Návrat k prapůvodní barvě
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=b08690d8045465e458e702c1de672866Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Annie
8-20
8-20


Založen: 22.10.2006
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 4:08 pm    Předmět: Citovat

Graenie napsal:
Annie: stálo mě to necely 3000 asi 2800, ale jsem ráda, že jsem se tý černý zbavila


Tak to je slušná sumička Wink Ale já teď zjistila, že nahoře na hlavě už mám svou zimní barvu, takže asi nechám jen obarvit ty blonďaté melíry (jestli to teda takhle jde Surprised) na nějakou podobnou hnědou a je to Wink Akorát se těším na léto, až zas budou vlasy zlatavě hnědé Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Graenie
21-40
21-40


Založen: 29.11.2009
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 7:09 pm    Předmět: Citovat

sumička to je, ale kdybych to udělala rovnou a ušetřila všechny domácí pokusy, který mě dohromady přišly na podobnou cenu tak udělam líp...tak to je fajn, že se ti to podaří vyřešit takhle Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: so říjen 30, 2010 8:00 pm    Předmět: Citovat

Návrát k prapůvodní barvě jsem zažila už dvakrát. Původně mám světlé vlasy, ale na střední škole jsem se začala barvit. Nejdřív peroxidový melír, o rok později měděný melír, pak po nějaké době, chuť zkusit tmavé vlasy, takže přišlo domácí barvení kaštanovým Pallete šamponem, který chytal skoro černě a vymýval se dozrzava. Po půl roce jsem se chtěla vrátit k přírodní barvě (a to i kvůli zvýšenému padání vlasů po barvení), tak jsem se z vlasů po ramena dala ostříhat rovnou na ježka. Když mi vlasy dorostly na mikádo, rozhodla jsem se barvit je hennou z DM. Činila jsem tak něco přes rok. Když mě henna omrzela, vypadala totiž strašně, ostříhala jsem se z vlasů po ramena na krátké mikádo a nechala ji odrůst. Pak mi to stejně nedalo a po nějaké době jsem si začala dávat černé melíry. Pak jsem se ale rozhodla, že si nechám narůst delší vlasy a přestala jsem se barvit úplně. Výsledek v mém profilu. Po více než půlroce nebarvení naštěstí není vidět žádný odrost, takže radikální zástřih zatím neplánuji. Každopádně stříhání považuji za nejrozumnější způsob, jak se zbavit barvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattty
161-320
161-320


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 10:47 am    Předmět: Citovat

Ahojte,řešila jsem a stále řeším stejný problém...má původní barva vlasů je světle hnědá(tedy myslím,neviděla jsem ji tak 6 let Very Happy )..asi ve 14 jsem začala chodit na melíry,což trvalo asi tak dva roky...pak mě blond omrzela(hlavně kvuli tomu,že k mojí přirozeně černé barvě obočí jaksi neseděla) a šla jsem ke kadeřnici s tím že chci uplně na tmavo...Asi 5 let jsem pravidelně barvila na tmavě hnědou až černou.Několikrát jsem barvu zkoušela zesvětlit,protože mě stráááášně moc štvaly světlounké odrosty,které byly vidět už dva týdny po barvení.Nu zesvětlení se ani jednou moc nepovedlo-v konečném výsledku jsem byla vždycky pětibarevná..takže jsem pak po zesvětlení plácla tmavou.Poslední pokus o zesvětlení(asi měsíc zpět) mě ale celkem nadchnul.Ta nová metoda se jmenuje ,,vyčištění vlasu od tmavé barvy" a probíhá to tak,že mi kadeřnice na vlasy napatlala ,,čistící" kašičku,nechala přes hodinu působit a smyla.Po tmavé ani památky,ovšem vlasy byly rezavé.Takže mi na ně hned hodila světle hnědou(ta se vymývala do zrz a blond).Teď jsem na ně hodila Casting přeliv karamel a barva je světle hnědá se zlatavými odlesky..No a teď bych vlasy chtěla nechat odrůst a mít konečně svou původní barvičku...bojím se ale že to nevydržím a plácnu zase nějakou barvu-ovšem teď už alespoň světlou a ne hnědočernou:)..
Ještě jsem zapomněla,že to vyčištění vlasu plus sestřih plus světlehnědá barva mě celé stálo 1000 Kč a je to prý pro vlasy mnohem šetrnější než effasor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
klotyl
41-80
41-80


