Mytí, odličování pleti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=d43860ef9f834ec962bdd30b5fcc52c7Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
astrid
***moderátorka***


Založen: 1.8.2010
Příspěvky: 1774

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 6:47 pm    Předmět: Citovat

Odette napsal:
astrid napsal:
Já nedám dopustit na odličující olejíčky od Saloos. Přijde mi, že je v nich docela výběr (i pak pro další péči), a je to jedna z mála věcí, co mi sednou i na moji hypercitlivou kůži...
Docela jsem se bála, že mi zmastí pleť až moc, ale ne, je po nich úplně miminkovská, tak akorát hydratovaná, čistá... Můžu vřele doporučit.


Já měla asi jen dvoje a celkem ušly, ale asi jsem čekala, že mi víc pomůžou s pletí, ted je spíš taková smíšená.

Ale momentálně ted zažívá moje plet šoky, zkouším se zbavit bolavých pupínků, nikomu nepřeju a ani mě vidět odlíčenou Laughing

Asi se shodneme, že je to individuální, takže za zkoušku nic nedáš Wink



No právě, mě fascinuje, že mi Saloos docela pomohl i od těch pupínků - u Tebe zase skoro nic... Nezbývá nic než zkoušet a zkoušet, až něco sedne. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: pá říjen 29, 2010 8:17 pm    Předmět: Citovat

No právě, mě fascinuje, že mi Saloos docela pomohl i od těch pupínků - u Tebe zase skoro nic... Nezbývá nic než zkoušet a zkoušet, až něco sedne. Wink[/quote]

U mě se mrchy drží a ne a ne se jich zbavit. No, snad se to časem zlepší Smile Celkem mi ted pomáhá TTO - čistý a neředěný. Ono to se asi celkově odráží na pleti víc věcí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 9:56 am    Předmět: Citovat

Já používám přes zimu micelárku od Biodermy Sensibio H2O -vždy po sprše, jak je pleť rozehřátá a vlhká a v létě používám Neutrální nebo Měsíčkový čistící gel od Lavery. To jsou jediné přípravky, které mě neštípou. Jinak jsem vyzkoušela snad vše možné-ať už oleje nebo přírodní kosmetiku nebo drogerkovou. Ale i tak se musím po odlíčení vždy namazat.
Krém používám Biodermu Sensibio DS+ anti-récidive. Bohužel i tento krém mě štípe, ale pleť se mi zlepšila tak ho používám dál. Na noc mi nestačí, mám v plánu vyzkoušet olejíčky Saloos. Pleť mám citlivou smíšenou, spíš suchou nelesknoucí se, ale s pupínky. Make-upy, které mi vyhovují a už roky se k nim vždy (po nezdařilých experimentech) vracím a které se mi zdá, že mi pleť i zlepšují jsou 2 -Dermacol Natural way make-up (když mám kůži sušší) a Dermacol Acnecover make-up (když mám víc akné).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 10:48 am    Předmět: Citovat

Krém používám Biodermu Sensibio DS+ anti-récidive. Bohužel i tento krém mě štípe, ale pleť se mi zlepšila tak ho používám dál. Na noc mi nestačí, mám v plánu vyzkoušet olejíčky Saloos. Pleť mám citlivou smíšenou, spíš suchou nelesknoucí se, ale s pupínky. Make-upy, které mi vyhovují a už roky se k nim vždy (po nezdařilých experimentech) vracím a které se mi zdá, že mi pleť i zlepšují jsou 2 -Dermacol Natural way make-up (když mám kůži sušší) a Dermacol Acnecover make-up (když mám víc akné).[/quote]

A s tou Biodermou jsi spokojená? Zatím jsem si ji jen koupila - celkem drahá - až dozkouším jablečný ocet, tak se vrhnu na ní. Tak uvídím, co na to pleť.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bambi
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 8.3.2008
Příspěvky: 780

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 8:54 pm    Předmět: Citovat

Odette napsal:
Krém používám Biodermu Sensibio DS+ anti-récidive. Bohužel i tento krém mě štípe, ale pleť se mi zlepšila tak ho používám dál. Na noc mi nestačí, mám v plánu vyzkoušet olejíčky Saloos. Pleť mám citlivou smíšenou, spíš suchou nelesknoucí se, ale s pupínky. Make-upy, které mi vyhovují a už roky se k nim vždy (po nezdařilých experimentech) vracím a které se mi zdá, že mi pleť i zlepšují jsou 2 -Dermacol Natural way make-up (když mám kůži sušší) a Dermacol Acnecover make-up (když mám víc akné).


A s tou Biodermou jsi spokojená? Zatím jsem si ji jen koupila - celkem drahá - až dozkouším jablečný ocet, tak se vrhnu na ní. Tak uvídím, co na to pleť.[/quote]

Myslíš micelárku nebo krém? S micelárkou 100%, krém štípe, ale jinak je dobrý. Koupila jsem to tady: http://www.bioderma.cz/ a vyšlo mě to dost levně Wink . Micelárku jsem měla úplně zdarma (a to mám to velké balení) a krém byl asi o 50kč levnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: út listopad 02, 2010 10:03 pm    Předmět: Citovat

Myslíš micelárku nebo krém? S micelárkou 100%, krém štípe, ale jinak je dobrý. Koupila jsem to tady: http://www.bioderma.cz/ a vyšlo mě to dost levně Wink . Micelárku jsem měla úplně zdarma (a to mám to velké balení) a krém byl asi o 50kč levnější.[/quote]

Micelárku, mě ji doporučili v lékárně, za 500 Kč, sice to bylo moc, ale druhou jsem měla zdarma, tak mě to vyšlo na půlku. Tak to snad pomůže i mě Smile A za jakou dobu jsi pozorovala změnu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 8:17 am    Předmět: Citovat

Jo jo micerálka je super věc. Já ji měla k nějakýmu opalovacímu krému zadarmo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 9:34 am    Předmět: Citovat

Micelárky jsou perfektní. Mám na odličování Sensibio půl litrovku, 100 ml Sébium H2O a chci si koupit tu půllitrovou, teď mají akci 1+1 zdarma, tak snad to ještě stihnu koupit, až budu mít nějaké peníze navíc, strašně se mi po ní zlepšila pleť.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 3:17 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Micelárky jsou perfektní. Mám na odličování Sensibio půl litrovku, 100 ml Sébium H2O a chci si koupit tu půllitrovou, teď mají akci 1+1 zdarma, tak snad to ještě stihnu koupit, až budu mít nějaké peníze navíc, strašně se mi po ní zlepšila pleť.


právě, já ji kupovála v té akci Smile Takže mám dvě za cenu jedný Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st listopad 03, 2010 7:49 pm    Předmět: Citovat

já večer čistím lávovkou a ráno momentálně mlékem mandlovým od weledy. a jsem spokojená velice. lávovku používám půl roku a nic jiného nechci. od té doby co ji používám, tak se mi nedělají pupínky na čele. a mandlové mlíčko jsem měla vzorek a rozhodně jdu do normálního balení.

občas použiju hydrofilní olej od saloosu růžové dřevo, ale to mi až tak nesedí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.