Jak jsme spokojeni se svými vlasy?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=cbc5dae4eebc51865a6c95c98eafd478Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

jste spokojeni se svými vlasy?
ano jsem už s nima nic nepotřebuju dělat
7%
 7%  [ 5 ]
nn nelíbí jsou hrozné
11%
 11%  [ 7 ]
líbí ale mohli by trochu dorůst nebo tak něco
80%
 80%  [ 51 ]
Celkem hlasů : 63

Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 11:25 am    Předmět: Citovat

Sim napsal:
Jinak co se týče spokojenosti, jsem teď celkem spokojena, už pár měsíců mi takřka vůbec nepadají vlasy, kvůli škole jsem na vlasy ani neměla čas, takže probíhalo jen mytí šamponem, pak jen nastříkat nějaký kondicionér pro objem, nechat uschnout a zaplést cop na noc. Toť vše...A ačkoliv jsem nehennila dva měsíce skoro, vlasy mají u hlavy pořád objem, což se mi předtím nestalo, nějak mi zhoustly u hlavy, asi jak méně vypadávají, za což jsem ráda. Akorát v sobotu jsem byla na svatbě a dala jim zabrat účesem, tak jsem dnes konečně dala hennu a zařekla se, že v létě se jim budu věnovat a dám jim i konečně nějakou masku.

Jinak, Meadow, já to tak taky měla. Asi po lopatky jsem používala jen šampon (urtekram), pak po určité době, jak to rostlo víc a víc, už jsem ty vlasy měla šíleně zacuchané, takže nastala doba kondicionérů, olejů, masky wonder a jiných masek...pak to nějak narostlo pod pas a už jsem zase kondicionéry přestala používat. Dávám fakt tak raz za měsíc maximálně, když už se to hodně blbě češe. Takže tím obdobím, kdy jsem na vlasy pořád něco matlala, jsem prošla taky. Hold ty dlouhé vlasy nejsou jen tak (pokud člověk nemá geneticky danou bezchybnou hřívu), chce to trpělivost a pořád hledat, co sedne nejlíp... jsem se rozkecala, pardon Embarassed

Též moc pěkný vlasostav, blahopřeju, a též přeju ať vydrží! Wink
No jo, já si vlastně vzpomínám, žes psala, že od půlky zad to bez chemie nešlo... Asi se do té fáze začínám dostávat. Pro mě povzbuzení v tom, že (bude-li v tom s Tebou podobnost) se stačí dostat do pasu a bude zas dobře. Laughing A to stálé hledání - obávám se, že máš pravdu. Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 11:58 am    Předmět: Citovat

s vlasmi som stále celkom spokojná, nepadajú a rastú... tiež začínam mať pocit, že by sa mi hodil nejaký nezaťažujúci kondicionér, doteraz som ho vôbec nepotrebovala. čím sú vlasy dlhšie, tým intenzívnejší mám pocit, že to už bez neho nepôjde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 12:02 pm    Předmět: Citovat

Hmmm, já jsem bez kondicionéru nebyla nikdy, při jakékoliv délce. Akorát jsem vyměnila chemii za přírodu a už jsem se k ní nevrátila Wink

A jinak bych byl asi celkem spokojená, akorát mě štvou postranní vlasy z bývalé ofiny, které prostě nějak nezvládají dorůstat dostatečně rychle a vzdálenost mezi nimi a prostředkem je strašně velká. Takže nevím, zda nepřehodnotím původní plán po kolena a pak už jenom pravidelně zatřihávat na zastřihávat už teď a nechat boční vlasy přiblížit se délkově ostatním, než je zas nechám delší dobu bez zásahu růst dál Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eMia
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.6.2009
Příspěvky: 1074

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 1:12 pm    Předmět: Citovat

Jak jsme spokojeni se svými vlasy? Nejsme Very Happy

Že jsou řídké a bez ranního mytí bych vypadala jako Glum, s tím bych se smířila, ale že krucinál nerostou a že jsou tak jemné, že jsou až lítací (když je nechám rozpuštěné, tak mi i za pomalé chůze vlají až někam dozadu, že vypadám, jako by zrovna řádil hurikán Katrina), to mě teda žere Twisted Evil Tak doufám, že až se přehoupnou na nějakou konkrétní délku, tak to vlání aspoň trochu ustane
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Juanitta
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.12.2010
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 2:46 pm    Předmět: Citovat

Klarusa napsal:
Hmmm, já jsem bez kondicionéru nebyla nikdy, při jakékoliv délce. Akorát jsem vyměnila chemii za přírodu a už jsem se k ní nevrátila Wink


Klarus, a môžem sa spýtať, aký používaš kondicionér? príroda mi tiež sedí...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Klarusa
*** šéfredaktorka serveru ***


Založen: 10.11.2006
Příspěvky: 6037

PříspěvekZaslal: po červen 27, 2011 9:55 pm    Předmět: Citovat

Juanitta napsal:

Klarus, a môžem sa spýtať, aký používaš kondicionér? príroda mi tiež sedí...


Jenom obyčejný Alverde, většinou ten meruňkový, někdy ibiškový Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bonemína
***moderátorka***


Založen: 30.8.2007
Příspěvky: 6526

PříspěvekZaslal: po červenec 04, 2011 7:44 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem ty neřády přechválila. Dnes opět lupy Sad
_________________
A co hadi, krtek a vypelichany sokol?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Čierna Vlčica
321-600
321-600


Založen: 27.6.2011
Příspěvky: 419

PříspěvekZaslal: út říjen 11, 2011 12:29 pm    Předmět: Citovat

Nikdy nebudem 100% spokojná ale teraz už len čakám na tú svoju vysnívanú dĺžku a potom to už bude v pohodke Smile ale zatiaľ trpezlivá a vďačná aj zato čo mi príroda nadelila Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nickies
41-80
41-80


Založen: 18.11.2010
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 1:57 pm    Předmět: Citovat

Jsem spokojena s barvou a teď i kvalitou, ale co mě zlobí je, že mi ty vlasy docela rychle narostly do půli zad a od té doby to jde strašně pomalu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocickaaa
21-40
21-40


Založen: 13.6.2011
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st říjen 19, 2011 3:41 pm    Předmět: Citovat

Já se svými vlasy nejsem spokojená hlavně v zimě,kdy se mi vlasy strašně lámou Evil or Very Mad Má někdo stejný problém?? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43, 44  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.