Z EU zmizí léčivé byliny
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=54f5292bf59a00bc9cab8ef146967392Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 8:46 am    Předmět: Citovat

holky, mě to přijde divný..a co čaje? Třeba čaj pro kojící maminky s fenyklem, heřmánkem, kmínem... to asi zas tak "jednoduchý" nebude, ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 8:50 am    Předmět: Citovat

Právě to mi taky nejde do hlavy. Pokud to chtějí provést, tak si ty "čajové" firmy budou muset nakoupit ty certifikáty, či jak to tam bylo psáno, za těch 80 000 liber... ale stejně doufám, že z toho nakonec sejde, protože se to setká se značnými protesty a je dost dobře možné, že by je lidi sežrali zaživa.
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.12.2009
Příspěvky: 656

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 8:52 am    Předmět: Citovat

Wensdy, já myslím, že by byli schopni vymyslet nějakou krásně chemickou náhražku ve formě tablet.

Ale taky doufám že tohle nemůže projít, kdyby se sepisovala nějaká petice nebo tak něco, tak se určitě přidám....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.3.2008
Příspěvky: 5571

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 9:03 am    Předmět: Citovat

Alka, už vidím, jak na tom maj napsáno "vhodné pro děti od 0 měsíců věku" ono, aby tam mohli mít tohle není taky jen tak..proto je na většině přípravků napsáno "nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky"

Taky bych takovou petici podepsala Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kataska
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.8.2008
Příspěvky: 2214

PříspěvekZaslal: čt říjen 14, 2010 9:28 am    Předmět: Citovat

Nevěřím, že něco takového může projít, zvlášť ne po tom, co je konečně možné pěstovat si marihuanu pro vlastní potřebu. Navíc by se musel zakázat sběr hub (to jsou fest drogy, proti bylinám).
Ale ne že bych se divila, že na něco takového vůbec může někdo pomyslet, když vím, že v Bruselu sedí takoví lidé jako je komunista Remek o jehož inteligenci a morálce nechť si každý udělá názor sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
karas.Martinka
161-320
161-320


Založen: 3.10.2009
Příspěvky: 260

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 8:56 am    Předmět: Citovat

holky já si myslím, že to není pravda, to mi hlava nebere...jak by to ohlídali? a jestli to vejde v platnost tak to bude asi nejignorovanější zákon jaký kdy existoval.
bylinky jsou fajn věc a když mi něco je, řeším to jimi, až když jsem na dně tak řeším jestli si vezmu tabletku nebo ne. Rolling Eyes Cool

a to jsem měla v plánu příští rok dělat bylinné olejíčky a sirupy, do háje se zákony ... Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Paola
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 5.4.2009
Příspěvky: 625

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 12:18 pm    Předmět: Citovat

karas.Martinka napsal:
holky já si myslím, že to není pravda, to mi hlava nebere...jak by to ohlídali? a jestli to vejde v platnost tak to bude asi nejignorovanější zákon jaký kdy existoval.
bylinky jsou fajn věc a když mi něco je, řeším to jimi, až když jsem na dně tak řeším jestli si vezmu tabletku nebo ne. Rolling Eyes Cool

a to jsem měla v plánu příští rok dělat bylinné olejíčky a sirupy, do háje se zákony ... Exclamation

No tak hadam policia nebude chodit po domoch a bytoch, ci nahodou niekto nema doma bylinkaren Laughing Laughing Laughing
To podla mna nie je mozne. Samotne caje su byliny, o sypanych ani nehovorim. Maximalne to podla mna zaradia do kategorie legalnych drog, to je vsetko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 12:35 pm    Předmět: Citovat

Jojo, takže si půjdeme natrhat černý bez a budem porušovat zákon, budem ho doma sušit a porušovat zákon, pít ho a porušovat zákon. To je totiž něco úplně strašného, trestuhodného pít zdravý čaj, to jste nevěděli?? Rolling Eyes To přece musí každému být jasné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jadesss
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 2.1.2010
Příspěvky: 1280

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 12:41 pm    Předmět: Citovat

To už jenom stačí aby nás za bylinkaření začali upalovat.... nevracíme se trošku v čase? Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gina
321-600
321-600


Založen: 9.11.2006
Příspěvky: 441

PříspěvekZaslal: pá říjen 15, 2010 2:34 pm    Předmět: Citovat

To je teda zas blbina. Nicméně se moc nebojím, že by to prošlo a i kdyby, že by to někdo prosazoval. Byliny sbírám, sbírat budu a mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti. Kdyby chtěl někdo prosadit tohle, znepříjemní to život jen chudákům lidem, co neví, na co která bylina je, protože jim nikdo nebude moct poradit nebo předepsat bylinu legálně. Ale když je budete pěstovat...vždycky se dají přeřadit do kategorie čaj nebo koření. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.