Jídlo, váha, cvičení a my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 101, 102, 103  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=c6291510b2fedbabe108a7518bea6a5eZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 5:23 am    Předmět: Citovat

Lucifer napsal:
A.d.é.l. napsal:
Od malinka mi dělá problémy přibrat a to spořádám, na co přijdu Sad Sad Sad Sad Sad

Tohle znám. Smile


Tak já znám opak tohoto fenoménu.... Confused o vánocích mě stačí projít okolo cukroví a podívat se na čokoládové ozdoby na stromečku a hned vážím o 10kg více.... Embarassed a to je pak po vánocích fofr, abych to shotil... no po 40 cítce se to shazuje pěkně blbě.... Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 12:03 pm    Předmět: Citovat

Adél + Lucifere, ještě si stěžujte! Takový dar! Já jsem typ jako Clondyk, a fakt není o co stát. Celý život se musím hlídat jen abych to udržela zhruba tam kde to je. I tak už mám oproti -náctým letům 10kg navíc Crying or Very sad . Tak buďte rádi a užívejte si všech těch dobrot i za nás, co jich tolik jíst nemůžem!
Návrat nahoru
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 5:55 pm    Předmět: Citovat

Já jsem na tom taky tak- musím se dost hlídat ( Clondyku- tvá manželka musí být jako proutek! Má míry modelek!!!)Nejlepší to bylo, když jem byla na mateřské-moje děti byly nespavci, takže jsem mohla sníst cokoliv, ale vše bylo "spotřebováno" za probdělých nocích, nic se neukládalo do hnusných tukových zásob. Booože, jak já bych si dala každý den čokoládu, nejlépe Studentskou pečeť, mňam, mňam Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 6:40 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
Já jsem na tom taky tak- musím se dost hlídat ( Clondyku- tvá manželka musí být jako proutek! Má míry modelek!!!)Nejlepší to bylo, když jem byla na mateřské-moje děti byly nespavci, takže jsem mohla sníst cokoliv, ale vše bylo "spotřebováno" za probdělých nocích, nic se neukládalo do hnusných tukových zásob. Booože, jak já bych si dala každý den čokoládu, nejlépe Studentskou pečeť, mňam, mňam Crying or Very sad


No já jí to říkám také, ale znáš ženské... stále tvrdí že je tlustá, a tak jí to raději nevymlouvám, protože to nemá význam....no její foto jste viděli, tak můžete posoudit... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 10:57 pm    Předmět: Citovat

ilona napsal:
... Booože, jak já bych si dala každý den čokoládu, nejlépe Studentskou pečeť, mňam, mňam Crying or Very sad


Ilonko,tohle mi nedělej...takový chutě....já jsem taky na sladko.... Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 5:28 am    Předmět: Citovat

Ilonko, Kopretinko - kočky! A co Vám v tom brání si tu čokoládu dát ? Twisted Evil Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 10:55 am    Předmět: Citovat

Jak praví klasik: Karle, nemuč se a sežer ten salám! Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 11:43 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Jak praví klasik: Karle, nemuč se a sežer ten salám! Cool


No jo,ale to ze mě byla za chvíli kulička.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 12:19 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
A.d.é.l. napsal:
Já měřím 164 cm a mám 47-48 kg. Dříve jsem měla 45. Od malinka mi dělá problémy přibrat a to spořádám, na co přijdu Sad Sad Sad Sad Sad


Uááááá! Myslím, že Adél je skutečně bytost z jiné dimenze, která popírá veškeré zásady doporučované pro dosažení vlasatosti Laughing

No, já mám 164 /54, zatím to musím zaklepat, ale taky celkem jím, co chci.



Já měřím 160 cm a mám 50 kg a taky jím , co chci a váha se mi vůbec nemění. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ilona
***moderátorka***


Založen: 13.10.2006
Příspěvky: 7425

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 1:18 pm    Předmět: Citovat

Clondyk napsal:
Ilonko, Kopretinko - kočky! A co Vám v tom brání si tu čokoládu dát ? Twisted Evil Wink


No co asi? Very Happy Kdybych se neovládala, měnila bych šatník dvakrát do roka.Prostě mi není shůry dán ten zázračný metabolismus, co mají ostatní přítomní. Když mi trhaly krční mandle, týden jsem kromě nemocničních ,řídkých polévek nic nejedla. A zatím co spolupacientka si po tomto týdením půstu omotala pásek od kalhot dvakrát kolem těla, moje tělo nepustilo ani deko! Jediné, co na mě působí je stres- to dokáži shodit i 8 kg za měsíc-ale o stresovou dietu teda nestojím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 101, 102, 103  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.