na vlasy ve stínu nebo v jakémkoli zrcadle co je po ruce Cool

Přesně to taky dělám Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.