Jídlo, váha, cvičení a my
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 99, 100, 101, 102, 103  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6bdc49e608c8d97e8ff92225d612221bZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
thel
161-320
161-320


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2014 9:40 pm    Předmět: Citovat

Nevím jestli co nejvíc svalů, ale rozhodně se snažím držet v takové kondici, která je nejen funkční, ale i viditelná. Ačkoli teď po úraze a rekonvalescenci konečně musím zrovna svaly docela nahonit. Jsem atletický typ a bez osvalení vypadám dost šíleně (ať už proto, že mi zrovna všude trčí kosti, nebo zase vypadám jak přežraná godzila v březí Rolling Eyes ). Svaly mi naštěstí rostou výborně, tak je to "jen" o tom dokopat se k pořádné zabíračce. Docela spoléhám, že až příští týden přijede na osm neděl známý ze Švédska, který trénuje pětibojaře, budu dokopána násilím a zas ty své bochánky řádně napumpuju. Very Happy Cool
_________________
Ignoti nulla cupido...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2014 9:32 am    Předmět: Citovat

Já se poslední půlrok taky snažím nabrat trochu nějakejch viditelnejch svalů (teda ne přehnaně, postava Zuzky Light se mi na její majitelce líbí, ale na mě by vypadala dost blbě, spíš bych chtěla takovej trochu výraznější náznak, že tam ten pekáč buchet/další svaly někde pod kůží jsou, než abych byla vyloženě vyrýsovaná). Ale vzhledem k tomu, že jsem takovej ten somatickej typ, kterej svaly nabírá zatraceně obtížně - téměř čistej ektomorf) a taky už nejsem nejmladší, tak to jde fakt blbě. A navíc mám teď čím dál míň času, takže asi budu ráda, že udržím to, co jsem nabrala za poslední rok (a fakt je, že jsem na tom se svalama asi nejlíp, co jsem kdy v životě byla, takže si ani moc nestěžuju). Ale jistá ambice tu teda je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2014 10:50 am    Předmět: Citovat

Zuzka mi až tak svalnatá nepríde, skôr som mala na mysli niečo ako Dana Linn Bailey https://www.thefitexpo.com/guests/dana_bailey_profile.jpg Very Happy Riešite niektorá tréningové plány, sledujete si makrá a pod.? A jesť čokoládu je OK, na budovanie svalov treba kalórie Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2014 2:30 pm    Předmět: Citovat

Aha, tak to už je fakt jiná liga... Wink Ale za sebe musím říct, že už je to na mě moc a i kdybych na to měla předpoklady, tak bych do takovejchhle objemů nešla. Ale mě moc nebere ani kulturistika obecně - daleko víc se mi ti lidi líbí mimo soutěžní formu, kdy ty svaly nemají tak předimenzovaný a mají i trochu toho podkožního tuku.
Nicméně mám takový obavy, že u kulturistek tohohle kalibru (a ostatně i u jejich mužských protějšků) budou bohužel většinou hrát roli i poněkud méně zdravý faktory než "jenom" tvrdá dřina v posilovně a pečlivě sestavenej a dodržovanej jídelníček. Ale třeba se pletu.
Ale ona by to byla nuda, kdyby se všem líbilo to stejný. Každopádně držím palce, ať se Ti na cestě k vysněný postavě daří. Cool A čokoláda je rozhodně fajn! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2014 3:09 pm    Předmět: Citovat

Je mi jasné, že väčšine žien a mužov sa už toto nepáči Very Happy Ale mne áno. Tiež sa mi páči, keď je na tých svaloch troška viac tuku, takýto vzhľad ani nie je možné mať stále. Jej postavu je možné dosiahnuť aj bez steroidov, ak si mala toto na mysli. Ale treba mať aj dobrú genetiku. A nejde to zo dňa na deň, ani z roka na rok. Kulturistka vyzerá takto http://www.getbig.com/boards/index.php?action=dlattach;topic=340182.0;attach=374599;image a tam už to prirodzenou cestou asi nešlo Very Happy Ale to je už aj na mňa moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2014 4:42 pm    Předmět: Citovat

Huh, tak to už je spíš docela ošklivej chlap. Twisted Evil Ale třeba mimo soutěžní formu bude docela hezká.
A k tý postavě a la Dana - nejspíš to bez steroidů jde (a fakt netuším, jestli ona konkrétně něco bere nebo ne, doufám že ne) , ale tam si už myslím, že tam ty genetický předpoklady jsou ještě o dost důležitější než kde jinde. Protože opravdu velký svaly chtějí testosteron, a "normální" ženský tělo ho může produkovat jenom v omezeným množství (sice se ta tvorba nejspíš dá nějak víceméně přirozeně o něco posílit, ale určitě to nejde do nekonečna)- takže mi přijde, že takový ty "top" kulturistky buď mají tu "kliku", že kromě toho, že jsou ten správnej somatickej typ, mají vrozenou hormonální nerovnováhu a ještě si našly toho správnýho koníčka, kde to není nevýhoda ale výhoda, nebo, což je ta horší varianta, to štěstí nemají, a holt to "očůrávají" těma steroidama, protože tu postavu prostě chtějí tak moc, že ohled na vlastní zdraví jde stranou. Místo aby makaly, co to jde, a stanovily si ideál, kterej je pro ně dosažitelnej zdravou cestou a neupínaly se k něčemu, co už pro ně zdravý rozhodně není. Ale jak říkám, ono je to takhle i u chlapů. A vlastně i ve spoustě jiných oblastí než jenom v kulturistice.

