Dominie
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=8a28dfe286f7f1414ae338a8e75cf8caZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dominie
41-80
41-80


Založen: 23.9.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 2:20 pm    Předmět: Dominie Citovat


Ahoj, tak já se představím. Jmenuji se Dominika a je mi pořád strašně málo Very Happy Doma chovám různá zvířátka, mám doma dvě potkaní holčičky které šíleně miluji, dva kocourky, dva psy, morče a křečka. Ale to je tu snad nepodstatné Very Happy .. Přišla jsem sem sbírat rady od zkušených, poradit nějaké zábaly protože mám šíleně roztřepené konečky. Přírodní barva je lehce hnědá, taková světlá, já blbá si na to naplácala tři peroxidy a myslela si, že se to odbarví samo, a pak teda odbarvovač + fialovou barvu, takže si můžete v duchu říct, jak to asi dopadlo, že Rolling Eyes Konečky mám zníčené i z neustálého žehlení vlasů, i když jsem používala ( snad ) kvalitní spreje před žehlením na vlasy, vlasy mám brutálně zničené. Ale ke kadeřnici nee, ta by mě vzala moc Sad Tak už nežehlím, a snažím se ani nefénovat ... kdyžtak ještě někam napíšu pro radu. Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 2:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj a vitaj Smile Na ceste k zdravým vláskom si s nežehlaním urobila dobrý krok , takže len tak ďalej Wink
Vo fóre nájdeš veľa typov na masky a zábaly, tak nech sa darí Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 2:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Domii Smile vítám tě tady a věřím, že určo najdeš spoustu rad a vlásky se opět zotaví Wink Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominie
41-80
41-80


Založen: 23.9.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 2:42 pm    Předmět: Citovat

Díky moc za krásné přivítání Smile
Dost mě to bodá u srdce že jedna z mých obrovských pých, jakožto dlouhé vlasy, jsou tak škaredé .. né prostě škaredé, ale každý na první pohled vidí, že mám roztřepené konečky, na mé hlavě najdete tak 2% zdravých konečků.
Spraví se to, když na ty vlasy budu hodná ? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 2:49 pm    Předmět: Citovat

Dominie napsal:
Díky moc za krásné přivítání Smile
Dost mě to bodá u srdce že jedna z mých obrovských pých, jakožto dlouhé vlasy, jsou tak škaredé .. né prostě škaredé, ale každý na první pohled vidí, že mám roztřepené konečky, na mé hlavě najdete tak 2% zdravých konečků.
Spraví se to, když na ty vlasy budu hodná ? Very Happy

Domi, jasné že spraví, len nič nie je zo dňa na deň, chce to čas a stááááášne veľa trpezlivosti. Ono s tými pošiepenými už nič moc nespravíš, na to sú len nožničky. Ovplyvniť možeš ale tie ktoré vyrastú Smile
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominie
41-80
41-80


Založen: 23.9.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 3:01 pm    Předmět: Citovat

Aha. Ale nemusím se stříhat, když budou vlasy růst, spraví se to časem ( když se o to bude starat .. ) ? .. Poradily by jste mi na začátek nějaké zábaly, které opravdu zaberou ? ... Já nevím kde tu hledat, je tu tolik témat Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 5:42 pm    Předmět: Citovat

Dominie napsal:
Aha. Ale nemusím se stříhat, když budou vlasy růst, spraví se to časem ( když se o to bude starat .. ) ? .. Poradily by jste mi na začátek nějaké zábaly, které opravdu zaberou ? ... Já nevím kde tu hledat, je tu tolik témat Laughing


Domi Smile roztřepené konečky už nezacelíš... Takže třeba teď kousek zastřihnout, nechat růst a třeba po půlroce zas trochu šmiknout.. Samozřejmě že ne moc. Třeba centimetr, nebo dva.. Smile Však dej tomu čas a pořádnou péči a vlasy se za nějakou dobu spraví...
Já výrazné zlepšení u sebe podle fotek i podle stavu vlasů poznala tak za rok.. Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominie
41-80
41-80


Založen: 23.9.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 5:48 pm    Předmět: Citovat

Aha, no já je mám sestříhaný postupně, takže je nemám stejně dlouhý, takže bych to musela " ostříhat komplet ", jestli víš jak to myslím, a já se jich nechci moc zbavovat Sad Kort když se mi žádnej účes, co mi kadeřnice udělá nelíbí a čtrnáct dní probulím, co to mám na hlavě za květák .. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 6:00 pm    Předmět: Citovat

Dominie napsal:
Aha, no já je mám sestříhaný postupně, takže je nemám stejně dlouhý, takže bych to musela " ostříhat komplet ", jestli víš jak to myslím, a já se jich nechci moc zbavovat Sad Kort když se mi žádnej účes, co mi kadeřnice udělá nelíbí a čtrnáct dní probulím, co to mám na hlavě za květák .. Rolling Eyes


Tak snad to nebude tak strašný... Smile pečuj o ně, dělej olejové zábaly, fakt občas zastřihni a uvidíš, že se to spraví Smile stačí prolézt vlákna Wink
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ceresnicqa_3
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 13.2.2010
Příspěvky: 1182

PříspěvekZaslal: čt září 23, 2010 6:13 pm    Předmět: Citovat

Vitaj.. Smile Dobre ti radia ženy.. Konceky uz nezacelíš, ale z nových vláskov sa možeš radovať keď sa budes o nich starat a tu najdes fakt super tipy Wink Nech sa darí Wink
_________________
Nikdy nebolo tak, aby nemohlo byt este horsie...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.