Kmen Rovných + Řídkých + neobjemných vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b7a65dd842be52fb19c8b8f2053522bdZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 9:46 pm    Předmět: Citovat

Lea napsal:


Zase jedna s krásnými vlasy co akorát kecá, jak je má ošklivé Smile

a co se drdolu týče, do školy musím mít vlasy stažené, takže jsem si zvykla česat různé drdoly, copy a td. a myslím, že s rovnými vlasy to jde daleko lépe než kdybych je měla kudrnaté, takže alespoň jedno plus


Jasně. Ač toužím po vlnitých vlasech se ráda za rovné, kamarádka má nádherné husté vlasy, které se jí stáčí do prstýnků (*kde je tady slintající smajlík?*). Ale když vím, co má s nima po každém mytí trápení, sem ráda, že sem ráda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efox
81-160
81-160


Založen: 11.1.2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 10:20 pm    Předmět: Citovat

Teda, tenhle klub je přesně pro mě! Mám hrozně jemný vlasy, objem nulovej a navíc mám na tý hlavě ty vlasy asi tři! Sad Ale krátký je mít nemůžu, vypadám děsně (měla jsem i mikádo a peklo:D), tak zkouším delší a vypadá to trošku líp, než to prostříhaný krátký cosi, co jsem měla předtím Smile Nicméně mít tak o třetinu vlasů víc, nestěžuju si Wink Navíc moje kamarádka má enormě husté vlasy a já se vedle ní cítím jak plešoun.. Laughing Ale co, člověk si zvykne. Starám se o ně a miluju je i tak. Jsem ráda, že tam alespoň některé jsou... vždycky může být hůř.

edit: i když teď koukám na fotky tak půl roky starý, měla jsem vlasy kratší - ty nejkratší kousek pod ramena, nejdelší tak do půli lopatek a možná to vypadalo líp... kroutili se a vypadaj hustěji... zvažuji, zda to střihnout Crying or Very sad nechce se mi, ale ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 6:35 am    Předmět: Citovat

Já včera zas měla takový záchvat, že to svoje nic, co mám na hlavě ostříhám.. Kamarád mi napsal, že mě klidně vezme do klubu plešounů, že bych určitě prošla. Je to nespravedlivé, kolem je tolik lidí, co na svoje vlasy kašlou, vůbec se o ně nestarají a mají je krásné. A já do toho vkládám tolik úsilí a stejně je to k ničemu. Evil or Very Mad Naštěstí jsem si pak uvědomila, že svoje vlasy miluju a řekla jsem si, že ostatním je po tom hov.. a jsou to moje vlasy! Vždycky mě dokáže vytočit, jak se všichni starají o druhé, než aby si zametli před vlastním prahem. Mad
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efox
81-160
81-160


Založen: 11.1.2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 12:56 pm    Předmět: Citovat

wolfishness: Jo, někteří lidé umej zkazit náladu Confused Takhle milej byl spolužák na začátku loňského roku. Jak jsem jíž říkala - moje kamarádka má extrémě husté vlasy. A on seděl za náma a tak nějak si nás prohlížel a vypustil něco v tom smyslu, že proč mám ty vlasy tak u hlavy a jestli jich nemám nějak málo oproti ní. No co, on má zas prošlapaný conversky! Laughing Ale to jsem mu neřekla, já nemám popřebu hledat na ostatních chyby a vpalovat jim to do obličeje. Něco jsem odsekla a nechala ho být.
Musíme je mít rády, ty svoje vlásky dětsky jemný! Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KrejcovaGabriela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 17.4.2010
Příspěvky: 667

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 2:26 pm    Předmět: Citovat

Na gympu sme měli jednu hnědovlásku, co měla neuvěřitelně jemný, rovný a bezobjemný vlasy... ale vážně docela extrém. A měla je do pasu! Když sem jí viděla poprví, řikala sem si, že to vůbec neni hezký, ale teď se mi zdá krásná, protože jí to sluší a vypadá jako víla. Vždycky v nich nosila jeden pramínek tyrkisovej a líbí se mi i s tak jemnýma a řídkýma vlasama. A oproti ní máte vlasy všichni hustý...
_________________
Prave mam amnezii a zaroven deja - vu. Myslim, ze jsem na to predtim zapomnel. (Steven Wright)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mikineczka
81-160
81-160


Založen: 9.9.2007
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 2:07 pm    Předmět: Citovat

efox napsal:
Teda, tenhle klub je přesně pro mě! Mám hrozně jemný vlasy, objem nulovej a navíc mám na tý hlavě ty vlasy asi tři! Sad Ale krátký je mít nemůžu, vypadám děsně (měla jsem i mikádo a peklo:D), tak zkouším delší a vypadá to trošku líp, než to prostříhaný krátký cosi, co jsem měla předtím Smile Nicméně mít tak o třetinu vlasů víc, nestěžuju si Wink Navíc moje kamarádka má enormě husté vlasy a já se vedle ní cítím jak plešoun.. Laughing Ale co, člověk si zvykne. Starám se o ně a miluju je i tak. Jsem ráda, že tam alespoň některé jsou... vždycky může být hůř.

edit: i když teď koukám na fotky tak půl roky starý, měla jsem vlasy kratší - ty nejkratší kousek pod ramena, nejdelší tak do půli lopatek a možná to vypadalo líp... kroutili se a vypadaj hustěji... zvažuji, zda to střihnout Crying or Very sad nechce se mi, ale ...


