Povinná literatura?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Umění, film, divadlo, architektura, literatura
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=264006e8d0cc007cdde52ae2146b5d27Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 6:10 pm    Předmět: Citovat

Tak my jsme samozřejmě čtenářský deníky mít museli, ale ani nevím jak jsem to dokázal, že jsem z povinné četby nečetl nic, páč kdo by četl např. Fučíka, že. No Babičku dávali na Vánoce v bedně, sestřenka byla gymplu, tak jsem jí měl jako dneska stránky na webu.
Jsem čtenářský barbar, tak sem jen píšu, že aby jste se mnou do debaty nepočítali. O letadélku káněti jsem ale četl, a POZOR !!, dvakrát. Pro mě knihy netisknou.
Ale pozor, to neznamená, že číst nezačnu. Už tak dost jsem se tu mezi Váma změnil, takže, co neni, může bejt Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 10:29 pm    Předmět: Citovat

Kafin napsal:
Aha napsal:
Tak daleko jeste nejsme. Knihy na netu, mladsi nez 70 let, volne ani piratsky ke stazeni nejsou. Cteni z monitoru jeste neni zcela dobre vyuzivane lidmi ani autory textu. A vzdy existuji informace, ktere na netu nenajdete.
S tím bych si dovolil nesouhlasit.Seženeš toho hodně.A z tím pádem čtu spoustu knížek na komplu.


Ty jo, já bych z obrazovky nevydržela číst ani za nic! Knihy tak krásně voní...
Key, to je děsná ostuda, hleď se trochu vzdělat a něco si přečíst! Jistě je spousta věcí, které tě baví nebo zajímají a o takových si vyber knihy. Nebudeš zklamaný!
Návrat nahoru
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 5:06 pm    Předmět: Citovat

zajímavé návrhy na to, jak vést čtenářsjé deníky jsou na www.kritickemysleni.cz někde v archívu. Mě se to celkem osvědčuje, neboť jsem starý sklerotik, navíc si zapisuju i nějaké citáty, ale pozor, pouze pro sebe.
Pokud už bych chtěla po studentech, aby si něco přečetli, např 2 knihy z daného období, jistě bych se nespokojila s převyprávěním obsahu v takové podobě, jak vypadají referáty na netu. Ale taky je blbost klást výše zmíněné otázky typu : co se zdálo hlavní osobě. Pokud se budu ptát, jak je kniha napsaná, kdo vypráví děj, co se na knize nelíbilo (např rozvláčné popisy, skákání mezi dějovými liniemi...), jaké myšlenky ho zaujaly a jak se tam odráží daný umělecký směr, tak to na netu bude hledat s obtížemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 6:25 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:


Ty jo, já bych z obrazovky nevydržela číst ani za nic! Knihy tak krásně voní...
Key, to je děsná ostuda, hleď se trochu vzdělat a něco si přečíst! Jistě je spousta věcí, které tě baví nebo zajímají a o takových si vyber knihy. Nebudeš zklamaný!


eF: jistě že čtu, ale né takový knihy jako vy. Vzdělávám se časopisama cestovatelskýma, auta mě baví, ale abych vzal do ruky detektivku nebo tak podobně, tak to ne. Já u toho usnu, když čtu, tak myslím na něco jinýho.... Jo taky jsem si někdy něco přečetl, ale 200 stránek číst 3 týdny, to už ani nevím, jak to začalo:D. Ale jsou knížky co mě zaujali, tak jsem to přečetl i rychleji. Smile Ale je toho fakt mááálo Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 7:23 pm    Předmět: Citovat

Fairy napsal:
Ty jo, já bych z obrazovky nevydržela číst ani za nic! Knihy tak krásně voní...

Naprosto souhlasím... je mi proti srsti i číst delší článek na kompu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Day
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 1.9.2006
Příspěvky: 833

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 11:02 pm    Předmět: Citovat

To já čtu i z kompu, když něco jinde neseženu, když nemám po ruce nic jiného, tak čtu obaly od potravin Smile Bez čtení nemůžu být Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aha Admin
ADMIN


Založen: 9.4.2006
Příspěvky: 1798
Bydliště: Zazrcadli

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 11:43 pm    Předmět: Citovat

day napsal:
To já čtu i z kompu, když něco jinde neseženu, když nemám po ruce nic jiného, tak čtu obaly od potravin Smile Bez čtení nemůžu být Smile


Smile ano ano to znám, ranní četba obalů od vloček, lepší než žurnalistické výplodky mých bývalých spolužáků... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lucifer
601-1200. Guru III. kategorie
601-1200. Guru III. kategorie


Založen: 16.11.2006
Příspěvky: 624

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 11:54 pm    Předmět: Citovat

Já též... někdy je to velmi zajímavé a napínavé. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jazzy
161-320
161-320


Založen: 9.9.2006
Příspěvky: 231

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 8:06 am    Předmět: Citovat

Obaly od vloček především.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Clondyk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 21.4.2006
Příspěvky: 1922

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 3:42 pm    Předmět: Citovat

Uff, vločky nejím a tudíž asi přicházím o dost hodnotnou literaturu.... Embarassed Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.