Test šampónů v Černých ovcích 13.9.2010
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=2cc2724d2197d6d76f7d6ab5f38571c1Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Simeek
321-600
321-600


Založen: 4.6.2008
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 2:16 pm    Předmět: Test šampónů v Černých ovcích 13.9.2010 Citovat

Včera dávali v Černých ovcích http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/210452801080913-cerne-ovce/ reportáž o testu šampónů pro intenzivní péči. A výsledky byly zajímavé. Co si o tomto testu myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 2:27 pm    Předmět: Citovat

no jako nejhorší dali reparační Logonu,pro mě rozhodně jeden z nej šamponů co jsem měla..

kdyby to byl test zvlášť chemických a zvlášť přírodních šamponů, tak proč ne, ale takhle je to pro mě neobjektivní..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 2:35 pm    Předmět: Citovat

Nechápem ako môžu dať znamienko rovná sa medzi regeneráciu a schopnosť rozčesávania vlasov Rolling Eyes Ono sa tak či tak zregenerovanie nedá povedať na základe jedného použitia a už vôbec nie podľa toho,ako sa vlasy rozčesávajú,i ked isté prepojenie tam bude.Skôr mi prišlo,že v tom teste uspeli hlavne tie silikoňáče.Logonu som nemala,ale pokiaľ to testovali ženské,čo si na hlavu šlahajú jeden silikon za druhým,tak je jasné,že po tom šampone vlasy nerozčesali Rolling Eyes

Ináč všimli ste si to dievča čo si vytláčalo šampon na ruku? však s tým množstvom by som hlavu 3x umyla Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 2:36 pm    Předmět: Citovat

jj, taky se nedivím, že Logona je na konci, pokud si člověk celý život patlá na hlavu chem. šampony...pro mě neobjektivní test
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 3:00 pm    Předmět: Citovat

Spíš to měli nazvat šampony pro intenzivní péči pro chemií zničené vlasy... to je snad celkem logické že jim to udělalo na hlavě paseku, když si celou dobu na hlavu cpou šampony se silikony (a ještě vyhodnocovaly s kadeřníky) a pak si je vymyjí... Rolling Eyes
JInak dostala mě ta slečna co si tam tak "brutálně" fénovala vlasy (to udělat tak sem holohlavá)...
Takže pro mě taky neobjektivní....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 3:02 pm    Předmět: Citovat

a nebo ten šampon balea repair, říkali tam, že se po něm těžko rozčesává, a já měla po něm tak hladké vlasy, že mi samovolně sjížděla gumička i v takovém tom šíleném drdolu (jak jsou ty vlasy vždycky hrozně zamotaný, že to nemá šanci spadnout, zvlášť na mých zakroucených vlasech)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 3:04 pm    Předmět: Citovat

a po takovým fénování bych měla tak maximálně velkej chemlon a ne vlasy.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 3:48 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
jj, taky se nedivím, že Logona je na konci, pokud si člověk celý život patlá na hlavu chem. šampony...pro mě neobjektivní test

Přesně tak, jsem znechucena neobjektivností.
Jasně, že po silikonech jsou vlasy lesklejší a rozčesatelnější, jenže jak dlouho, že. Když jsem používala, co mi pod ruku přišlo, tak jsem měla hnusné vlasy, pak jsem přešla na bezsilikonové (Urtekram, Logonu, Swiss) a vlasy se spravily, jen to chvíli trvalo. A ta kazivost? No to je daň za to, že třeba Urtekram je naprosto čistý a ekologický šampón a beru to spíš jako plus - člověk s tím musí počítat a nemít těch šampónů doma deset.
Někdy ty testy v Černých ovcích sleduju a přijdou mi fajn, ale tohle je teda ostuda.

Nemohla jsem to vydržet a napsala jsem jim k tomu peprný komentář, doufám, že se to dostane k autorům. Když se připojíte, třeba se nad tím svým děsným testem zamyslí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 4:35 pm    Předmět: Citovat

Já to beru jako doporučení, co nepoužívat (vetšinu těch silikonových hnusů ze začátku, to bych se uškrabala, ať žijí lupy Twisted Evil ) a co naopak používat- věci z posledních míst.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 4:41 pm    Předmět: Citovat

tak jsem taky přidala svou troškou do mlýna do diskuze, snad si tam toho někdo z čt všimne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.