jsem tu nová - jakou hennu použít/vůně vlasů
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=121155460288f23587be5011a4020cc5Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 10:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Smile taky tě vítám.... Třeba ti ta "nevůně" začne po čase vonět Smile
Mě henna voní Smile Cool
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blyskavka
21-40
21-40


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 8:53 am    Předmět: Citovat

děkuju všem za rady a typy......chci teda zkusit nějakou tu červenou od Hennecolor, uvidím, jak to dopadne....zatím jsem fakt používala cca 8let jen bordo hennu z DMka..........vložila jsem si do alba fotku, jak ty vlasy vypadají (samo je to tak čtyři dny po barvení).

A ještě jsem se chtěla zeptat, na co se dává do henny citron a olej ??

jo a ten hřebíček, tak ten tam asi vrazím...mně strašně hezky voní, třeba to nebude vadit barvení a tu vůni to trošku zjemní.... ??? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 10:27 am    Předmět: Citovat

tak já používám HenneNatur je to přírodní henna a teda neviděla jsem od téhle značky nějaké odstíny jako bordó a podobně, ale je fakt že jsem je ani nehledala.....jinak tahle henna se mi osvědčila nejlíp, zkoušela jsem DMkovou, i henecolor...DMková mi moc nechytala, teda dokud jsem ji používala a nezkusila nic jiného, byla jsem spokojená, ale pak přišla na ředu hennecolor a DM už nikdy, nakonec jsem skončila u HenneNatur a ta mi teda vyhovuje nejvíc......DMková teda smrdí fakt hodně, jinak mi henna voní, do DMkové jsem vždycky nacpala spoustu skořice a bylo to vpohodě, jsem voněla jak nějaký sušenky Very Happy citron se tam dává proto, aby barva lépe chytla a olej proti vysušování, protože henna sama osobě teda vysušuje fakt hodně, na moje suchý vlasy dávám skoro dvě lžíce a ještě pak olejový zábal, jinak by byly jak seno nejen tou vůní, taky je ještě proti vysušení dobrý tam dát med, a taky se henna s tím medem líp nanáší, nedrolí se a je spíš taková lepkavá, takže nestéká.
jinak k tomu citrónu...od té doby co ho tam dávám, tak mi vlasy hodně zesvětlaly, je to divný, ale co další henění mám je čím dál tím světlejší, ale možná je to jen nějaká specifická reakce mojich vlasů, protože většinou po henně tmavnou.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blyskavka
21-40
21-40


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 10:45 am    Předmět: Citovat

tak to jsem teda nevěděla, že ta DMková henna "smrdí" nejvíc z henn Shocked to teda čučím......tak to jsem teď zvědavá, jak mi bude vonět ta henna od Hennecolor Smile se těším.

někde jedna paní ve foru napsala, že si kdysy dala nějakou hennu, která krásně voněla, ale už bohužel neví, která to byla.....ach ta skleroza, by mne toto zrovna zajímalo Smile já už si na tu vůni hennyz DMka zvykla, ale prostě že bych se nad ní nějak rozplívala, tak to ne, tak jsem zvědavá, jaká bude ta jiná..... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Raketka
321-600
321-600


Založen: 19.6.2010
Příspěvky: 474

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 10:56 am    Předmět: Citovat

do té DMkové henny jsem nacpala kolikrát celej pytlík skořice, že tam bylo pomale víc skořice jak henny, do Hennecolor jsem dávala trošku a kolikrát aji žádnou a bylo to vpohodě, ale vůně je dost subjektivní pocit, takže záleží na tom co ti voní....ale ten rozdíl mi příjde jak rozdíl mezi dobře usušeným senem (hennecolor) a několik dní mokrým zatuchlým senem (dm) Smile

jinak podle mě nejlíp voní ty čistý přírodní henny, a nebo ty blond s heřmánkem....hodně záleží na tom co je tam přimíchaný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st říjen 13, 2010 8:56 pm    Předmět: Citovat

blyskavka napsal:
...tak zatím asi uvažuju o té hennecolor ohnivě červené....a v případě, že by to teda bylo blbé, tak to zkusím napavit něčím tmavším třeba bordo.....ale zajímalo by mne, myslíte, že mi ta hennecolor červená chytne, když jsem leta používala tu henu z DMka bordo ???

a ještě dotázek....co ta vůně.....není nějaká rada, co třeba přidat aby to tolik nesmrdělo po spařeném senu Smile


VS jako Vsetín? hennecolor i egyptskou mají ve zlíně,to tě vyjde levněj než platit poštovnéSmile
a jediná,která má jinou vůni je a lush,z té by ti mohl sedět kaštan.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blyskavka
21-40
21-40


