"Zpevňovák"

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ccf2258aa51759aed310517889077d45Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 3:05 pm    Předmět: "Zpevňovák" Citovat

Ženy, neznáte náhodou nějaký zpevňovák na vlasy? Nemyslím teď gely, laky, tužidla ale spíš něco jako henna, ale hennu ne Smile Ta mi vlasy zrzaví, i ta cassia a to nechci, tak by mě zajímalo, jestli existuje i nějaká jiná varianta, která vlasy nezrzaví ani neztmavuje, ráda bych zůstala studená plavovláska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Decapitated
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 8.4.2009
Příspěvky: 868

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 3:20 pm    Předmět: Citovat

Okrem henny su aj rastlinne vlasove zabaly, alebo by si mohla skusit orech, katam, alebo indigo... vacsinu z toho poznam zo stranky hennayvette.sk, tak sa skus pozriet. Mozno sa tie veci daju zohnat aj inde
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 3:26 pm    Předmět: Citovat

Decapitated napsal:
Okrem henny su aj rastlinne vlasove zabaly, alebo by si mohla skusit orech, katam, alebo indigo... vacsinu z toho poznam zo stranky hennayvette.sk, tak sa skus pozriet. Mozno sa tie veci daju zohnat aj inde
Smile


jé, díky, hned se na odkaz mrknu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
slunovláska
321-600
321-600


Založen: 17.6.2008
Příspěvky: 409

PříspěvekZaslal: čt prosinec 16, 2010 3:31 pm    Předmět: Re: "Zpevňovák" Citovat

eMia napsal:
Ženy, neznáte náhodou nějaký zpevňovák na vlasy? Nemyslím teď gely, laky, tužidla ale spíš něco jako henna, ale hennu ne Smile Ta mi vlasy zrzaví, i ta cassia a to nechci, tak by mě zajímalo, jestli existuje i nějaká jiná varianta, která vlasy nezrzaví ani neztmavuje, ráda bych zůstala studená plavovláska


Zkusila jsi lávovku?... je tu o ní celé vlákno ( lávová zem...)...Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.