Herbavera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi OblíbenéZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 7:01 pm    Předmět: Citovat

Déscantes napsal:
EvulinkaH napsal:
Kromě toho konopného a chmelového mají ještě pětibylinný, sedmibylinný, kopřivový,březový, žloutkový, vitaminový, a s aloe vera. A ještě jeden regenerační kondicioner.

Těch je Smile Ale kde se dají sehnat? viděla jsem v obchodech jen konopný, chmelák a pak takový oranžový- asi vitamínový, ale ve složení neměl skoro nic přírodního, tak ten jsem právě v potaz nebrala.
Ale březový nebo aloe by stál za zkoušku Smile


Chachacha, tak to já vím Laughing

V NJ v Meinlu, dole v Hrušce mají skoro všechny Laughing Teda měli, už jsem tam dlouho nebyla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st březen 09, 2011 7:03 pm    Předmět: Citovat

Hanča napsal:
uch, MUSÍM mít žloutkový.. Laughing


Ten mě taky moc láká, tak pak dej vědět co a jak Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út květen 17, 2011 8:00 pm    Předmět: Citovat

Zkusil už někdo žloutkový? Jsem zvědavá, zda je taky tak báječný jako konopný Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 9:01 am    Předmět: Citovat

Koupila jsem ten jejich regenerační balzám (550 ml za 45 Kč), nejprve jsem byla pěkně naštvaná, protože mají špatně vyřešeno zavírátko-je to tam jen velice decentně zachyceno, takže se celý uzávěr v tašce oddělal a trocha se ho vylila (mezi potraviny to není nic příjemného Twisted Evil ). Nicméně po použití jsem nadšená. Stačí ho použít jen maličko (POZOR!! je tekutější!!!) a vlasy jsou nádherně rozčesatelné, hladké a příjemně a jemně voní. Takže za ty prachy jednoznačně skvělá investice.
Složení:
Aqua, Behenoyl PG-trimonium, Chloride and Cetylalcohol, Myreth-3-Myristate, humulus Lupulus, Calendula Offinalis, Urtica Dioica, Sambucus Nigra, Betula Pendula, Chamomila Recutia, Salvia Officinalis, Parfum, Citric Acid, Retinyl Acetate, Tocopheryl Acetate, D-Panthenol, CI 14720, 2-Bromo-2-Nitropane-1, 3-Diol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: st červen 22, 2011 3:37 pm    Předmět: Citovat

Tyjo, kopřiva, šalvěj, chmel, bříza, dokonce černý bez! To je dost fajnové složení. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: so červen 25, 2011 10:15 am    Předmět: Citovat

Herbavera - vitamínový (oranžový)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polyquaternium-7, Cocotrimonium Methosulfate (and) Laudimonium Hydroxypropyl Hydrolysed Wheat Protein (and) Sodium Cocoamphoacetate (and) Hydrolysed Wheat Gluten, D-Panthenol, Parfum, Citric Acid, Retinyl Acetate, Tocopheryl Acetate, Triticum Sativum, Sodium Chloride, CI 15985, CI 14720, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3 Diol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: so červenec 16, 2011 6:32 pm    Předmět: Citovat

Tak já už mám doma asi tři týdny konopný šampon...teda ale vybírání byla dřina, stála jsem u regálu dvacet minut a nevěděla, který vzít...asi ještě skočím pro březový a aloe vera (ale nejsem si jistá, jestli tam byl taky). Jinak jsem samozřejmě moc spokojená. Mi tyhle šampony svědčí, navíc má krásné složení a zdá se mi, že pění i méně než třeba běžné drogerkové věci - což beru jako znak méně agresivního tenzidu. Jinak vlasy jsou po něm pěkné, pevnější, vypadají hustší...Jediná věc, která mi vadí je to balení a dávkování. Vždycky si na ruku naliju víc, než bych chtěla, už se mi šampon taky dvakrát vyvrátil a spousta se mi ho ve sprše vylila...teď lituju, že jsem si nenechala obal od Balea pure/fresh s tím dávkovačem, hned bych ho tam přelila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EvulinkaH
321-600
321-600


Založen: 21.11.2008
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 6:45 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Tak já už mám doma asi tři týdny konopný šampon...teda ale vybírání byla dřina, stála jsem u regálu dvacet minut a nevěděla, který vzít...asi ještě skočím pro březový a aloe vera (ale nejsem si jistá, jestli tam byl taky). Jinak jsem samozřejmě moc spokojená. Mi tyhle šampony svědčí, navíc má krásné složení a zdá se mi, že pění i méně než třeba běžné drogerkové věci - což beru jako znak méně agresivního tenzidu. Jinak vlasy jsou po něm pěkné, pevnější, vypadají hustší...Jediná věc, která mi vadí je to balení a dávkování. Vždycky si na ruku naliju víc, než bych chtěla, už se mi šampon taky dvakrát vyvrátil a spousta se mi ho ve sprše vylila...teď lituju, že jsem si nenechala obal od Balea pure/fresh s tím dávkovačem, hned bych ho tam přelila...


Já už jsem se poučila a lahvičky s rozprašovačem nebo dávkovačem, které jdou znovu plnit a mechanismus není pokažený si schovávám. Už se mi to několikrát osvědčilo i na jiné věci než na kosmetiku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Stue
161-320
161-320


Založen: 21.7.2010
Příspěvky: 175

PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2011 7:20 am    Předmět: Citovat

Má už někdo zkušenosti se žloutkovým šamponem? Dneska jsem na něj narazil v obchodě a dost mě zajímá Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: ne srpen 14, 2011 1:20 pm    Předmět: Citovat

Když tu tak čtu o tom žloutkovém šamponu... pamatuju se jako malá že se prodával normáně v obchodech nějaký žloutkový šampon (malé balení, skleněná faška a plastovým víčkem) ale už hrozně dlouho sem ho nikde neviděla... nevíte náhodou jetli to není od téhle firmy akorát s jiným obalem?
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.