Jsem nováček :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a49ebf24dd2b733981c79c4fabebd276Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lucienne
8-20
8-20


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po září 27, 2010 9:34 pm    Předmět: Citovat

Lightbluemind:

No jo, já když viděla, jaké vlasy má většina členů, tak jsem pokorně zalezla zpátky do nory s tím, že na to si teda počkám pěkně dlouho (jestli se vůbec dočkám) Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zénais
321-600
321-600


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 561

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 1:13 pm    Předmět: Citovat

Milá Lucienne(mimochodem máš pěknou přezdívku)
Vítej u nás a ať tu prožiješ plno radosti!Smile

Ono to nějakou dobu potrvá, až se Tvá péče o vlásky pořádně projeví, ale vytrvej a těš se na to!Smile Už se těším na dalšího dlouhovlasého nadšence na této stránce:-).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucienne
8-20
8-20


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: út září 28, 2010 5:39 pm    Předmět: Citovat

Zénais:

Díky za přivítání Smile . Lucienne je francouzsky Lucie a je to spíš taková znouzectnost, protože při zakládání emailu jsem tam chtěla mít jméno a nic jiného nebylo volné Very Happy . Mně se mimochodem moc líbí tvoje ikona - evokuje to ve mně pocit štěstí a svobody, ani nevím proč Embarassed .

O vlásky se teď starám poctivě, akorát jeden rodinný člen mě pořád odrazuje se slovy: stejně nikdy nebudeš mít hezký vlasy, podívej se na to, jaký vlasy mají tvoje rodiče; případně že všechna péče je na nic, měla bys to ostříhat Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st září 29, 2010 3:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám tě tady. Smile
S odbarvováním mám taky špatné zkušenosti, praktikovala jsem to asi dva roky a vlasy byly hodně špatné... ale po dalších dvou letech se mi jakž takž spravily a to jsem v to ani nedoufala. Takže nic neházej za hlavu, dej do toho snahu a ono to půjde, uvidíš. Hlavně dobrou náladu a pozitivní myšlení, aby vlásky nebyly sužovány tvým duševním trápením. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucienne
8-20
8-20


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: čt září 30, 2010 10:24 am    Předmět: Citovat

wolfishness:

To je taky problém, jsem teď docela ve stresu a vůbec se necítím duševně ani fyzicky fit Evil or Very Mad . Ale už se na tom pracuje Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwetka
21-40
21-40


Založen: 28.12.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 12:37 pm    Předmět: Citovat

Ahojky!
Konečně jsem se odhodlala mezi Vás připojit..
Je mi 20let,vystudovala jsem kosmetičku s maturitou,ale bohužel nepracuji v oboru.Můj problém s vlasy:Mám je od přírody silné nikdy žádný problém nebyl až do teď......Růst se zastavil,padá mi ohromné množství vlasů,konce mám hrozně suché a drsné a tím pádem se pořád zacuchávají...je to otravné...Doufám,že tu najdu tolik rad abych je dala zase dohromady.... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 7:44 pm    Předmět: Citovat

Iwetka napsal:
Ahojky!
Konečně jsem se odhodlala mezi Vás připojit..
Je mi 20let,vystudovala jsem kosmetičku s maturitou,ale bohužel nepracuji v oboru.Můj problém s vlasy:Mám je od přírody silné nikdy žádný problém nebyl až do teď......Růst se zastavil,padá mi ohromné množství vlasů,konce mám hrozně suché a drsné a tím pádem se pořád zacuchávají...je to otravné...Doufám,že tu najdu tolik rad abych je dala zase dohromady.... Very Happy

Ahoj Iwetko, vítej mezi námi! Tady určitě najdeš spoustu rad, které hledáš. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Guinevere
81-160
81-160


Založen: 30.11.2010
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 8:39 pm    Předmět: Citovat

Iwetka napsal:
Ahojky!
Konečně jsem se odhodlala mezi Vás připojit..
Je mi 20let,vystudovala jsem kosmetičku s maturitou,ale bohužel nepracuji v oboru.Můj problém s vlasy:Mám je od přírody silné nikdy žádný problém nebyl až do teď......Růst se zastavil,padá mi ohromné množství vlasů,konce mám hrozně suché a drsné a tím pádem se pořád zacuchávají...je to otravné...Doufám,že tu najdu tolik rad abych je dala zase dohromady.... Very Happy

Zdravím Tě. Moc hezká profilovka, hlavně krásná barvička.!Kdy jsi je naposled stříhala? Já jen, že jsem měla nedávno stejný problém, teď trucuju jak mám zkrácené vlasy,ale za to mi holky závidí kvalitu Wink
_________________
Budoucnost patri tem, kdo veri svym krasnym snum.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Iwetka
21-40
21-40


Založen: 28.12.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 9:03 pm    Předmět: Citovat

Guinevere napsal:

Zdravím Tě. Moc hezká profilovka, hlavně krásná barvička.!Kdy jsi je naposled stříhala? Já jen, že jsem měla nedávno stejný problém, teď trucuju jak mám zkrácené vlasy,ale za to mi holky závidí kvalitu Wink



Ahojky!Moc děkuju....A s tím stříháním je právě problém.V říjnu jsem se rozhodla že si dopřeji péči kadeřnice.Nechala jsem si oživit barvu nějakej ten zábal a trochu mi to ostříhala do tvaru aby mi to nerostlo jako dříví v lese.2dny to bylo fajn a pak přišly ty potíže co jsem nikdy neměla!
Vždycky jsem si to kudlala a barvila sama a nikdy nic....Bůh ví co mi na tu hlavu dala....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: st prosinec 29, 2010 9:31 pm    Předmět: Citovat

Proto se kadeřnicím vyhýbám velkým obloukem Evil or Very Mad Nedávno jsem se o tom bavila s kamarádkou a ta má také špatné zkušenosti...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.