Kde nakoupit? :)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 43, 44, 45  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra Dlouhevlasy.cz -> Dlouhé vlasy a tak dál...
 Vložte téma mezi Oblíbené&sid=f2c6e8223e637eceed2f322a7c37962cZobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kkk
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 26.7.2006
Příspěvky: 1447

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 10:09 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Fairy napsal:
Vzhledem k tomu, že tu nikdo není z Budějc, tak by vám mé rady byly asi houby platné.


Jen to sem napiš, může se to hodit i lidem, kteří to tady jenom čtou:)


..jasně!! Já tam třeba jezdim. Tak koukej radit!!! Wink Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kopretina
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 10.6.2006
Příspěvky: 765
Bydliště: Plze??

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 10:07 am    Předmět: Citovat

Tak já PLZNI nakupuju tady:wink: :

Urtekram - obchůdek Naděje u Komorního divadla
Baronka - obchod s příroními produkty Veleslavínova ulice
kúra Doliva - tu jsem sehnala v lékarně na Americké, ale myslím, že jinde ji mít taky budou.
Alverde - nakupuji v DM, a taky tam kupuju hennu
a kartáče Marylin s kančími štětinami se dají sehnat v Profidemu taky ve Veleslavínově ulici....



[/i][/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 12:19 pm    Předmět: Citovat

Chaluszko, jojobový olej už jsem po lékárnách sháněla a nesehnala. Tak si myslím, že ne.
A jinak tedy poradím:

ĆESKÉ BUDĚJOVICE

Urtekram, Lavera, Weleda, lopuchový výluh a vůbec všechno bylinkové a zdravé : bioobchod Slunečnice, poslední odbočka z Lanovky po levé straně před nádražím.

Jojobový olej, Henna, hennové šampony: obchod Dobré nebe v Domě služeb na Senovážném náměstí

Henna, dřevěné kartáče: DM drogerie na Lanovce naproti Prioru nebo na začátku Krajinské u náměstí

DOliva: většina lékáren po městě

Baronka: lékárna U KArla IV. na rohu Kanovnické a Kněžské.

Levné a rozmanité vlasové ozdoby: Levné zboží v podloubíčku v Hroznové ulici naproti Kanzelsbergeru u Masných krámů
Návrat nahoru
Nessie
81-160
81-160


Založen: 11.2.2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 12:53 pm    Předmět: Citovat

Me mesto tu jeste neni,takze pridavam Wink

Olomouc

Urtekram, Laveru, Nobilis Tilia, Weledu a ja nevim co jeste, maji v Pí centru v Pavelčákově ulici.
Weledu jsem take videla ve zdravotnickych potrebach v pasazi na Horním náměstí, Dolivu take maji.
Jojobovy olej - ja ho kupovala v nejakem kramku, ktery prodava hlavne sypane caje, kavu a nejake darkove predmety - ulici neznam, ale vede od Koruny smerem k Hornímu náměstí. Take jsme ho videla ve Fontáně - obchod s knihami, drahymi kameny, kyvadly....proste same magicke veci Smile Je v pasazi vedoucí od Prioru k Hornímu náměstí.
Hennu kupuji v DM.
Vselijake spony do vlasu maji v ulici vedouci z Náměstí Hrdinů k Prioru (opet si nepamatuji nazev Embarassed ), je to nejaka bizuterie.

(pokud to nejaky olomucak cte a nevi, co mam na mysli, klidne vysvetlim podrobne)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
onee
21-40
21-40


Založen: 1.1.2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út únor 27, 2007 12:57 pm    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Dobře, tak budu taky konkrétní. Okolo Dejvické, kde jsem to zatím nejvíc zkoušela, jsou BIO-obchody asi tři. Urtekram mají ale pouze na ČSL armády, když se jde z Kulaťáku, tak vlevo. V bio krámě ve Wintrově (nebo jak se jmenuje) na malém náměstíčku s husitským kostelem (taky kousek z Kulaťáku) mají jojobový olej. DOlivu jsem viděla snad v každé lékárně.


Jupi jupi jupi Smile Na kulatak chodim do skoly Wink Jinak sice prazskej nejsem, ale ted uz konecne vim aspon kde hledat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Daniela
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 11.11.2006
Příspěvky: 2201

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 8:48 am    Předmět: Citovat

Včera jsem si šla koupit Urtekram do toho obchodu u Kulaťáku, a šampony Urtekram byly vyprodané, ten regál byl úplně vybrakovaný a zbyl tam jen jediný dětský šampon. Shocked Tak jsem si koupila Laveru, že ji vyzkouším.
Onee, že tys to tam vzal útokem! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
*
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 28.12.2006
Příspěvky: 2341

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 9:01 am    Předmět: Citovat

Daniela napsal:
Včera jsem si šla koupit Urtekram do toho obchodu u Kulaťáku, a šampony Urtekram byly vyprodané, ten regál byl úplně vybrakovaný a zbyl tam jen jediný dětský šampon. Shocked Tak jsem si koupila Laveru, že ji vyzkouším.
Onee, že tys to tam vzal útokem! Laughing



V Plzni asi nic takového není, nebo jsem slepá a ty krámky prostě nevidím Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Damayanti
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 20.11.2006
Příspěvky: 966

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 9:57 am    Předmět: Citovat

A.d.é.l. napsal:
Daniela napsal:
Včera jsem si šla koupit Urtekram do toho obchodu u Kulaťáku, a šampony Urtekram byly vyprodané, ten regál byl úplně vybrakovaný a zbyl tam jen jediný dětský šampon. Shocked Tak jsem si koupila Laveru, že ji vyzkouším.
Onee, že tys to tam vzal útokem! Laughing



V Plzni asi nic takového není, nebo jsem slepá a ty krámky prostě nevidím Crying or Very sad



V Jablonci taky nic není. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Amina
41-80
41-80


Založen: 2.12.2006
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 11:32 am    Předmět: Citovat

A nejste tu někdo z OSTRAVY nebo neznáte to tam aspon nekdo? Ještě to tu moc neznám a zatím jsem nenarazila na nějaký fajný obchod Crying or Very sad Crying or Very sad Jenom v té lékarně jsem narazila na tu Dolivu nic vícSad určitě tu je toho hodně, jenom by to chtělo trošku poradit... Wink Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Nika
>RADA STARŠÍCH<


Založen: 14.10.2006
Příspěvky: 841

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 12:14 pm    Předmět: Citovat

zkuste se kouknout semhle : http://www.vitektrade.cz/seznam-obchodu/seznam-obchodu.html - najdete tam prodejny, kam by meli dovazet kosmetiku urtekram.
Plzeň i Ostrava tam jsou napsané, ale jak je to v reálu, asi budete muset ovětřit samy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 43, 44, 45  Další

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.