Lví mýdla - tuhý šampón
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Suzankaa
41-80
41-80


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 8:49 pm    Předmět: Citovat

Alka
No tak paráda Very Happy já už se chystám na další objednávku, psala jsem si s paní Karolínou a říkala že chystá novou kolekci tak hned jak ji tam dá tak nakoupím Very Happy jsem zatím taky moc spokojená což jsem ani nečekala...s šamponem jsem moooc spokojená, mám mastnější vlasy a fakt to vypadá parádně, hlavně mi nesedí drogerkové plné silikonů Sad mám pak vlasy těžké a splihlé jak miss pětichlupka Very Happy nad tím olivovým jsem taky přemýšlela, a podle toho co píšeš si ho příště objednám taky Smile
Takže se těším na novou kolekci a střádám finance na objednávku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 9:10 pm    Předmět: Citovat

Laughing no to jsi mě moc nepotěšila, s tou novou nabídkou, to zas bude peněz
Laughing
Paní Karolíně musím taky napsat, protože tohle si fakt zaslouží chválu.
I kdyby mi na vlasy nesedlo, tak na tělo super...zrovna jsem se vrátila ze sprchy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Suzankaa
41-80
41-80


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 9:15 pm    Předmět: Citovat

No to mš taky paní Karolína ne když mi to napsala Very HappyVery Happy ráda bych ještě ty kleopatřiny koláčky snad je zařadí do nové nabídky,budu doufat Very Happy jak říkám ja jsem s šamponem zatím velice spokojená tak uvidíš, je to určitš individuální Smile tak Lvím mýdlum zdar a těšme se nsa novou kolekci Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: pá říjen 08, 2010 9:44 pm    Předmět: Citovat

zdar Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 3:23 pm    Předmět: Citovat

tak včera večer jsem si umyla vlasy tím mýdlošamponem, no zatím z toho mám rozporuplné pocity. Po umytí jsem taky nepoužila kondiš, abych mmohla hodnotit jen šampon. Během schnutí to vypadalo že vlasy budou lehce mastné, ale nejsou. Mají krásný objem, ale málo se lesknou, a mám takový divný pocit, jako by byly něčím obalené...chytá se mi na ně prach a když chci vlasy prohrábnout rukou, tak se ruka zadrhává...prostě nejsou klouzavé.
Nevim jestli jsem to blbě vymyla, každopádně to zkusim určitě zase, ale zkusim použít kondiš, a déle oplachovat.
Co ale hodnotim pozitivně, tak vliv na pokožku. Mám hodně problémy s různými přípravky, dělají se mi lupy, nebo hlava svědí. Ale po tomto mýdlošamponku je pokožka v pohodě, nesvědí a lupy se taky neudělaly Wink


edit: zapoměla bych zhodnotit vůni...naprosto boží, příroda sama Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 6:16 pm    Předmět: Citovat

Alka napsal:
tak včera večer jsem si umyla vlasy tím mýdlošamponem, no zatím z toho mám rozporuplné pocity. Po umytí jsem taky nepoužila kondiš, abych mmohla hodnotit jen šampon. Během schnutí to vypadalo že vlasy budou lehce mastné, ale nejsou. Mají krásný objem, ale málo se lesknou, a mám takový divný pocit, jako by byly něčím obalené...chytá se mi na ně prach a když chci vlasy prohrábnout rukou, tak se ruka zadrhává...prostě nejsou klouzavé.
Nevim jestli jsem to blbě vymyla, každopádně to zkusim určitě zase, ale zkusim použít kondiš, a déle oplachovat.
Co ale hodnotim pozitivně, tak vliv na pokožku. Mám hodně problémy s různými přípravky, dělají se mi lupy, nebo hlava svědí. Ale po tomto mýdlošamponku je pokožka v pohodě, nesvědí a lupy se taky neudělaly Wink


edit: zapoměla bych zhodnotit vůni...naprosto boží, příroda sama Very Happy



tááákže zrovna jsem ve vláknu Přírodníé mýdla, našla příspěvek od Marion, ve které jsem zjistila, že máme púravděpodobně tvrdou vodu, a proto mám asi na vlasech ten divný povlak, na který se lepí prach.
Cituji kousek příspěvku od Marion:
No, v tvrdé vodě přírodní mýdlo hůř pění. Vlasy pak budou víc voskové po umytí mýdlem a opláchnutí jablečným octem je nutnost. Když máš měkkou vodu, vlasy si na mýdlo můžou zvyknout rychle.

...tak zkusim pak i ten ocet, a dám vědět jak to dopadlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: so říjen 16, 2010 7:23 pm    Předmět: Citovat

tak jsem tedy vyzkoušela po umytí mydlošamponkem použít na opláchnutí jablečný ocet (cca 2 lžíce do 2 litrů vody).
Výsledek je o moc lepší, na vlasech ten voskový nános není vidět, i jdou prohrábnout rukou (předtím hrozně drhly), ale na kartáči po učesání pořád ten vosk je Evil or Very Mad .
Takže u mě šamponek bohužel nee Sad , škoda protože nádherně voní .No doplácám ho na tělo.

Ale ty mýdla přímo na tělo jsou perfektní, ty si nemůžu vynachválit...což moc nechápu když vlasy ho nechtějí Laughing .
Dokonce se schválně mydlím pořád dokola a dokola, dokud mě to baví, protože je to hrozně příjemné.
....a vůbec to mýdlo neubývá Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Suzankaa
41-80
41-80


Založen: 14.11.2009
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: so říjen 16, 2010 7:49 pm    Předmět: Citovat

Alka,
jééj tak to me moc mrzí teda že šamponek nesedí :/ já jsem s ním tedy naprosto spokojená akorád bohužel docela ubývá při mém každodenném mytíSad nu ale co už Smile pořád sleduji kdy bude ta nová kolekce jak psala paní Leitnerová. Jinak musím jí japsat napadlo mě totiž že by mohla udělat mýdlo ve stylu orientu s hřebíčkem kardamomem skořící atd Smile tak bych jí to ráda navrhla:) jinak mě mrzí že se na mš nedostaly Kleopatřiny koláčky a pořád doufám že se v nové kolekci objeví Smile právě lezu do sprchy holdovat dosavadním mýdlům Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: pá říjen 07, 2011 9:23 pm    Předmět: Lví mýdla Citovat

Chci se zeptat, zda tu někdo dlouhodobě používá to Mýdlo na vlasy neboli tuhý šampón od Lvích mýdel? Suzankaa to tu loni chválila, tak se chci zeptat, zda to někdo používá dlouhodobě a zda je s tím spokojený. Mám moc ráda přírodní věci, tak bych chtěl apřidat něco nového, ale jsem spíše pro dlouhodobé užívání Very Happy . Děkuji
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lenkahrabalkova
81-160
81-160


Založen: 28.6.2009
Příspěvky: 93

PříspěvekZaslal: st říjen 12, 2011 7:33 am    Předmět: Lví mýdla Citovat

Nevíte, jestli ten prodej a výroba Lvích mýdel ještě funguje? Psala jsem majitelce e-mail s dotazy ohledně tuhého šampony a neodepsala mi Embarassed A já se na to tolik těšila, ale mám strach něco objednávat, když na můj e-mail nereagovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.