Tak se hlásím:-)

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f03f48845460120e1b82b37b408c65a5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petrushka
0-7
0-7


Založen: 21.2.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 10:23 pm    Předmět: Tak se hlásím:-) Citovat

Ahoj, už o téchto stránkách vím delší dobu a čerpala jsem z nich před časem nějaké rady a teď mě se opět něco přivedlo, už ani nevím, co jsem vlastně hledala.Smile
Našla jsem vás, když jsem hledala nějaké účesy a naprosto jsem se nadchla, kolik různých rad je tady pohromadě! Já, ač mám vetšinu živola vcelku vlasy dlouhé, jsem si připadala jak neandrtálec, poněvadž v podstatě kromě culíků, normálního copu a rozpuštěných vlasů jsem nic jiného nepoužívala.
A jednou mi to začlo trochu vrtat hlavou, že bych mohla s těmi vlasy taky něco dělat, když je mám. Tak jsem se tu naučila třeba ten francouzký cop - pro vás jistě již nuda, ale já měla vždycky pocit, že to ze svých vlasů neudělám, tak jsem to nezkoušela. Obecně jsem žila v představě, že jen od kadeřnice můžu mít pěkný účet, že sama to nemůžu dělat. A pak jsem to tu viděla Shocked
Taky jsem už dvakrát zkusila to samozastřihování (podruhé asi předevčírem:-) Ke kadeřníkům už jsem delší dobu nechodila, páč jsem měla špatné zkušenosti - stříhali MOC Confused - tak jsem řekla, že už tam nepůjdu. Jinak pro seznámení - vlasy mám do pasu, hnědé, vlnité Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petrushka
0-7
0-7


Založen: 21.2.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá únor 24, 2012 10:37 pm    Předmět: Citovat

Jo a taky jsem si teď objednala z toho hpstylu nějaké jehlice a sponu, všimla jsem si toho tady a když jsem viděla tu krásu, tak jsem neodolala. Ještě zjistit, co s tím... Pak tu zahledám, až mi to přijde. Je to výzva Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 11:19 am    Předmět: Citovat

Ahoj a vitej u nas Smile

Rady a navody jak zamotat spony od HPstyl studia najdes i na jejich strankach, pripadne ve vlakne "Drevena jehlice do ucesu". Navody na nejruznejsi drdoly pak v sekci "Ucesy" nahore na liste, ci vlakno "Drdol" nebo "Hulky, jehlice a podobne zbrane" Smile

Dobre se da zahledat i na youtube: zkus treba Nautilus Bun, Lazy wrap bun a podobne. Vic "odbornych" nazvu najdes ve zminenem vlakne o drdolech Smile

A francouzsky cop urcite neni nuda Wink ja osobne jsem na nej totalne leva a jeste porad ho neumim Laughing

Tak at se ti u nas libi a najdes zde vse, co hledas Wink
_________________
Some women are lost in the fire. Me, I am born from within it.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Petrushka
0-7
0-7


Založen: 21.2.2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 12:39 pm    Předmět: Citovat

Díky za přivítání a za tipy:-) Snad s tím pak něco vyvedu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: so únor 25, 2012 4:07 pm    Předmět: Citovat

Taky tě tady vítám. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.