Jsem nováček :)
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=0e5c39875856209a8b3f6f2031ec9630Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucienne
8-20
8-20


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so září 25, 2010 10:53 am    Předmět: Jsem nováček :) Citovat

Ahoj všichni Smile

Jmenuju se Lucka, profil tu sice mám už přes rok, ale chodila jsem sem spíš anonymně okukovat a žasnout nad nádhernými vlasy všech členů s pocitem méněcennosti Embarassed . Studuju druhým rokem vysokou, pracuju a miluju čtení a jízdu na koni. Vlasy mám bohužel nedlouhé, jemné a zničené z barvení a následného odbarvení a melíru. Teď mám na zhruba třetině délky svojí přírodní barvu a zbytek je melír + taková podivná barva, co zůstala po odbarvení Mad . Ale doufám, že se někdy projeví péče, kterou jim teď věnuju a já se dočkám svého vysněného cíle - vlasů do pasu Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: so září 25, 2010 1:44 pm    Předmět: Citovat

No ahoj, vítám Tě tu. Smile A což, vlásky se uzdraví, zde je mnoho návodů, receptů, popřípadě zkušených majitelů, kteří poradí. A přeji krásné dlouhé vlásky, mám podobný cíl jako ty. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucienne
8-20
8-20


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: so září 25, 2010 2:41 pm    Předmět: Citovat

Děkuju za přivítání Smile . Dala jsem jim zabrat Confused . Moje přírodní barva je taková tmavě blond až světle hnědá a celá léta jsem je ničila melírem, pak měla tmavě hnědé vlasy, které se mi přestaly líbit a přišlo na řadu odbarvení a melíry. Teď mají zhruba rok pokoj a bude trvat dlouho, než se dají dohromady..

Ale každopádně věřím, že nám to vyjde, chce to jen čas a pozitivní myšlení Cool .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Titania
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 13.12.2007
Příspěvky: 3906

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 8:34 am    Předmět: Citovat

Ahojky a vítej! Držím palce, ať se vlasům péče líbí, uzdraví se a přestanou trucovat.
Mně se na vlasy poničený dlouhodobým barvením (teda ne melíry, ale x let barvení zrzavou a jednou za pár let trvalá) v začátcích asi nejvíc osvědčily různý kuchyňský zábaly s vajíčkem a dalšíma dobrotama (olej,med, jogurt, kakao, henna nebo bezbarvá henna... (a jestli je máš fakt hodně suchý, možná bych místo celýho vajíčka pro začátek dávala jenom žloutek, bílek je taky fajn, ale ty zábaly čistě se žloutkem mi pro začátek přišly výživnější). Ale určitě tu najdeš i spoustu dalších rad, tak snad se alespoň něco z toho bude vláskům zamlouvat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucienne
8-20
8-20


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 9:10 am    Předmět: Citovat

Titania: Děkuju za radu. Však já to tu pořádně prošmejdím a to by v tom byl čert, aby vlásky nepřestaly trucovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dominie
41-80
41-80


Založen: 23.9.2010
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 10:16 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítej u nás Very Happy Tady najdeš určitě spoustu rad, jak se o vlásky starat, aby se spravily Wink Já mám podobný problém Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
efox
81-160
81-160


Založen: 11.1.2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 10:43 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám tě tu.
Na vlasy určitě doporučujijiž zmiňované zábaly! Hlavně hodně trpělivosti a pokuď to není nezbytně nutné, tak nestříhat Wink
Ať rostou! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne září 26, 2010 11:52 am    Předmět: Citovat

Taky tě zde vítám Smile Ať se ti tady líbí a vláskům ať se daří Smile Určitě se svého cíle dočkáš Smile Já na něm taky pracuji Very Happy Smile
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucienne
8-20
8-20


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 7:11 am    Předmět: Citovat

Děkuju všem za přivítání Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lightbluemind
8-20
8-20


Založen: 20.1.2009
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 9:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Lucienne, taky Tě vítám Smile S tím spíše anonymním okukováním jsem na tom úplně stejně; taky jsem se začala zapojovat až nedávno. Tak mě potěšilo, že je nás víc takových Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.