Mytí, odličování pleti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=872bfd42abbd8d5cb4293dfa78e7ea60Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 2:14 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
egle: Aha., ty se myjes primo odlicovadlem, ja to myslela tak, za se meju tou myci emulzi Alverdackou proste ... Odlicovadlo mam to mesickove, tak to vyzkousim, dik za tip Wink

tak ted jsem se ztratila v pojmech Very Happy co je emuze? jak říkám, mám buď růžové mléko, nebo měsíčkový odličovač - a to mléko je trošku slabší, ale jde to s ním taky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 2:31 pm    Předmět: Citovat

egle: No ja mam mesickovy odlicovac, to je takova mensi lahvicka s uzaverem nahore a pak mam myci emulzi, taky mesickovou a ta ma uzaver dole (stoji na nem) - tu pouzivam na myti obliceje vetsinou ve sprse a ta prave me naliceni uplne nezbavi. Tak sem si rikala, ze ty asi mluvis primo o tom "odlicovaci" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
egle
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 20.5.2007
Příspěvky: 2607

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 2:37 pm    Předmět: Citovat

jo aha.. to mi nějak ušlo, že mají i měsíčkovo emulzi Embarassed tak jsem myslela odličovač, co má víčko nahoře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt březen 10, 2011 10:40 pm    Předmět: Citovat

egle: koneckoncu, zitra uz je patek, takze bude prilezitost vyzkouset tvuj recept umyti se odlicovacem Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 4:24 pm    Předmět: Citovat

Tak uplne to sem asi napatri, ale ...
Sme si dneska chtela kouoit takove ty strhavaci naplasti na ksicht, ale znovu me zarazila cena - baleacke naplasti za 99 kace. Za 6 naplasti mi to prijde docela dost, i kdyz je fakt, ze efekt to ma, to uz mam ozkouseni. Ale neudela vam stejnou sluzbu normalni slupovaci maska na oblicej?? A nebo neviteo nejakych cenove prijatelnejsich naplastech? V dmku sem zadny jiny nenasla ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 5:35 pm    Předmět: Citovat

Meritko, já se chystám vyzkoušet home made "proužky" na nos:
[url]
http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE&feature=related[/url]

a nebo

http://www.youtube.com/watch?v=UVUlAJJuZD4

Vyzkoušené to nemám, ale vypadá to funkčně Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 6:23 pm    Předmět: Citovat

neewe: tyyyjo, to vypadá perfektně, hlavně ta první bvarianta. Škoda že doma nemáme mikrovlnku Sad hned bych to zkusila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 10:52 pm    Předmět: Citovat

Teda to vypada fakt dobre ... jen co sezenu zelatinu, urcite to vyzkousim Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
neewe
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.10.2010
Příspěvky: 798

PříspěvekZaslal: út březen 15, 2011 10:59 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Teda to vypada fakt dobre ... jen co sezenu zelatinu, urcite to vyzkousim Exclamation


Tak dej vědět, jak to dopadne! Taky to plánuju Smile

PS. Dneska se ke mně dostal vzoreček mořské houby, tak já jdu hned zkusit na odlíčení a poreferuji co a jak Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 1:10 pm    Předmět: Citovat

Tak sem dneska vyzkousela ten prvni recept ...

Prvni varka se mi nepovedla vubec, bo sem to nechala v mikrovlnce o par vterin dele (varila sem u toho) a vznikl mi z toho hooodne hustej rosol, kterej ani nahodou nesel napatlat na oblicej Laughing
Na druhej pokus sem trochu ubrala toho zelatinatoru, bo mi prislo, ze je to celkove moc huste. Dala sem to presne na 10 vterin ohrat a rychle sla napatlat. Konzistence byla lepsi, ale i tak to strasne rychle rosolovati, takze to chce fakt hodne rychle patlat. Bohuzel ani tahle smes nebyla moc uspesna, tim ze to bylo hutne, dalo se to namazat jenom v silne vrstve. Hrozne dlouho to pak schlo, asi hodinu a ani potom to neslo odlepit jako jeden kus, na tech silnejsich mistech se to desne trhalo.

Priste zkusim dat o dost min ty zelatiny, asi tak 1/2 lzicky na 1 lzicku mleka, snad to bude lepsi Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.