Quo vadis aneb Kratkevlasy.cz? (uzavřeno)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=458176ae4e7fa93145601eebf8edffc0Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 10:36 pm    Předmět: Citovat

Kataska napsal:
porcelainswan napsal:
asi jsem divná, nebo nečtu správná témata, ale já si nevšimla, že by tu bylo nějak moc lidí, co se chce stříhat... Shocked Smile

Mám stejný pocit - pokud jsem si všimla, tak stříhala akorát Lalaith a nemyslím, že by chtěla být přesunuta na kratkevlasy.cz Very Happy
Já taky. Ale jinak jsem si nevšiml, že by ještě někdo další kromě nás 3 stříhal, aby se dalo mluvit o nějaké vlně. Kdo je další? Shocked
A vyloučit/přesunout bych se nechal jen velmi nerad. Jsem zde o hodně déle než většina z vás, brzy to bude již 3 roky a cítím se tu mezi vámi jako doma. Smile Na mých názorech se nic nemění, stále mám rád dlouhé vlasy, stejně jako minulých 10 let, kdy jsem se o ně pokoušel a stejně pořádně nenarostly. Ale jen jsem zjitil, že ty moje kudrny se lépe kroutí, když jsou o něco kratší. Idea
Popravdě musím říct, že mě překvapilo, když jsem zhruba před 3/4 rokem začal o zkrácení uvažovat a napsal to sem, tak se nikdo nevyjádřil nesouhlasně. Shocked Jen Tanka tehdy napsala, abych si to dobře rozmyslel.
A pochlubí se Káťa svým novým vzhledem? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 10:56 pm    Předmět: Citovat

Káťa se dávno pochlubila obrázky v galerce Wink
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: so říjen 09, 2010 11:29 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Káťa se dávno pochlubila obrázky v galerce Wink
To je sice pravda, ale vzhledem k tomu, že tady píše že to zmiňuje poprvé, tak předpokládám, že došlo k dalšímu vývoji oproti stavu, který už známe. Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 10:05 am    Předmět: Citovat

tak snad tak daleko to tady nezašlo, aby se někdo musel omlouvat, za to, že se ostříhal Shocked je to čistě osobní věc každého, a rozhodně si myslím, že nezáleží jen na kvatnitě ale kvalitě!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Déscantes
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 18.5.2007
Příspěvky: 4735

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 12:17 pm    Předmět: Citovat

Mě by zase přišlo dost smutné, kdyby se lidi tady klepali strachy napsat že se ostříhali.
Když se někdo chce nechat ostříhat, je to jeho věc a stejně tak jeho věc je to, že to napíše do fora.
Že hodně dlouhovlasí lidé už moc do fora nepíšou, to je zase něco jiného. Ale takových nikdy nebylo moc, vždy jen pár jednotlivců - někteří byli a odešli, jiní jsou tu a další zas přijdou Smile
Mě nepřipadá, že by tu nastala nějaká nerovnováha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lalaith
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.11.2008
Příspěvky: 4667

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 1:53 pm    Předmět: Citovat

Jejda... No tak já nevím, taky jsem si žádné stříhací vlny nevšimla - doteď jsem věděla o sobě a o Wokym, dál o nikom... Ostříhala jsem se, jsem tak spokojená, ale dlouhé vlasy se mi líbí pořád (shodou okolností jsem se vrátila z larpu, kde se to dlouhovlasatci jen hemžilo a vlasy jsem pochválila všem...) A netvrdím, že je nenechám zase narůst, že...
A rozhodně netoužím být přesunuta do fóra kratkevlasy Wink už jenom proto, že je mi tohle fórum opravdu sympatické a chodím sem ráda... Spíš by mě zajímalo, jestli má ta myšlenka třeba nějakou hlubší myšlenku/nespokojenost lidí tady? Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
porcelainswan
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 24.7.2009
Příspěvky: 2865

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 2:02 pm    Předmět: Citovat

Lalaith napsal:
... Spíš by mě zajímalo, jestli má ta myšlenka třeba nějakou hlubší myšlenku/nespokojenost lidí tady? Question


jj, souhlas...taky by mě to zajímalo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 7:08 pm    Předmět: Citovat

Woky napsal:
Morganna napsal:
Káťa se dávno pochlubila obrázky v galerce Wink
To je sice pravda, ale vzhledem k tomu, že tady píše že to zmiňuje poprvé, tak předpokládám, že došlo k dalšímu vývoji oproti stavu, který už známe. Idea


Woky na to kápl Smile
Fikla jsem to po ramena, před dvěma měsíci.
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pomněnka
161-320
161-320


Založen: 8.5.2008
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 7:20 pm    Předmět: Citovat

Já jsem si vlasy šmikla včera po lopatky, protože jsem měla už neúměrně mnoho dříve končících pramenů. Podle svých měřítek si stále připadám jako dlouhovláska a vlasy plánuju dál pěstovat.
Navíc myslím, že tohle není fórum jen pro dlouhovlasé, ale také pro ty, kteří dlouhé vlasy chtějí, či jen obdivují. Na délce nezáleží. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tanka777
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 19.7.2008
Příspěvky: 2958

PříspěvekZaslal: ne říjen 10, 2010 7:22 pm    Předmět: Citovat

Káťa napsal:
Woky napsal:
Morganna napsal:
Káťa se dávno pochlubila obrázky v galerce Wink
To je sice pravda, ale vzhledem k tomu, že tady píše že to zmiňuje poprvé, tak předpokládám, že došlo k dalšímu vývoji oproti stavu, který už známe. Idea


Woky na to kápl Smile
Fikla jsem to po ramena, před dvěma měsíci.



no a fotky kde su? som zvedava Smile
_________________
Ak sa nechce?? c???????????­ti?? s??m, o??e?? sa. Ak sa nechce?? c???????????­ti?? smutn??, opi sa. Ak nechce?? by?? nikdy zraden??-zadov???? si psa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.