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 10:06 pm    Předmět: Citovat

tak mám doma tu Hennecolor......ohnivě červenou, a momentálně jsem si ji konečně dala i na hlavu a jdu spát.....ráno uvidím, co z toho bude, ale doufám, že se neleknu....dneska jsem se nechala taky ostříhat po dlouhé době....naposled to bylo před porodem mé dcerky, čili někdy v červnu tuším.....no a do toho mi šíleně díky kojení padají vlasy, tak jestli to ta červená a ten nový sestřih nezachrání, ....tak jdu do hola Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: út listopad 09, 2010 10:37 pm    Předmět: Citovat

blyskavka napsal:
tak mám doma tu Hennecolor......ohnivě červenou, a momentálně jsem si ji konečně dala i na hlavu a jdu spát.....ráno uvidím, co z toho bude, ale doufám, že se neleknu....dneska jsem se nechala taky ostříhat po dlouhé době....naposled to bylo před porodem mé dcerky, čili někdy v červnu tuším.....no a do toho mi šíleně díky kojení padají vlasy, tak jestli to ta červená a ten nový sestřih nezachrání, ....tak jdu do hola Laughing


ale to se spraví,hold potřebují trochu obměnit a budou krásnéSmile
určitě to bude pěkné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blyskavka
21-40
21-40


Založen: 11.10.2010
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 9:05 am    Předmět: Citovat

tak jsem to po 10ti hodinách umyla.....no noc byla něco.....malá se mi budila častěji jak obvykle, takže jsem ji 7x kojila a moc jsem toho ještě s tou Hennou na hlavě nenaspala......navíc jsem docela dobře zašpinila polštář :-/ tak to teď peru a doufám, že to pustí....se mi to u Henny z Dmka nestalo, ale tuhle jsem asi víc naředila, nevím......

dala jsem citron, trošku hřebíčku a skořice, kokosového oleje od Saloosu a horkou vodu, no bylo to víc mazlavé, asi jsem měla dát méně vody, protože mi to nějak začalo na hlavě právě pouštět a proto jsem ušpinila polštář.......

rozdíly.....rozhodně henna tolik nesmrděla, jsem zvyklá jen na tu Dmkovou a ta mi lezla docela krkem...jako barvení vydržím v pohodě, ale vlasy mi smrděli ještě tak 3umytí určitě....takže teď jsem docela překvapená, že ten známý pach necítím a vlasy jsou cítit jemně.....
Barvu nevím....chytala mi dobře i Dmková henna, u té ohnivě červené jsem čekala, že to bude možná víc do červena....ale chytla hezky....otázka, jak bude držet....ta Dmková mi docela vadila, že se dost vymývala...tak uvidíme.

A nevíte o nějaké červenější henně....jako barvu bych chtěla sytější, intenzivnější.... ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jitty
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 16.4.2007
Příspěvky: 2999

PříspěvekZaslal: st listopad 10, 2010 9:18 am    Předmět: Citovat

blyskavka napsal:
tak jsem to po 10ti hodinách umyla.....no noc byla něco.....malá se mi budila častěji jak obvykle, takže jsem ji 7x kojila a moc jsem toho ještě s tou Hennou na hlavě nenaspala......navíc jsem docela dobře zašpinila polštář :-/ tak to teď peru a doufám, že to pustí....se mi to u Henny z Dmka nestalo, ale tuhle jsem asi víc naředila, nevím......

dala jsem citron, trošku hřebíčku a skořice, kokosového oleje od Saloosu a horkou vodu, no bylo to víc mazlavé, asi jsem měla dát méně vody, protože mi to nějak začalo na hlavě právě pouštět a proto jsem ušpinila polštář.......

rozdíly.....rozhodně henna tolik nesmrděla, jsem zvyklá jen na tu Dmkovou a ta mi lezla docela krkem...jako barvení vydržím v pohodě, ale vlasy mi smrděli ještě tak 3umytí určitě....takže teď jsem docela překvapená, že ten známý pach necítím a vlasy jsou cítit jemně.....
Barvu nevím....chytala mi dobře i Dmková henna, u té ohnivě červené jsem čekala, že to bude možná víc do červena....ale chytla hezky....otázka, jak bude držet....ta Dmková mi docela vadila, že se dost vymývala...tak uvidíme.

A nevíte o nějaké červenější henně....jako barvu bych chtěla sytější, intenzivnější.... ?


ona docela dost chytá ta egyptská nbo z prodeje bylin,když se zaleje hodně horkou je i do červena a s přidáním tee tree oleje.
červenější je pak bordo,ale v ní je zas ten pikramát.
a taky myslím,že to po více vrstvách bude intenzivnějšíSmile

třeba tady paní s čistou hennou-na tetování http://www.hennaforhair.com/mixes/mer/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.