Kmen Rovných + Řídkých + neobjemných vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2b1fd6bd0f4ea7fec60c6f80bc79ce10Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: pá srpen 27, 2010 8:06 pm    Předmět: Citovat

hlásím se do klubu!!! dřív to byl děs, pět chlupů na hlavě, zplihlé, ale ted to není taková hrůza,než sem přišla na to, co s nima Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 12:43 am    Předmět: Citovat

Iwin napsal:
hlásím se do klubu!!! dřív to byl děs, pět chlupů na hlavě, zplihlé, ale ted to není taková hrůza,než sem přišla na to, co s nima Smile


Tak to gratuluji Very Happy a co s nima ? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 12:50 am    Předmět: Citovat

To jsem ani nečekal že bude taková reakce Surprised Shocked Very Happy Very Happy Řídké jsem myslel že nejsou husté,jen že kdyby jich měl člověk víc tak se "VŮBEC" ale vůbec nic nestane Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 12:52 am    Předmět: Citovat

Taky mě to štve když udělám pěšinku a hodím vlasy na stranu tak dole u brady jsou děsně průsvitné jako že jich tam je málo Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 7:04 am    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Taky mě to štve když udělám pěšinku a hodím vlasy na stranu tak dole u brady jsou děsně průsvitné jako že jich tam je málo Mad
Jo, to znám. Přední prameny se mi směrem ke koncům hrozně ztenčujou. Není to tím, že by každý vlas byl čím dál tenčí směrem ke konci, ale prostě nemají ty vlasy stejnou délku (a není to stříháním do postupky, neb to nepraktikuju). Vypadá to jak prostříhané nebo tak něco... To vlasy vzadu na temeni, ty jsou všechny téměř stejně dlouhé. Když jsem si teď dělala copánky, bylo to krásně vidět. Vzadu copánek skoro stejně tlustý nahoře jako dole, vepředu byl nahoře stejně tlustý jako ten zadní, ale po délce z toho začne trčet spousta těch vlasů, vypadá ten copánek děsně chlupatě a dole ten chcípáček ze tří chlupů, no fuj. A ještě hůř jsou na tom vlasy rostoucí ze skrání - ty jsou navíc tak jemné, že ani nahoře ten copánek nemá žádnou tloušťku, grrrr. S těma srkáněma asi nic neudělám, ale mám naději, že ty přední by mohly do té stejné délky dorůst. Jen nevím, jestli to není trochu utopie...
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 10:12 am    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
Káliaček napsal:
Taky mě to štve když udělám pěšinku a hodím vlasy na stranu tak dole u brady jsou děsně průsvitné jako že jich tam je málo Mad
Jo, to znám. Přední prameny se mi směrem ke koncům hrozně ztenčujou. Není to tím, že by každý vlas byl čím dál tenčí směrem ke konci, ale prostě nemají ty vlasy stejnou délku (a není to stříháním do postupky, neb to nepraktikuju). Vypadá to jak prostříhané nebo tak něco... To vlasy vzadu na temeni, ty jsou všechny téměř stejně dlouhé. Když jsem si teď dělala copánky, bylo to krásně vidět. Vzadu copánek skoro stejně tlustý nahoře jako dole, vepředu byl nahoře stejně tlustý jako ten zadní, ale po délce z toho začne trčet spousta těch vlasů, vypadá ten copánek děsně chlupatě a dole ten chcípáček ze tří chlupů, no fuj. A ještě hůř jsou na tom vlasy rostoucí ze skrání - ty jsou navíc tak jemné, že ani nahoře ten copánek nemá žádnou tloušťku, grrrr. S těma srkáněma asi nic neudělám, ale mám naději, že ty přední by mohly do té stejné délky dorůst. Jen nevím, jestli to není trochu utopie...



