Tak se taky představím :)
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Jste u nás noví? Představte se, zeptejte se, uvolněte se :)
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=35e41eaeb4c695a1323aba0b1ae95d41Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
yero
8-20
8-20


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 5:44 pm    Předmět: Tak se taky představím :) Citovat

Ahoj,
myslím, že zde je asi většina uživatelů ženy,já patřím do té menšinové skupiny Smile Tuto stránku jsem už objevil asi před měsícem,ale dneska jsem se rozhodl se i zaregistrovat. Protože si hrozně rád čtu rady,osobní zkušenosti,.. o vlasech Smile Dlouhý vlasy si "pěstuju" od tak 10ti let,tedy nějakých 7let. Tak po 4letech jsem je měl hrozně dlouhý,protože mi nějak záhadně hrozně rychle narostli. Ale já vůl nevím proč jsem se ostříhal a měl jsem to tak po ramena Sad Od té doby mi to roste docela pomalu a můj sen o krásně dlouhém háru se rozplývá. Navíc jsem se o ně nějak moc nestaral,sice poslední rok jim dávám 99% péči,ale už to asi nevylepším. Dřív jsem na to házel bobek a bylo mi jedno jestli si je rvu atd. Navíc mám i hodně jemný vlasy Sad Takže si většinu času dělám copánky,teda spíš "copánky" protože jsem asi hrozně levej,ale nemůžu přijít na to,jak si ho sám vzadu upléct,aby vypadal dobře Shocked Tato stránka je hrozně dobrá Smile Přehledná a je zdespoustu zajímavých rad. Třeba dneska jsem zkoušel si udělat na hlavě napatlaninu z kafe,tvarohu a tak Smile

ps:moje přirozená barvu vlasů je taková světlejší hněda,teď jsem obarvený na tmavě hnědo,vypadá to černý. Tak snad to nebyla další chyba Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 5:50 pm    Předmět: Citovat

Ahoj yero, vítám tě mezi námi. Smile Rad tady najdeš spoustu a věřím, že jednou svého vlasového cíle dosáhneš. Taky jsem jemnovláska, ale díky péči a těmto stránkám jsou mé vlasy lepší a lepší. I když někdy mám pocit, že čím víc se na ně zaměřuju, tím je to horší. Ale bývá to jen dočasné. Smile
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yero
8-20
8-20


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 6:00 pm    Předmět: Citovat

Děkuji. Já mám často z vlasů takový deprese Embarassed Už tolikrát jsem měl chuť si udělat culík a prostě ho ustřihnout,aby byl pokoj Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
wolfishness
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 12.2.2010
Příspěvky: 2787

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 6:03 pm    Předmět: Citovat

To moc dobře znám, poslední dobou mi vlasy hrozně padají a měla jsem chuť to prostě shodit, ať mám pokoj. Naštěstí s tím úspěšně bojuju. Laughing
_________________
http://kocicinadeje.cz/

Studies show:
Intelligent girls are more depressed
because they know
what the world is really like
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
yero
8-20
8-20


Založen: 17.10.2010
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 6:09 pm    Předmět: Citovat

Teď mi zas tak moc nepadají,ale dřív Shocked Jsem z toho byl skoro na práškách,ale to i teď když vidím v kartáči i třeba jen 5vlasů Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jenne
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 29.3.2010
Příspěvky: 1939

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 7:55 pm    Předmět: Citovat

Vítej na DV Smile Podle fotky máš vlasy moc hezké, a ony určitě zase narostou, uvidíš. Taky jsem udělala asi před rokem a půl podobnou botu jako ty, stříhala jsem z vlasů skoro do pasu k lopatkám a ještě k tomu sestříhanou postupku, která mi teď odrůstá a vypadá děsně. Vlasy prostě chtějí trpělivost Smile
_________________
Swooping... is... bad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Majdal_e_e_nka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 16.3.2010
Příspěvky: 1421
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne říjen 17, 2010 10:42 pm    Předmět: Citovat

Jéé vítám dalšího mužského člena Smile
Však, jestli jsi měl tak dlouhé vlasy, tak zas narostou Smile Cool
_________________
Touzime po tom, co nemuzeme mit a diky tomu nevidime to, co mame...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 9:25 pm    Předmět: Citovat

Taky tě vítám. Podle profilové fotky můžu jen říct, že ti dlouhé vlasy sluší a byla by škoda ztratit s nimi trpělivost;-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: po říjen 18, 2010 10:41 pm    Předmět: Citovat

Buď tady rád. Smile Mimochodem, 99% péče... třeba je to až moc. Wink Na jemné vlasy pomáhají bezbarvé hennové zábaly, nebo lávová zem... pokud to budeš zkoumat, tak tady najdeš spoustu tipů a doporučení. Dobrý růst a spoustu trpělivosti! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Noroelle
41-80
41-80


Založen: 4.8.2010
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 3:54 pm    Předmět: Citovat

Také přeji úspěšný boj, obzvláště když jsi muž, protože většina si ty dlouhé vlasy odstřihne a potom nemáme na co koukat. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.