Mytí, odličování pleti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cf8ede74ffe971f1c740c79c81c81285Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
321-600
321-600


Založen: 11.10.2008
Příspěvky: 327

PříspěvekZaslal: st listopad 17, 2010 7:48 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan napsal:
já večer čistím lávovkou a ráno momentálně mlékem mandlovým od weledy. a jsem spokojená velice. lávovku používám půl roku a nic jiného nechci. od té doby co ji používám, tak se mi nedělají pupínky na čele. a mandlové mlíčko jsem měla vzorek a rozhodně jdu do normálního balení.

občas použiju hydrofilní olej od saloosu růžové dřevo, ale to mi až tak nesedí


Možná bude rozdíl mezi hydrofilním odličovačem a čistým olejem. A té lávovce slyším poprvý Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út březen 08, 2011 8:52 pm    Předmět: Citovat

Pouzivate nekdo na odlicovani morskou houbu? Docela me to laka vyzkouset, protoze od te doby, co se snazim plet pecliveji odlicovat, tak moje spotreba vatovych tamponu nebetycne stoupa, po vikendovym liceni spotrebuju pomalu tri na jeden zatah Rolling Eyes
Jen nevim jestli bych si s tou houbou pomohla - to je na vicero pouziti predpokladam? A nejak se to nastriha, nebo se pouziva cela? Dneska sem o tom cetla prvne, takze vubec netusim ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 12:01 am    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Pouzivate nekdo na odlicovani morskou houbu? Docela me to laka vyzkouset, protoze od te doby, co se snazim plet pecliveji odlicovat, tak moje spotreba vatovych tamponu nebetycne stoupa, po vikendovym liceni spotrebuju pomalu tri na jeden zatah Rolling Eyes
Jen nevim jestli bych si s tou houbou pomohla - to je na vicero pouziti predpokladam? A nejak se to nastriha, nebo se pouziva cela? Dneska sem o tom cetla prvne, takze vubec netusim ...

Zkoušela jsem a jde jen vyloženě na pleť, na oči je to pro mě moc hrubý. Jednou za čas s tim dostávám dolů pleťovou masku a občas, když použiju mastnej odličovač-ultrabland. Jde to tim hezky, ale jak říkám, nic moc příjemnýho to není. Radši zůstávám u kosmetickejch tamponků teda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 10:21 am    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Pouzivate nekdo na odlicovani morskou houbu? Docela me to laka vyzkouset, protoze od te doby, co se snazim plet pecliveji odlicovat, tak moje spotreba vatovych tamponu nebetycne stoupa, po vikendovym liceni spotrebuju pomalu tri na jeden zatah Rolling Eyes
Jen nevim jestli bych si s tou houbou pomohla - to je na vicero pouziti predpokladam? A nejak se to nastriha, nebo se pouziva cela? Dneska sem o tom cetla prvne, takze vubec netusim ...

s mořskou houbou zkušenost nemám, ale tamponky jsem eliminovala úplně, odličuju se tak, že vezmu buď alverde měsíčkový odličovač nebo růžové mléko, namatlám na obličej a umyju vodou. Toť vše, ale já se moc nelíčím, jenom korektor, pudr a řasenku, sem tam stíny Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 10:56 pm    Předmět: Citovat

Chatny: Skoda, ja to chtela prevazne na oci ...

egle: To ja vetsinou taky, ale pod ocima mi pak zustava cernej moncl, hlavne o vikendu Laughing Takze je potreba to "docistit" a jak rikam, nekdy je spotreba proste alarmujici Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 9:24 am    Předmět: Citovat

Meri, tak se odličuj nějakým kusem měkké látky, mamka z práce nosí takové bílé měkoučké s miniaturníma dírkama, sice s tím umývá linku a tak, ale já jí vždycky pár nových uzmu a když jsem hodně nalíčená, odlíčím se tím hadříkem a pak to jen umyju ve vodě, ať je to zase čisté. Vydrží to věky(s jedním hadříkem jsem vydržela půl roku), neškrábe to oči a odlíčí to stejně dobře jako vatový tamponek. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 11:02 am    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
egle: To ja vetsinou taky, ale pod ocima mi pak zustava cernej moncl, hlavne o vikendu Laughing Takze je potreba to "docistit" a jak rikam, nekdy je spotreba proste alarmujici Cool

hmm, to máš asi nějaký odolnější líčidla, když mi zůstanou fleky pod očima, tak si přidám odličovadla a vydrhnu to ještě jednou.. a napodruhé to pustí vždycky. Ale jestli máš něco odolnějšího, tak to asi neporadím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Chatny
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 23.3.2009
Příspěvky: 1065

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 12:03 pm    Předmět: Citovat

wolfishness napsal:
Meri, tak se odličuj nějakým kusem měkké látky, mamka z práce nosí takové bílé měkoučké s miniaturníma dírkama, sice s tím umývá linku a tak, ale já jí vždycky pár nových uzmu a když jsem hodně nalíčená, odlíčím se tím hadříkem a pak to jen umyju ve vodě, ať je to zase čisté. Vydrží to věky(s jedním hadříkem jsem vydržela půl roku), neškrábe to oči a odlíčí to stejně dobře jako vatový tamponek. Wink

Jé dík, k prubanu mám přístup a můžu ho domů nanosit kila...mě vůbec nenapadl. Je to fakt, po namočení je krásně měkkej a dá se přeprat a zase nechat uschnout. díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 1:01 pm    Předmět: Citovat

Chatny napsal:
Jé dík, k prubanu mám přístup a můžu ho domů nanosit kila...mě vůbec nenapadl. Je to fakt, po namočení je krásně měkkej a dá se přeprat a zase nechat uschnout. díky!


Jojo, to je přesně ono. Very Happy Není zač, slouží dobře! Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 1:08 pm    Předmět: Citovat

egle: Aha., ty se myjes primo odlicovadlem, ja to myslela tak, za se meju tou myci emulzi Alverdackou proste ... Odlicovadlo mam to mesickove, tak to vyzkousim, dik za tip Wink

wolfishness: tak zadnej "pruban" ja bohuzel neznam,a le kousek latky neni spatny napad ... ted jeste narazit na neco vhodneho Laughing Mozna to zkusim zinkou:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.