Na skráních mám taky vlasy jako nemluvněVery Happy jsou to chípáci Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káliaček
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.2.2010
Příspěvky: 767

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 11:38 am    Předmět: Citovat

eMia napsal:
Meadow napsal:
Káliaček napsal:
Taky mě to štve když udělám pěšinku a hodím vlasy na stranu tak dole u brady jsou děsně průsvitné jako že jich tam je málo Mad
Jo, to znám. Přední prameny se mi směrem ke koncům hrozně ztenčujou. Není to tím, že by každý vlas byl čím dál tenčí směrem ke konci, ale prostě nemají ty vlasy stejnou délku (a není to stříháním do postupky, neb to nepraktikuju). Vypadá to jak prostříhané nebo tak něco... To vlasy vzadu na temeni, ty jsou všechny téměř stejně dlouhé. Když jsem si teď dělala copánky, bylo to krásně vidět. Vzadu copánek skoro stejně tlustý nahoře jako dole, vepředu byl nahoře stejně tlustý jako ten zadní, ale po délce z toho začne trčet spousta těch vlasů, vypadá ten copánek děsně chlupatě a dole ten chcípáček ze tří chlupů, no fuj. A ještě hůř jsou na tom vlasy rostoucí ze skrání - ty jsou navíc tak jemné, že ani nahoře ten copánek nemá žádnou tloušťku, grrrr. S těma srkáněma asi nic neudělám, ale mám naději, že ty přední by mohly do té stejné délky dorůst. Jen nevím, jestli to není trochu utopie...



Na skráních mám taky vlasy jako nemluvněVery Happy jsou to chípáci Evil or Very Mad


Skráních ? Very Happy Pardon ale co to je ? Very Happy
Zpět,když mám tu pěšínkua dám vlasy za ucho tak to ("občas") vypadá jako když tam mám někde plešku ale přitom jestli to co tady všechno řikáte je pravda tak nemám plešku nikde,vlasů nemám nejvíc ale zase asi zase nejmíň když udělám culík a změřím ho tak mám obvod 6.4 cm ale bez předních vlasů ty tam ještě nědošáhnou Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Takže si myslím že bych se mohl dostat na 7.2 aspoň Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 12:30 pm    Předmět: Citovat

Chvalim toto vlakno! Presne to na mna sedi. Na radikalne strihanie si uz ani nespomeniem. O tom, ze aj jemne vlasy mozu byt dlhe sa tu uz vela diskutovalo Smile Zmierila som sa s tym, ze nebudem mat hustu hrivu a stale sa tesim ako mi vlasy postupne rastu (aj ked velmi pomaly).
O jemne vlasy sa treba NADMERNE starat! Tiez na ne treba byt jemny heh, pri cesani, umyvani. Pouzivam iba dreveny hreben so sirokymi zubami. Stale si na ne nieco patlam - serum na konceky vlasov aj niekolkokrat denne. A inak klasika aj vsetko ostatne: oleje, masky, kondicionery, spreje, ale najviac mi pomohla jednoznacne HENNA, je to zazrak Smile
Tiez mi vobec nevadi, ze nemaju objem. Myslim, ze uz davno presla era, ked nase mamy a babky nosili velke kucerave ucesy, a kto taky nemal bol "out". Umyvam kazdy druhy den a po umyti si vzdy spravim vrkoc, zda sa mi, ze vo vrkoci su viac chranene a ked uschnu su aspon trochu zvlnene.
Uznavam, ze uplne jemne vlasy po zadok mozno nedorastu, ale po pas urcite!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 5:05 pm    Předmět: Citovat

Na skráních je jako na spánkách, aspoň žiju v tom domění teda... Jinak Káliačku, 6,4cm obvod culíku nedám, mám něco mezi 5 a 6cm (blíží se to víc pětce nebo šestce podle toho, jak se zrovna vyspaly)... Rolling Eyes Embarassed
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: so srpen 28, 2010 7:50 pm    Předmět: Citovat

Káliaček napsal:
Iwin napsal:
hlásím se do klubu!!! dřív to byl děs, pět chlupů na hlavě, zplihlé, ale ted to není taková hrůza,než sem přišla na to, co s nima Smile


Tak to gratuluji Very Happy a co s nima ? Very Happy


většinou to, co je tady omíláno zepředu, zezadu, takže: henna, šampony bez silikonu, ne stylingové přípravky, nebarvit, nefoukat, nežehlit, nekulmovat
žrát vitamínky, a na větší objem si udělat drdol nahoře na hlavě přes noc, to je pak něco úplně jinýho Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.