Koukla sem se na fotky a nevypadáš, že bys měla na hlavě 3 vlasy Smile Určitě máš krásné vlásky. Přírodních blondýnek moc není a přírodně-blonďatých dlouhovlásek snad ještě méně, tak buď na ty svoje ,,tři vlasy" hrdá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 3:11 pm    Předmět: Citovat

Mikineczka napsal:
efox napsal:
Teda, tenhle klub je přesně pro mě! Mám hrozně jemný vlasy, objem nulovej a navíc mám na tý hlavě ty vlasy asi tři! Sad Ale krátký je mít nemůžu, vypadám děsně (měla jsem i mikádo a peklo:D), tak zkouším delší a vypadá to trošku líp, než to prostříhaný krátký cosi, co jsem měla předtím Smile Nicméně mít tak o třetinu vlasů víc, nestěžuju si Wink Navíc moje kamarádka má enormě husté vlasy a já se vedle ní cítím jak plešoun.. Laughing Ale co, člověk si zvykne. Starám se o ně a miluju je i tak. Jsem ráda, že tam alespoň některé jsou... vždycky může být hůř.

edit: i když teď koukám na fotky tak půl roky starý, měla jsem vlasy kratší - ty nejkratší kousek pod ramena, nejdelší tak do půli lopatek a možná to vypadalo líp... kroutili se a vypadaj hustěji... zvažuji, zda to střihnout Crying or Very sad nechce se mi, ale ...


Koukla sem se na fotky a nevypadáš, že bys měla na hlavě 3 vlasy Smile Určitě máš krásné vlásky. Přírodních blondýnek moc není a přírodně-blonďatých dlouhovlásek snad ještě méně, tak buď na ty svoje ,,tři vlasy" hrdá Wink


Jooo, já jsem taky předtím chtěla ke slečně poznamenat, že má nádherné vlasy, jakž takž hustota a hlavně barva a ten lesk!!! úžaúžasný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efox
81-160
81-160


Založen: 11.1.2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 7:42 pm    Předmět: Citovat

Ježiš holky, děkuju! Embarassed
Já mám silný řeči, ale stejně bych je asi nedokázala střihnout, i když mě někdy štvou a někdy se pletou. Ale jsou to moje chloupky a mám je ráda Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mielikki
161-320
161-320


Založen: 4.9.2009
Příspěvky: 200

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 10:36 pm    Předmět: Citovat

Ja som práve dnes mala strašnú krízu ohľadom tohto, v škole predo mnou sedeli dve baby, čo mali aspoň trikrát toľko vlasov ako ja a vážne som sa začala zaoberať otázkou, či ja tie moje naozaj nechám narásť až po pás a či teraz z nich aspoň tých najredších asi desať centimetrov neodstrihnem, ale potom som si (s miernou škodoradosťou Twisted Evil ) všimla spolužiačok, čo majú vlasov ešte oveľa menej ako ja (a oveľa kratšie) a kríza prešla a zas mám svoje vlasy rada také, aké sú Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: pá říjen 01, 2010 8:56 am    Předmět: Citovat

Mielikki napsal:
Ja som práve dnes mala strašnú krízu ohľadom tohto, v škole predo mnou sedeli dve baby, čo mali aspoň trikrát toľko vlasov ako ja a vážne som sa začala zaoberať otázkou, či ja tie moje naozaj nechám narásť až po pás a či teraz z nich aspoň tých najredších asi desať centimetrov neodstrihnem, ale potom som si (s miernou škodoradosťou Twisted Evil ) všimla spolužiačok, čo majú vlasov ešte oveľa menej ako ja (a oveľa kratšie) a kríza prešla a zas mám svoje vlasy rada také, aké sú Very Happy


vlasy mas pekne a velmi lahko najdes ludi, ktori ich maju menej, paci sa mi tento pristup! Laughing a nestrihaj ziadnych najredsich 10 cm, maximalne len velmi male neviditelne podstrihnutie Smile
ja chytam krizu vzdy ked po takom 1 mesiaci nemam cas na aplikaciu henny, bez nej vlasy zacinaju postupne "oskaredievat", prave teraz je ta kriza, ale urcite prejde Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.