Quo vadis aneb Kratkevlasy.cz? (uzavřeno)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Otázky k serveru a oznámení o novinkách
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=5158d2edecef5e8ff1265a49ebc33bfbZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 8:49 pm    Předmět: Citovat

Káťa: tak to je tedy dramatická změna, ale chápu - nedovedla bych si představit se svými dětmi v kojeneckém a batolecím věku mít tak dlouhé vlasy jak jsi mívala Ty. Aj za to mikádo tahaly, mršky jedny... Rolling Eyes

Bone: Shocked Už tak dlouhé? Vzpomínám, jak jsem si říkala, žes to ostříhala plus mínus na tu dýlku, co měla tou dobou já. A já se k pásku podprsenky teda teprve šnečím tempem blížím. Mr. Green
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nicole
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.7.2008
Příspěvky: 6825

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 9:47 pm    Předmět: Citovat

Vždycky mě znovu udiví, když extra dlouhovlasé dámy mluví o bějaké tíze. To mám pak dost mindrák. Já mám sice do půli stehen (no, už asi i víc), ale tíha žádná. A nic si nepřilehávám, mám vlasy smotané nad hlavou. A dokonce se mi ještě nepodařilo vlasama ani nic vytřít. I když jsem na jaře utírala psí "blitky" několikrát denně.
Asi nejnepříjemnější věc, co se mi s vlasy stane, je možná tak odrůstající ofina v talíři. Ale to se ani nepočítá Laughing

Hele, nejsem já nakonec jenom extra šikovná ? Shocked Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Morganna
***moderátorka***


Založen: 23.2.2007
Příspěvky: 9303

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 9:53 pm    Předmět: Citovat

Já mám vlasy lehké - oproti takové Káti, když je měla ještě po zadek. Nicméně taky pozoruju, že si nemožu učesat jen tak culík, protože mě z toho do hodiny začne bolet hlava. Musím mít ty vlasy vždycky nějak odlehčené.
Na noc se dá učesat cop, nebo přehazovat vlasy přes polštář, žejo. ale zas ne každému to vyhovuje.
_________________
Szła magiczka przez porębę, pogryzły ją żmije. Wszystkie gady wyzdychały i magiczka żyje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Káťa
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 27.4.2007
Příspěvky: 2593

PříspěvekZaslal: po říjen 11, 2010 10:09 pm    Předmět: Citovat

Morganna napsal:
Já mám vlasy lehké - oproti takové Káti, když je měla ještě po zadek. Nicméně taky pozoruju, že si nemožu učesat jen tak culík, protože mě z toho do hodiny začne bolet hlava. Musím mít ty vlasy vždycky nějak odlehčené.
Na noc se dá učesat cop, nebo přehazovat vlasy přes polštář, žejo. ale zas ne každému to vyhovuje.


No přesně, já potřebuju lehnout a spát, né řešit, kam s vlasama. Zvlášť, když člověk vstává několikrát za noc. Cop na spaní mi nevyhovoval- tlačil mě. Já jsem s vlasama vytírala všechno možný, třeba když jsem měla cop a sehla jsem se, abych si zavázala boty, tak jsem vymětla podlahu. Nebo když jsem šla v noci na WC s rozpuštěnýma vlasama, tak jsem si je musela držet, aby mi nespadly do hajzlu Laughing To byl strašněj opruz. A to se mi ještě vždycky stalo, když jsem procházela dveřma, že se mi vlasy zamotaly do kliky.
Hlavně, když člověk s miminem x- krát za noc vstává, kojí, přebaluje atd..... Wink
_________________
Zdrav?????????­ m?????????©ho d?????????­t???te je nejd??le??it???j???????????­
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Woky
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 1.11.2007
Příspěvky: 513

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 11:52 am    Předmět: Citovat

K té diskuzi o hmotnosti vlasů a zda to vadí/nevadí bych dodal, že jak vlasy rostou postupně, tak nijak dramaticky nelze vnímat, jak se stupňuje jejich hmotnost. A ucítíme to v okamžiku, kdy je naopak dáme pryč. Pro mě bylo těch cca. 18 cm před 3 týdny největším jednorázovým šmiknutím v životě a i když to není tak fatální změna, tak jsem ten rozdíl v hmotnosti dost vnímal. Nedovedu si představit, jak musí být naproto jiný pocit hmotnosti hlavy, když jich někdo dá pryč třeba metr.

A o nepřekážení: Musím říct, že já si třeba stále zvykám na to, že když si oblékám bundu, že nemusím udělat takový ten pohyb, aby se nedostaly pod ní, ale byly přes ní. A i jindy občas máchnu naprázdno, to bych nevěřil, kolik pohybů jsem musel dělávat kvůli vlasům, až se staly zcela automatickými. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 12:18 pm    Předmět: Citovat

Woky napsal:
K té diskuzi o hmotnosti vlasů a zda to vadí/nevadí bych dodal, že jak vlasy rostou postupně, tak nijak dramaticky nelze vnímat, jak se stupňuje jejich hmotnost. A ucítíme to v okamžiku, kdy je naopak dáme pryč.

Tak to nevím, já to teda pociťuju. Vysoký culík je pro mě tabu, dřív jsem ho mohla v pohodě. Teď mám půl dne nízký, taky už tahá. Když udělám drdol, tak netahá, ale převažuje mi hlavu, bolí mě z toho za krkem. Cop taky nemůžu udělat tak, aby držel a netahal. Zbývají mi teda rozpuštěné vlasy, které neskutečně překáží, pořád mě za ně někdo tahá, anebo se o něco zachytávají, anebo složitější účesy, které zaberou moc času... Co s nima mám dělat, vím, že bude jen hůř?? Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Meadow
***moderátorka a Strážkyně tématu***


Založen: 12.11.2008
Příspěvky: 4062

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 12:29 pm    Předmět: Citovat

No jo, Malonku, nemáš to s tou svou hustotou lehké, že? Ve světle takovýchle příspěvků jsem vždycky vděčná za své jemné lehké vlasy... Rolling Eyes Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malonek
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.5.2009
Příspěvky: 1461

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 12:32 pm    Předmět: Citovat

Meadow napsal:
No jo, Malonku, nemáš to s tou svou hustotou lehké, že? Ve světle takovýchle příspěvků jsem vždycky vděčná za své jemné lehké vlasy... Rolling Eyes Wink

Nestěžuju si, jsem za ni ráda... Smile Ale pokud budou nadále takhle padat, tak bude po hustotě Confused Stejně každý má svoje výhody. Jemné rychleji schnou, netahají, míň překáží a hezké je oboje.. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Sidonie
ADMIN


Založen: 3.1.2008
Příspěvky: 4131

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 12:33 pm    Předmět: Citovat

Huš děcka, běžte si povídat o hustotě/váze/délce vlasů do příslušného vlákna. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Taru
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 6.1.2009
Příspěvky: 2298

PříspěvekZaslal: út říjen 12, 2010 4:43 pm    Předmět: Citovat

Malonek napsal:
Jemné rychleji schnou, netahají, míň překáží a hezké je oboje.. Very Happy


Ale tahají, a s prominutím, ku*evsky tahají Smile Už nevím, co si česat, aby mě do půl hodiny nezačala bolet šiška Laughing

edit: Omlouvám se Sidonii, četla jsem a reagovala postupně Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.