Rozšířené póry
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Krása, móda, zdraví + strava
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=a77c961e95109b44fe03106fe5fe3f28Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: pá říjen 22, 2010 3:48 pm    Předmět: Rozšířené póry Citovat

Nikde jsem nenašla podobné téma, ale přijde mi, že s tímto problémem bojuje většina z nás.
Máte někdo nějaké ozkoušené a účinné způsoby, jak stáhnout pórovitou pleť?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kocici.hrbet
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.3.2009
Příspěvky: 633

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 8:14 am    Předmět: Citovat

Jj, nejlepší ještě v kombinaci s černými tečkami Rolling Eyes
Myslím, že se s tím až tak moc dělat nedá, je to prostě typ pleti. Ale částečně to určitě zredukovat jde.
Používám často Mask of Magnaminty od Lush, ta pleť hezky vyčistí, a pak ještě Pore Refiner od Biodermy, hlavně na nos, trochu stáhne póry, ale nemůžeme čekat zázraky Wink

Uvítám další rady Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
psilocybe
~ Strážkyně tématu ~


Založen: 28.7.2009
Příspěvky: 2159
Bydliště: Vybrat

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 8:24 am    Předmět: Citovat

Na čierne bodky mám Tea tree olej, na rozšírené póry najskôr parný kúpeľ, potom čistenie, jemný píling a potom ílová maska, mne zataiľ dobre slúži od Ori s vťažkom z bodliaka. Tak sa zbavím bodiek aj pórov. Aspoň čiastočne.
_________________
[img]http://www.TickerFactory.com/exercise/wOv1k7j/]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Diamanta
81-160
81-160


Založen: 30.7.2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 9:19 am    Předmět: Citovat

Já teď na nějaké babské diskuzi četla, že prý póry stahuje odvar z hřebíčku, když se používá jako tonikum. Tak jsem zvědavá, jestli to trochu zabere
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nephilim
21-40
21-40


Založen: 12.10.2010
Příspěvky: 23
Bydliště: 189

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 10:15 am    Předmět: Citovat

Ja používam na čierne bodky náplaste od Balea a peeling a na stiahnutie porov pleťovú vodu s gáfrom, Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lúthien
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.4.2009
Příspěvky: 1889

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 10:32 am    Předmět: Citovat

Nephilim napsal:
Ja používam na čierne bodky náplaste od Balea a peeling a na stiahnutie porov pleťovú vodu s gáfrom, Very Happy


A pomáhají ti ty náplasti? Já na ně koukala už několikrát, ale vždycky jsem se přesvědčila, že to určitě nefunguje Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Denynka
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 5.3.2007
Příspěvky: 1467

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 11:00 am    Předmět: Citovat

Moc dobrá je obyčejná studená voda...přijde mi, že póry se roztahují při horké koupeli, tak asi omezit horkou sprchu a obličej umývat studenou...krásně to osvěží a póry se ztáhnou
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
plavunik
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.7.2010
Příspěvky: 893
Bydliště: ZA

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 1:07 pm    Předmět: Citovat

Ja to robím tak,že dám peeling, spravím zlupovaciu masku a stiahnem pory pletovou vodou a krémom.

Namiesto zlupovacej masky alebo pásikov používam jedlú želatinu,ktorá tu už kdesi bola spomínaná. Odporúčam ju dávať iba na nos a jeho okolie. Ja som si to dala na celú tvár a pri strhaní to strašne bolelo (hlavne na lícach a v okolí očí).A nehovorím o tom,že mi to vytrhalo chlpy z obočia Very Happy
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kláruška07
321-600
321-600


Založen: 31.1.2010
Příspěvky: 370

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 1:56 pm    Předmět: Citovat

plavunik napsal:
Ja to robím tak,že dám peeling, spravím zlupovaciu masku a stiahnem pory pletovou vodou a krémom.

Namiesto zlupovacej masky alebo pásikov používam jedlú želatinu,ktorá tu už kdesi bola spomínaná. Odporúčam ju dávať iba na nos a jeho okolie. Ja som si to dala na celú tvár a pri strhaní to strašne bolelo (hlavne na lícach a v okolí očí).A nehovorím o tom,že mi to vytrhalo chlpy z obočia Very Happy


jojo, tu želatinu jsem četla někde na netu a hned jsme to se sestrou musely vyzkoušet! Very Happy daly jsme jen na nos a okolí, nechaly zaschnout a pak slouply. Musim říct, že mě to nebolelo, ale ségře tekly slzy když to strhávala, asi je na to hodně citlivá. No musim říct že to byla docela sranda ale příště si vystačim se slupovací maskou, která má asi stejné výsledky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Margueritte
321-600
321-600


Založen: 11.7.2010
Příspěvky: 494

PříspěvekZaslal: ne říjen 24, 2010 3:29 pm    Předmět: Citovat

Já potírám okurkou. Pomáhá i citron, ale jednak je to nepříjemné a jednak také při častější aplikaci bělí. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.