Herbavera
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Šampóny a kosmetické řady
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a8144ffc0dbbb517e884fa5f998242ebZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fructia
321-600
321-600


Založen: 12.11.2010
Příspěvky: 568

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 4:18 pm    Předmět: Citovat

Zakoupila jsem si ještě konopnou vlasovou kúru, která je po vyzkoušení mnohem lepší než vlasový zábal Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
blesk963
161-320
161-320


Založen: 27.10.2010
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: st duben 11, 2012 8:24 am    Předmět: Citovat

Holky včera jsem si koupila konopnou kúru na vlasy od Herbavery pro zvětšení objemu...doporučuji,jsem z ní nadšená...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po duben 23, 2012 8:03 am    Předmět: Citovat

Tak jsem zkoušela ten regenerační kondicionér... Jako vlasy po něm dobrý, normální, ale je to hrozně tekutý, mám pocit, že si toho na sebe naplácám tři hrstě, než mám pocit, že to už nestéká tolik a něco na těch vlasech ulpí... Já jsem prostě spíš na ty konzistencí hutnější kondiše. Ale zas za ty prachy je vlastně jedno, že toho musím dát víc.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: út červen 12, 2012 8:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
vite nekdo kde se da sehnat tahle kosmetika v Brne? Nemyslim jen sampony, ale celkove cela tahle kosmeticka rada. Hruska ani Jednota tady bohuzel nejsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenysek85
21-40
21-40


Založen: 18.2.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 9:17 am    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Ahoj,
vite nekdo kde se da sehnat tahle kosmetika v Brne? Nemyslim jen sampony, ale celkove cela tahle kosmeticka rada. Hruska ani Jednota tady bohuzel nejsou.


Hruška tam někde bude
http://www.mohruska.cz/2prodejny.php
zkus tetu a takové ty "obyčejné" ochody, já je včera sehnala v jednotě za 34,- jeden a jsem ouplně odvařená z toho chmelového, teda né z toho smradu Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 9:40 am    Předmět: Citovat

Dekuju mockrat Lenysku,

vcera jsem volala primo obchodnimu zastupci Herbavery pro Moravu a ten me vyvedl z omylu, ze Hruska v Brne neni Smile Jeden telefonat a kolik udela radosti na vikend! Very Happy Takze dekuju mockrat i Tobe za zpravicku, jsi hodna. Ja od nich mam konopny krem na ruce, a je vyborny, momentalne pokukuju po tom mandlovem. Vune sice nic moc (konopny), ale ruce jsou po nem hezky hebke. A ted bych rada vyzkousela ty sampony, ktere maji vsude vyborne ohlasy Smile Asi zkusim ten zloutkovy, aloe nebo koprivu, (uz to zase vidim, jak stojim u regalu a nemuzu se rozhodnout Very Happy ) a konopny balzam na objem Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenysek85
21-40
21-40


Založen: 18.2.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 4:32 pm    Předmět: Citovat

Cherry7 napsal:
Dekuju mockrat Lenysku,

vcera jsem volala primo obchodnimu zastupci Herbavery pro Moravu a ten me vyvedl z omylu, ze Hruska v Brne neni Smile Jeden telefonat a kolik udela radosti na vikend! Very Happy Takze dekuju mockrat i Tobe za zpravicku, jsi hodna. Ja od nich mam konopny krem na ruce, a je vyborny, momentalne pokukuju po tom mandlovem. Vune sice nic moc (konopny), ale ruce jsou po nem hezky hebke. A ted bych rada vyzkousela ty sampony, ktere maji vsude vyborne ohlasy Smile Asi zkusim ten zloutkovy, aloe nebo koprivu, (uz to zase vidim, jak stojim u regalu a nemuzu se rozhodnout Very Happy ) a konopny balzam na objem Smile

já si pro něj letím v pondělí Cool teda ale jako po tom chmelovém šamponu mám vlasy jak lví hřívu Shocked takový objem normálně nevyrobím ani s tužidlem a natáčkama Surprised jsem se taky nemohla rozhodnout, tak jsem si vzala rovnou oba...no za 34,- fakt zázračné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 4:52 pm    Předmět: Citovat

Lenysek85 napsal:
já si pro něj letím v pondělí Cool teda ale jako po tom chmelovém šamponu mám vlasy jak lví hřívu Shocked takový objem normálně nevyrobím ani s tužidlem a natáčkama Surprised jsem se taky nemohla rozhodnout, tak jsem si vzala rovnou oba...no za 34,- fakt zázračné Wink


Oba ktere? Smile
Jeee, to po tom chmelovem mas takovy objem? To potrebuju jak sul, natackama a fenem uz vlasy zatezovat nechci, tak ze by? Jak dlouho ti ten objem na vlaskach vydrzel? Nahlodala jsi me Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lenysek85
21-40
21-40


Založen: 18.2.2012
Příspěvky: 29

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 8:45 pm    Předmět: Citovat

Embarassed se mi asi dnes přepekl mozek Confused
mělo tam být dva a já z toho vymyslela oba Rolling Eyes
vzala jsem chmelový a konopný, jsem tam dolétla za pět pět, tak jsem neměla moc čas se rozhlížet. Vlastně tak popadnout šampon a už mě baba hnala ven, že zavírá Evil or Very Mad
objem vydržel dnes celkem ok celý den a to jsem se potila jak vrata od chlívka. Jdu mejt Wink
nejvíc mě dostává, že z "normálního" značkového mám hned mastnou šíšku(hrozně se mě mastí) a po většině se mi taky zhoršily lupy-hned svědění a kdesi cosi(i po baronce) tohle úplně v pohodě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cherry7
321-600
321-600


Založen: 4.6.2012
Příspěvky: 515

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 9:17 pm    Předmět: Citovat

Tak to je super, s tim objemem. Ten postradam u vetsiny pripravku, musim mit ty objemove spreje nebo tuzidla, ale vadi mi to potom na hlave, jako by se to vlaskum vubec nelibilo, a ja mam taky subjektivni pocit, ze se mi na ty vlasy chyta veskera spina z ulice Very Happy
Taky jsem mela problem s mastnymi vlasy, ale uz muzu myt treti den. Nevim ale, co presne mi pomohlo, jestli kofeinove sampony, jestli Bioaquanol, jestli lopuchova voda s koprivou, nebo 2 mesice Biosilu Very Happy Je toho tolik, ze fakt nevim. Koupelna vypada jak drogerka, plna flasticek, kuchyne jak bylinkarstvi Very Happy Ale ten chmelovy teda vyzkousim, pokud je opravdu tak dobry, diky za radu Smile Akorat musim trosicku vydrzet, protoze se znam, uz mi cukaj ruce jit nakupovat a mam vseho spoustu, hruza Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.