jsem tu nová - jakou hennu použít/vůně vlasů
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=ba87a674856838bdf0840c0545404ca5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
blyskavka
21-40
21-40


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 8:28 pm    Předmět: jsem tu nová - jakou hennu použít/vůně vlasů Citovat

Dobrý večer,je to pár týdnů co nahlížím a dneska jsem se k vám zaregistrovala. Používám už pár let "hennu" ale patrně je to ta z DM drogerie, jak se tu píše....jsem docela spokojená, ale když jsem zjistila, že by snad mělo být něco lepšího....tak to se ví, že bych ráda vyzkoušela, ale nevím....kterou??? poradí mi tu někdo? viděla jsem taky hennu takovou tabletovu na lushcz.cz nebo váhám u henny egyptské nebo henne color....prostě v tom tápu a hlavně mám obavu, jakou zvolit....používám z dm - bordo, a chtěla bych zase něco do červena, ale bojím se, že kdybych zvolila nějakou třeba více červenou a nelíbilo se mi to, tak co potom s tím? mám si zvolit radši červenější variantu a případně ji potom přebarvit nějakou tmavší hennou? nebo si naopak raději dát na hlavu méně červenou a tu pak případně překrýt červenější ??? absolutně nemám zkušenost s jinou hennou, tak čekám na rady Smile + někdo má dokonce zkušenost i s tím, že by snad mohla být nějaká henna co líp voní, co tolik "nesmrdí" jako spařené seno.....někdo tu píše, že to vadí manželovi, ale já musím říct, že to vadí mně, když mi tím jdou hodně cítit ze začátku vlasy. Děkuju předem za rady Smile snad se to tu trošku naučím a pochopím, jak to tu chodí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 5:23 am    Předmět: Citovat

vítej Smile první rada je Učit se, učit se, učit se Smile http://dlouhevlasy.cz/top-tema/top-tema-henna-a-hennovani.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blyskavka
21-40
21-40


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 7:10 am    Předmět: Citovat

no tak to už jsem si proštudovala.....ale stejně pořád váhám, kterou barvu pořídit....ráda bych něco do červena, ale ne do oranžova, spíš červená ohnivá případně nějaké to bordo....no prostě vůbec nevím, abych si něco nepořídila a pak se lekla Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 7:17 am    Předmět: Citovat

tak si pořiď hennecolor bordó nebo ohnivě červenou Smile ale výsledek ti nikdy nikdo nezaručí Smile musíš zkusit a uvidíš sama
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blyskavka
21-40
21-40


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 7:22 am    Předmět: Citovat

a máš typ,kde si ji objednat? protože tady ve VS to rozhodně neseženu....a nejradši bych to pořídila někde, zatím jen jedno balení...ale aby nebyla poštovné pálka větší jak cena barvy..... (a použilas někdy tu DMkovou hennu, většinou se tady na ni "brble" ale já jsem s ní byla několik let spokojená, tak jsem zvědavá, jaká je teda ta jiná Henna...když k té DMkové dle mínění má velmi daleko).... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KačBeth
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 7.1.2009
Příspěvky: 665

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 7:27 am    Předmět: Citovat

pokud ti DMková henna vyhovuje, není třeba ji měnit Smile já ji nikdy nezkusila, tak nevím ... zkus kontakty zde http://www.hennecolor.cz/ jinak se můžeš zeptat ve zdravé výživě nebo bylinkářství, či indickém obchodě, v drogériích Jasmín apod, hodně štěstí Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 8:29 am    Předmět: Citovat

Ahoj, vítám tě tady. Smile Já sice nebarvím, ale četla jsem dost chvály na hennecolor. A vůbec, neboj se experimentovat, krása vždycky něco stojí. Pokud chceš červenou, pořiď si ohnivě červenou a uvidíš, jak ti to chytne. A když se ti to nebude líbit, dáš na to nějakou tmavší, třeba hnědou, pokud ti to není proti srsti. Vždycky se dá najít nějaké řešení. Smile Mimochodem, VS je Vsetín? Jestli ano, tak vítám krajanku, já bydlím kousek od Valašského Meziříčí. Wink
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 11:44 am    Předmět: Citovat

S DMkovou hennou je problém ten, že většině vyhovuje přesně do té doby, než zkusí jinou Smile Za sebe doporučuju egyptskou hennu Lamda (http://web.telecom.cz/lamda/), prodává se sice jen v e-shopu, ale poštovné je docela nízké, zvlášť při platbě předem na účet.

A samozřejmě tě tady u nás vítám a do budoucna přeju hodně vlasových radostí Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blyskavka
21-40
21-40


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 3:54 pm    Předmět: Citovat

...tak zatím asi uvažuju o té hennecolor ohnivě červené....a v případě, že by to teda bylo blbé, tak to zkusím napavit něčím tmavším třeba bordo.....ale zajímalo by mne, myslíte, že mi ta hennecolor červená chytne, když jsem leta používala tu henu z DMka bordo ???

a ještě dotázek....co ta vůně.....není nějaká rada, co třeba přidat aby to tolik nesmrdělo po spařeném senu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alionia
161-320
161-320


Založen: 7.2.2010
Příspěvky: 268

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 10:50 pm    Předmět: Citovat

Já jsem používala hennecolor ohnivě červenou i bordó a obě chytaly hezky do červena. Rozhodně bych se nebála použít tuto barvu na vlasy barvené hennou z DM. Aby ti henna víc voněla, přidej do ní trochu éterického oleje. Mě vůně sena nevadí. Jen mi koníci po barvení vždy chtěli sežrat vlasy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.