Založen: 25.9.2006
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 11:05 am    Předmět: Citovat

Ahoj, jsem taky na cestě k prapůvodní barvě. Už mám 4 cm odrosty myšího kožíšku. Jen musím počkat do léta, až mi sluníčko vlasy sjednotí na blond Cool
_________________
http://s12.bitefight.cz/user/bite/116810
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
medunka
321-600
321-600


Založen: 31.7.2010
Příspěvky: 367

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 11:15 am    Předmět: Citovat

Já teď mám odrost něco přes 15cm, ale přehodila jsem pěšinku jinam, takže odrost, který mi vyšisovalo sluníčko teď není vidět a vypadá to jednolitěSmile
Určitě se to dá s těmi odrosty nějak vydržet. Vždyt to jednu dobu byla i móda:) Spíš bych potřebovala někoho, kdo mi rozmluví další barvení, až zas budu po návratu k prapůvodní barvě chytat roupy. Člověk je zkrátka tvor nepoučitelnýSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pawluška
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.8.2009
Příspěvky: 1758
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 12:14 pm    Předmět: Citovat

klotyl napsal:
Ahoj, jsem taky na cestě k prapůvodní barvě. Už mám 4 cm odrosty myšího kožíšku. Jen musím počkat do léta, až mi sluníčko vlasy sjednotí na blond Cool


Holky,to zvládnete..já stím taky bojuji..moje přírodní hnědá taky není nic moc,ale už nechci žádnou chemii.. sem 14 měsícu jsem odrustání vydržela..měla jsem pul hlavy hnědý a půl blondatý..pak sem bohužel podlehla a dala pár světlejh pramínku naštestí jich není moc..ale kašlu na to nechám to célé odrúst a těším se jen na hnědý vlasy Wink ten přechod je sice nic moc..taky sem vypadal jak blbec Rolling Eyes každej at to obarvím bla bla..ale já na kašlu barvím hennou a jsem spokojená.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kowka
321-600
321-600


Založen: 16.8.2010
Příspěvky: 351

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 12:23 pm    Předmět: Citovat

Ja už mám skoro 15cm svojej hnedej Razz ale ja už sa snažím hennovaním prekryť tú neurčitú ryšavú čo zostala po prelive Evil or Very Mad ale zatiaľ bez úspechu... mám pocit,že sa tej ryšavej snáď už ani nezbavím...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattty
161-320
161-320


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 3:05 pm    Předmět: Citovat

kowka napsal:
Ja už mám skoro 15cm svojej hnedej Razz ale ja už sa snažím hennovaním prekryť tú neurčitú ryšavú čo zostala po prelive Evil or Very Mad ale zatiaľ bez úspechu... mám pocit,že sa tej ryšavej snáď už ani nezbavím...


Já mám taky zrzavý odlesky a neskutečně mě švou:/..A nevím jak na ně:// Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kattty
161-320
161-320


Založen: 6.10.2009
Příspěvky: 171

PříspěvekZaslal: ne říjen 31, 2010 3:08 pm    Předmět: Citovat

medunka napsal:
Já teď mám odrost něco přes 15cm, ale přehodila jsem pěšinku jinam, takže odrost, který mi vyšisovalo sluníčko teď není vidět a vypadá to jednolitěSmile
Určitě se to dá s těmi odrosty nějak vydržet. Vždyt to jednu dobu byla i móda:) Spíš bych potřebovala někoho, kdo mi rozmluví další barvení, až zas budu po návratu k prapůvodní barvě chytat roupy. Člověk je zkrátka tvor nepoučitelnýSmile


Jsme na tom stejně..:)Bojím se že když už zvládnu nechat odrůst velký kus,tak mě pak popadne rapl a plácnu tam nějakou barvu či přeliv..Jak odolat tomuto nutkání? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.