Herbavera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=6a3d4c62533814263828bf8e72cd61abZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: út listopad 01, 2011 2:20 pm    Předmět: Citovat

Laughing Tu taky nemáme... Ale dík, kouknu zase v Liberci, jestli není někde dobře... Kurní, to mě štve, když chce člověk nějakou českou cenově dostupnou kosmetiku, tak aby se přeskočil Rolling Eyes V bylinkářství na mě pro změnu koukali jak zjara, co že to po nich chci a paní se strašně soucitně usmívala, že ji tedy opravdu nevedou Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 9:39 pm    Předmět: Citovat

Pomalu mi dochází konopná Herbavera (poslední dobou mi dost sedí, ale stejně chci vyzkoušet další Laughing ) a dost uvažuji o Aloe vera nebo Vitamínovém...

Info zde http://www.herbavera.cz/vyrobky/vlasova_kosmetika/vlasova_kosmetika.html Neměli jste je někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: st leden 11, 2012 11:23 pm    Předmět: Citovat

Vitamínová Herbavera je také super!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sim
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 27.1.2007
Příspěvky: 1062

PříspěvekZaslal: st leden 25, 2012 11:46 am    Předmět: Citovat

Byla jsem včera v Hrušce (pro novojičínské), tak jsem si říkala, že omrknu složení těch šamponů a nějaký si pro radost koupím a ono šampony NIKDE Shocked Buď jsem slepá, nebo je to krajně podezřelé, že by všechny vyprodali? Tak uvažuju, kde jinde bych je ještě mohla sehnat.
Poslední dobou mi strašně moc začal sedět ten konopný, první umyju, to vůbec na mastných nepění a spláchnu a pak dám podruhé a to už napění a nechám ho působit takových pět minut, vlasy jsou potom vážně krásné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
lilly
321-600
321-600


Založen: 30.10.2008
Příspěvky: 353

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 12:00 pm    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Byla jsem včera v Hrušce (pro novojičínské), tak jsem si říkala, že omrknu složení těch šamponů a nějaký si pro radost koupím a ono šampony NIKDE Shocked Buď jsem slepá, nebo je to krajně podezřelé, že by všechny vyprodali? Tak uvažuju, kde jinde bych je ještě mohla sehnat.
Poslední dobou mi strašně moc začal sedět ten konopný, první umyju, to vůbec na mastných nepění a spláchnu a pak dám podruhé a to už napění a nechám ho působit takových pět minut, vlasy jsou potom vážně krásné.


Dneska jsem si ho koupila, myju v neděli a už teď se těším na výsledek vzhledem k tomu, jaké tu čtu na něho kladné ohlasy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tyrkysová
21-40
21-40


Založen: 21.12.2011
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá leden 27, 2012 12:30 pm    Předmět: Citovat

Popadnu dítě a jdu do Jednoty. Neříkejte, že mám takovej levnej zázrak pár metrů u domu a nevím o tom Shocked ty balzámy maj u pokladny, tak je možný že i šampon... Asi vemu rovnou dva, jinak mi ho přítel vyplencá Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jorika
81-160
81-160


Založen: 10.9.2011
Příspěvky: 84

PříspěvekZaslal: út únor 21, 2012 8:25 pm    Předmět: Citovat

O víkendu jsme byli na Lipně bruslit a já s sebou vzala jen suchý šampon amica, jenže jsem se pod čepicí spotila a musela jsem mýt. Zašla jsem do zdejší jednoty a zakoupila kopřivový s panthenolem od Herbavery.
Po uschnutí vlásků jsem byla velmi překvapená, mám velmi jemné vlasy a žádný šampon mi neudělá objem, se kterým bych byla spokojená, ale tento šampon mi udělal neskutečnej objem, radovala jsem se z toho objevu ještě celý den. Za málo peněz, hodně muziky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: út únor 28, 2012 11:42 am    Předmět: Citovat

Opět další objev, maminka dneska byla nakoupit do Jednoty a přinesla nějaký konopný zábal pro poškozené vlasy - je to velká piksla, hmota zelená a řídká. Shocked Ve složení je Dimethicone a je to doporučeno i pro vlasy zasažené trvalou... prý taky obsahuje hojnost keratinu a vitamínoprospěšných látek... možná to někdy zkusím, až budu mít odvahu. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: út březen 13, 2012 6:34 pm    Předmět: Citovat

Ano, ano, Herbavera má novinky - kúru a zábal:

http://www.herbavera.cz/vyrobky/vlasova_kosmetika/vlasova_kura.html

http://www.herbavera.cz/vyrobky/vlasova_kosmetika/vlasovy_zabal.html

Akorát mě mrzí, že mají hrubici ve slově "kúra", to je docela ostudné Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Roroušek
0-7
0-7


Založen: 20.3.2012
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2012 10:04 am    Předmět: Citovat

Všechny vás tu zdravím Smile

Neodolala jsem a musela jsem si koupit konopnou vlasovou kůru od Herbavery pro zvětšení objemu vlasů. Po prvním použití si nemám vůbec na co stěžovat, tak mě zajímá jak to bude vypadat při dlouhodobějším užití. Má s tímto výrobkem někdo nějaké zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.