Test šampónů v Černých ovcích 13.9.2010
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d80f17b95815119bcf8bfa0ad8d863fcZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
z.pepa
321-600
321-600


Založen: 4.4.2009
Příspěvky: 381

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 5:43 pm    Předmět: Citovat

Dle mého názoru porovnávali neporovnatelné, přírodní šampony, drogerkové a salonní, což je každé jiná skupina a "měření" bylo zcela subjektivní.
Např. Dove mi moje vlasy "slepuje", čili kdybych testoval já, tak řeknu, že nevyhověl, protože nemůžu rozčesat vlasy.
Je fakt, že mě potěšilo, že vlasová kosmetika, kterou používám já je v první 5, nicméně třeba Logonu "vyřadili", protože neobsahuje konzervanty, což by v jiném testu mohlo být + a můj Loreal Prof. by se v takto postaveném testu ocitl na chvostu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CrimsonFlame
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.10.2009
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 6:48 pm    Předmět: Citovat

Naozaj "kvalitný test", dobre rozčesávanie, konzervačné schopnosti a metrová pena na hlave sú určite pri šampóne najdôležitejšie kritéria, aj keď v zložení môže byť úplný hnoj. Ľudia, čo pravidelne svojim zákazníčkam ničia vlasy chemickými farbami, žehličkami a fénom mi idú radiť, ktorý šampón je pre mňa dobrý? Veď to je smiešne.

Inak úprimne som sa zasmiala na tom množstve šampónu, čo slečna/pani spotrebovala na jedno umytie. Také by mi stačilo na dva týždne. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 7:46 pm    Předmět: Citovat

Tak ten test je hodně vtipný Laughing Hlášky typu, že přírodní šampony bez konzervantů se za určitých okolností můžou zkazit - no kdo by to čekal? Laughing Jinak se ztotožňuji s velkou většinou toho, co tu padlo.
Moje zkušenosti s některými uvedenými šampony jsou dost odlišné Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 11:06 pm    Předmět: Citovat

Ach jo...podívala jsem se na většinu tech šamponů a už mě svědí hlava Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwin
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2010
Příspěvky: 866

PříspěvekZaslal: út září 14, 2010 11:34 pm    Předmět: Citovat

ááá mě to nejde pustit....a to jsem se na to chtěla kouknout i v tv... Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Armelle
161-320
161-320


Založen: 16.4.2008
Příspěvky: 239

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 9:13 am    Předmět: Citovat

Smutné na tom celé je, že spoustu lidí to bude považovat za pravdu a vezme si to k srdci. Už vidím naše známé na chalupě ... zase budu za blázna a zase se mi budou smát ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 9:21 am    Předmět: Citovat

Tak ono to celkem odpovídá většinovému názoru - chceme výsledky hned, chceme, aby to pěnilo, chceme, aby to bylo levné, nezajímá nás složení, ekologičnost a zdravotní nezávadnost, ani to, jaké vlasy budeme mít po dlouhodobém používání těhle rychlých zázraků. Smutné Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Judy
161-320
161-320


Založen: 7.1.2010
Příspěvky: 204

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 9:23 am    Předmět: Citovat

Při pohledu, jak slečna svoje vlasy drhne spoustou šamponu a zblízka pálí horkým vzduchem fénu, pociťuji skoro bolest Shocked Musí mít extra odolné vlasy, když z nich ještě nemá chemlon Rolling Eyes
Dove sice v testu zvítězil, někde jsem ale četla, že patří ke kosmetice s nějvětším množstvím dráždivých látek. Prostě záleží na tom, co považujeme za kritérium kvality.
Tahle reportáž podle mě hezky ukazuje. jak by se s vlasy zacházet nemělo Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Adluska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 30.10.2007
Příspěvky: 1458

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 10:19 am    Předmět: Citovat

Já nevim, ale mě netrápí, když si někdo cizí ničí vlasy. A podle tech testů si každý vybere. Pokud je někdo uvědomělý a chce hledat, co je to zač a projde diskuze nebo tak, tak si Dově nekoupí. Pokud si někdo prská na hlavu, co chce, a nezajímá ho, co je to zač, tak je mu tenhle test stejně jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Caithlin
***moderátorka***


Založen: 18.5.2009
Příspěvky: 2495

PříspěvekZaslal: st září 15, 2010 1:46 pm    Předmět: Citovat

Jenom se musím trochu zastat tím, že mě Dove vyhovoval ( a to mi většina spousta jiných "silikoňáků" nevyhovuje)...Ne každému sedí příroda Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.