Mytí, odličování pleti
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=e11d4589dbc98b1922d728775111e8f2Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Leilla
81-160
81-160


Založen: 5.3.2011
Příspěvky: 106

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 2:00 pm    Předmět: Citovat

Já se momentálně odličuju Niveou na tělo, mám finanční krizi a rodina žádné odličovače nekupuje Embarassed Laughing Další možností je, vůbec se nelíčit.. ale to nevydržím dýl jak týden Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 9:57 pm    Předmět: Citovat

Meritko, zkus to uvařit na sporáku, tam to nejde neodhadnout... A je to hotový taky skoro hned... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 10:01 pm    Předmět: Citovat

Malonek: To bych musela spinit hrnec Laughing A navic sem to delala z cajove lzicky mleka a cajove lzicky zelatiny, to bych v tom hrnci mozna ani nenasla Laughing

Chapu spravne, ze tys to zkousela? Povedlo se?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jitt
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 14.9.2009
Příspěvky: 4030
Bydliště: Dedina za Brnem :P

PříspěvekZaslal: čt březen 24, 2011 11:53 pm    Předmět: Citovat

Meritka: Ja to "varim" v mikrovlnce po cca dvaceti sekundach v porcelanovem kalisku na vajicka ... ccla lzice a pul (polevkova) mlika a tak nejak od oka zelatiny.

Nejdriv nahreju to mliko (cca 30-45 sekund na plny vykon), pak do toho sypnu tu zelatinu (pouzivam Labetu, klasickou cirou) odhadem tak pul kavove lzicky ... pak to tou lzickou zkousim rozmichat v tom kalisku, otiram o steny a az to moc "oslizne" ten drcek, seskrabnu ho prstem do toho mlika a zase vratim do mikrovlnky a po cca 15ti sekundach zase ohrivam a promichavam, dokud se nerozpusti (ale tak, aby mi to mliko nevyvrelo). Nakonec, az se mi to z drtive vetsiny podari rozpustit, tak s tim zabehnu do koupelny, po ceste to trochu zchladne a matlam Smile

Funguje to skvele, obcas se az divim, co mam na vlastnim obliceji :X

Nenatiram jen jednu vrstvu, ale klidne tri, ctyri, jak to postupne behem matlani "tuhne" a zalepuju tak ty diry, kde se to predtim nechytlo .. .nakonce to jde vsechno krasne najednou sundat Smile akorat si clovek pripada jak vajickova tlacenka, kdyz to tuhne Very Happy (cca dvacet minut/pul hodiny to nechavam)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 7:17 am    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Malonek: To bych musela spinit hrnec Laughing A navic sem to delala z cajove lzicky mleka a cajove lzicky zelatiny, to bych v tom hrnci mozna ani nenasla Laughing

Chapu spravne, ze tys to zkousela? Povedlo se?

Jo, zkoušela, povedlo se hned napoprvé. Ty nemáš žádný takový kovový hrnek na polévku? V tom se to dá najít vcelku obstojně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meritka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.8.2010
Příspěvky: 1377

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 10:41 pm    Předmět: Citovat

Fihaaa, vy ste ale sikovne Laughing

Hrnek mam, ale na plynovym sporaku by mi asi nedrzel. Zkusim to jeste s tou mikrovlnkou. To by bylo abych to nezvladla upatlat!!! Mozna mam spatnou zelatinu (na neco se to svist musi Wink ) Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 11:08 pm    Předmět: Citovat

Meritka napsal:
Fihaaa, vy ste ale sikovne Laughing

Hrnek mam, ale na plynovym sporaku by mi asi nedrzel. Zkusim to jeste s tou mikrovlnkou. To by bylo abych to nezvladla upatlat!!! Mozna mam spatnou zelatinu (na neco se to svist musi Wink ) Cool

Aha, my máme na jednom vařiči takový kovový cosi, na čem drží i hrnek... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 10:13 am    Předmět: Citovat

holky, asi blbá otázka, ale ta želatina se kupuje normálně v potravinách? Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
A.S.
161-320
161-320


Založen: 23.1.2011
Příspěvky: 289

PříspěvekZaslal: ne březen 27, 2011 12:18 pm    Předmět: Citovat

porcelainswan: řekla bych že jo

Malonek: Takže, prosímtě, zahřeješ mlíko, vmícháš želatinu a ještě chvíli zahříváš nebo jak prosím? (jak jsem už psala nemám mikrovlnku tak jsem odkázána na sporák)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: st březen 30, 2011 7:47 pm    Předmět: Citovat

tak jsem pokus s želatinou dnes praktikovala tak to vyšlo skvěle, šlo to dobře sloupnout..ale co nechápu, že na tom nic z mého nosu neulpělo Shocked a to tam mám černé tečky (sice si čistím xicht 2x denně,a el stejně...)..tak nevím kde se stala chyba, pochybuju, že mám tak čistou pleť na nosu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.