Fotografování a my.....
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Hyde park aneb Pokec
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=7b9592ad2b042324a042d719402efc36Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

môj vzťah k foteniu
Rád fotím všetko čo ma zaujme, ale nerád sa fotím
50%
 50%  [ 14 ]
Nerád fotím, ale rád sa nechám odfotografovať
3%
 3%  [ 1 ]
Nerád fotím a nerád sa fotografujem...
7%
 7%  [ 2 ]
Rád fotím aj sa rád nechám odfotografovať..
39%
 39%  [ 11 ]
Celkem hlasů : 28

Autor Zpráva
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 2:30 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Klasika je sice klasika, ale jeden můj kamarád profi fotograf už fotí na digitál úplně všechno. Obojí má asi svoje výhody i nevýhody.



Nepochopila jsi mě....s klasikou není ekonomicky možné fotit tolik "pokusných snímků" ..až to vyjde, z digitálem ano...proto ho již zastávají i profíci
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 2:32 pm    Předmět: Citovat

Renča napsal:
Daniela napsal:
Klasika je sice klasika, ale jeden můj kamarád profi fotograf už fotí na digitál úplně všechno. Obojí má asi svoje výhody i nevýhody.



Nepochopila jsi mě....s klasikou není ekonomicky možné fotit tolik "pokusných snímků" ..až to vyjde, z digitálem ano...proto ho již zastávají i profíci
Nikdy,ale nedosáhneš takové kvality.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 2:35 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Renča napsal:
Daniela napsal:
Klasika je sice klasika, ale jeden můj kamarád profi fotograf už fotí na digitál úplně všechno. Obojí má asi svoje výhody i nevýhody.



Nepochopila jsi mě....s klasikou není ekonomicky možné fotit tolik "pokusných snímků" ..až to vyjde, z digitálem ano...proto ho již zastávají i profíci
Nikdy,ale nedosáhneš takové kvality.


To je jasné, zvláště u velkých zvětšenin. Na malých fotkách je to celkem jedno podle mně....Kvalitní klasický snímek...asi 20Mpx digi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 2:40 pm    Předmět: Citovat

Renča napsal:
Kafin napsal:
Renča napsal:
Daniela napsal:
Klasika je sice klasika, ale jeden můj kamarád profi fotograf už fotí na digitál úplně všechno. Obojí má asi svoje výhody i nevýhody.



Nepochopila jsi mě....s klasikou není ekonomicky možné fotit tolik "pokusných snímků" ..až to vyjde, z digitálem ano...proto ho již zastávají i profíci
Nikdy,ale nedosáhneš takové kvality.


To je jasné, zvláště u velkých zvětšenin. Na malých fotkách je to celkem jedno podle mně....Kvalitní klasický snímek...asi 20Mpx digi
I kvalitou barev digitál pokulhává.Má strašně výhod,ale klasika tím pádem nevymizí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 2:47 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Renča napsal:
Kafin napsal:
Renča napsal:
Daniela napsal:
Klasika je sice klasika, ale jeden můj kamarád profi fotograf už fotí na digitál úplně všechno. Obojí má asi svoje výhody i nevýhody.



Nepochopila jsi mě....s klasikou není ekonomicky možné fotit tolik "pokusných snímků" ..až to vyjde, z digitálem ano...proto ho již zastávají i profíci
Nikdy,ale nedosáhneš takové kvality.


To je jasné, zvláště u velkých zvětšenin. Na malých fotkách je to celkem jedno podle mně....Kvalitní klasický snímek...asi 20Mpx digi
I kvalitou barev digitál pokulhává.Má strašně výhod,ale klasika tím pádem nevymizí.


To já vím, znám takového poloprofesionála, který by klasiku nevyměnil
...a je jich víc...mě osobně vyhovuje více digi, už pro tu možnost experimentů s expozicí....v mých letech se teprve "učím fotit" Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 2:49 pm    Předmět: Citovat

Renča napsal:

To já vím, znám takového poloprofesionála, který by klasiku nevyměnil
...a je jich víc...mě osobně vyhovuje více digi, už pro tu možnost experimentů s expozicí....v mých letech se teprve "učím fotit" Laughing
Mě ten digitál taky vyhovuje víc Very Happy .Ale vždycky se zastávám klasiky Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 2:58 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Renča napsal:

To já vím, znám takového poloprofesionála, který by klasiku nevyměnil
...a je jich víc...mě osobně vyhovuje více digi, už pro tu možnost experimentů s expozicí....v mých letech se teprve "učím fotit" Laughing
Mě ten digitál taky vyhovuje víc Very Happy .Ale vždycky se zastávám klasiky Very Happy .


Já jsem s klasikou vyfotila asi deset filmů...as digitálem by jich byly desítky a desítky, možná stovky, vzhledem k pokusům
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 6:23 pm    Předmět: Citovat

Poměrně dlouhou dobu jsem si myslela, že focení spočívá prostě v tom, že vezmu foťák a zmáčnu spoušť Embarassed Wink Z tohoto dojmu mě ovšem vyvedl manžel, který se tomu trošku věnuje, takže mé focení většinou vypadá tak, že on hezky všechno přednastaví Razz a já už si nanejvýš tak pohraju s objektivem. Wink Dřív jsme používali klasický foťák, teď už máme digitál. Je to nesrovnatelně pohodlnější, s vyvoláním filmu byly vždycky potíže, protože to nikde nebyli schopni udělat dost kvalitně (pravda manžel má poněkud vyšší nároky než běžný zákazník Rolling Eyes ) a stálo to dost peněz. Teď si fotky můžem upravovat sami po libosti a k tisku vybrat jen ty fakt dobré. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Renča
161-320
161-320


Založen: 19.10.2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 6:34 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Poměrně dlouhou dobu jsem si myslela, že focení spočívá prostě v tom, že vezmu foťák a zmáčnu spoušť Embarassed Wink Z tohoto dojmu mě ovšem vyvedl manžel, který se tomu trošku věnuje, takže mé focení většinou vypadá tak, že on hezky všechno přednastaví Razz a já už si nanejvýš tak pohraju s objektivem. Wink Dřív jsme používali klasický foťák, teď už máme digitál. Je to nesrovnatelně pohodlnější, s vyvoláním filmu byly vždycky potíže, protože to nikde nebyli schopni udělat dost kvalitně (pravda manžel má poněkud vyšší nároky než běžný zákazník Rolling Eyes ) a stálo to dost peněz. Teď si fotky můžem upravovat sami po libosti a k tisku vybrat jen ty fakt dobré. Cool


z toho důvodu jsem též rychle přešla z klasiky na digitál. Investuješ pouze jednou....a už jen fotíš a fotíš ( a mažeš Very Happy )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kafin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2006
Příspěvky: 1044

PříspěvekZaslal: so únor 10, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

Renča napsal:
z toho důvodu jsem též rychle přešla z klasiky na digitál. Investuješ pouze jednou....a už jen fotíš a fotíš ( a mažeš Very Happy )
A taháš sebou asi patery baterky Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 19, 20, 21  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.