Ale to už jsem fakt odbočila, omlouvám se za OT, přestávám filozofovat a zase se trochu vracím k tématu - dost lidí si na rýsování (a tím pádem i na ztrácení tuku) pochvaluje přerušovanej půst (IF, mně přišla asi nejsympatičtější tahle stránka http://www.leangains.com/). Jako není to pro každýho, ale mně se to docela osvědčilo - odjakživa tíhnu spíš k málo větším porcím a když jsem začala dodržovat režim 14/10, dokonce začal bejt nějakej ten pracně nadřenej sval (ehm, teda spíš svaleček) i trochu vidět a cenťáky v problémových partiích šly celkem rychle dolů... Ted už to teda tak nejde - ale zase to už tak nedodržuju a funguju spíš v udržovacím režimu. Nicméně přiznávám, že pracnější systémy typu sacharidový vlny a fakt vědecky sestavený jídelníčky jsem nezkoušela, znám se a vím, že bych to nebyla schopná dodržovat a přitom normálně pracovně a společensky fungovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lakrimozita
321-600
321-600


Založen: 2.1.2014
Příspěvky: 361

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2014 5:07 pm    Předmět: Citovat

Dana cvičí osem rokov, je veľmi súťaživá a vždy ide na maximum, jej by som verila, že to dosiahla prirodzenou cestou. Možno má dobrú genetiku na plecia, mne napríklad rastú bicepsy takmer sami od seba, aj stehná, ale jej plecia asi mať nikdy nebudem Crying or Very sad Ja na sebe tuk takmer nemám a ide dole sám od seba, ako cvičím, takže nejaké rysovanie asi nikdy nebudem musieť riešiť Smile Ale keby to bolo nutné, najviac ma láka asi CKD...Každopádne, mojím cieľom teraz je priberať, svaly či tuk, to nie je až také podstatné, už ma nebaví počúvať, že mám "drobnú postavičku". Vyzerať ako Dana, už si nikto netrúfne povedať mi, že som dievčatko. A hlavne sa tak ku mne správať Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: pá září 26, 2014 5:52 pm    Předmět: Citovat

Heh, tak to chápu, když chce mít člověk postavu jako Dana, a lidi mu říkají, jakej je drobnounkej (a ještě si dost možná myslí, že je to lichotka), tak to musí vážně naštvat...
CKD nezní špatně, taky jsem si o ní před časem něco načítala, ale pro moje potřeby mi přišla dost složitá, já jsem docela lempl (a jsem mlsná a nemám ráda extrémy). Navíc nemám úplně OK ledviny a nejsem si jistá, co by s nima ketóza dělala, přece jenom je to na ně docela zátěž. Ale přijde mi, že v principu by mohla fungovat dobře.
Každopádně držím palce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenyiiis
41-80
41-80


Založen: 29.9.2014
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so listopad 15, 2014 8:34 pm    Předmět: Citovat

Tak si říkám, že mé tělo asi není úplně normální Laughing nejkvalitnější vlasy a největší hustotu a celkově abnormální množství fyzické síly (dokud to se mnou prakticky nešlehlo) jsem měla v období, kdy jsem kvůli nesednoucím práškům 3/4 roku prakticky nežrala, cvičila jak ďas, a měla tak nějakých 39 kg, což teda až taková tragédie není, protože jsem záprdek, ale teď když jsem v tomhle ohledu "zdravější", tak prd... Ale co už, teď jsem aspoň spokojenější, a mám obalenější nervy.
Poctivě jsem se prokousala celým fórem, a musím říct, že mě sem tam vaše nářky nad kouskem špíčku tady a tam pobavily. Ženský, naučte se mít se rády a nekoukat na sebe tak kritickým okem - jistě, vždy si člověk najde něco, co by mělo vypadat lépe, ale dokud vás váš stav neohrožuje na zdraví, čert to vem.
Já mám třeba klasické přesýpací hodiny, s tendencí mít povolenou spodní část břicha, ale že bych kvůli tomu šla do diet a urputně se mučila ve fitkách a tak, to by mě mohli milovat Laughing Nehledě na to, že by mě ten můj při tom milování s odpuštěním rozlehl Laughing
A pořád lepší veselá a sebejistá žena s pár kily navíc než hroutící se a příliš se pozorující, no ne?
A vy, které máte opačné problémy, a nemůžete přibrat, taky se s tím moc netrapte. Jsme takové, jaké jsme, a jakmile má člověk tak nějak dané od přírody předpoklady k určité postavě, většinou s tím stejně nic nenadělá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2015 10:46 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem si všimla zvláštní věci.
Během roku se mi daří s přiměřenou sebekázní držet obvyklou váhu. Ale už několikátý rok v létě naberu. Nevím co a nevím z čeho, ale jakobych byla oteklá. Běžné oblečení je mi těsné. Přitom se v létě stravuju ještě líp než během roku - hodně zeleniny a ovoce, jogurty, sýry, téměř žádné pečivo, velmi málo vařených jídel.
Vůbec to nechápu a neznám nikoho, kdo by to měl stejně Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 99, 100, 101, 102, 103  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.